Rezultaty wyszukiwania dla :

bloker gra

Tekken 6
Prezentowana gra jest następną częścią znanej na całym świecie bijatyki, która istniej na rynku rozrywkowym jeszcze w latach konsoli PSX. Fabuła jest następcą zdarzeń opowiedzianych w Tekken 5, teraz Jin Kazama staje na czele Mishima Zaibatsu i ogłasza szóstą prezentację słynnego turnieju King of Iron Fist, by ostatecznie uporać się z G Corp. Omawiany tytuł zapewnia przede wszystkim dużą liczbę wojowników, których możemy dowolnie edytować. Poza tym do starszych znajomych dołączyła ósemka nowych śmiałków.

Football Manager 2010
W aktualnej serii na graczy oczekuje, wielebardzo dużo|duża liczba ciekawych usprawnień, lepszy interfejs oraz narzędzie Match Analysis. Wysmienitą nowością jest moduł taktyczny, poprzez który mamy możliwość podczas gry cały czas przesyłać wskazówki dla graczy na boisku. Dodatkowo jest 3 ligi polskiej, lub również jest możliwość zrobienia swojego klubu oraz ligi w edytorze.

Harry Potter i Insygnia Śmierci
W ukazanej grze Harry Potter musi walczyć z samym Lordem Voldemortem, który niesie spustoszenie zarówno światu magów jak i mugoli, czyli przeciętnych obywateli. Autorzy gry przedstawili wszelkie potrzebne składowe niebywale niebezpiecznej przeprawy młodego i słynnego bohatera, bogacąc je o mini-gierki i łamigłówki.

Napoleon: Total War
Opisana gra przedstawia tym razem dzieje tytułowego Napoleona, lub także jednego z jego wrogów chcących podbić ówczesny świat. Stoczymy niezwykłe walki w prawdziwych miejscach jak np. w Egipcie czy na froncie Austriackim. Całość jest podzielona na 3 krótkie kampanie. Ma to zapewnić wyobrażenie odczucia wielkiej ekspansji wodza. Gra jest oparta na silniku z Empire, jednakże został on porządnie dopakowany nowinkami.

Kingdom Hearts: Birth by Sleep
Akcja produkcji dzieje się dziesięć lat przed wydarzeniami przedstawionymi w Kingdom Hearts. Birth by Sleep rozdzielona jest na trzy, jednocześnie toczące się misje. Każda z nich odpowiada któremuś z trójki uczniów Mistrza Keyblade. Podstawowym celem jest odnalezienie Mistrza Xehanorta i jego praktykantów, których znikniecie doprowadziło do mnóstwa katastrof.

Two Worlds II
Produkcja jest następstwem rozbudowanej gry cRPG Two Worlds. Unowocześniono się przede wszystkim składniki związane z interaktywnością świata zobrazowanego oraz systemem walki wręcz, jak również dodano wiele nowatorskich rozwiązań i pomysłów. Do najciekawszych możemy podpiąć większą swobodę poruszania się głównej postaci oraz użycie zupełnie nowego środka transportu – łodzi i żaglowców, dzięki którym dotrzemy do zupełnie nowych miejsc.

Auta : Złomka bujdy na resorach
Auta - Złomka bujdy na resorach to wyśmienity zbiór mini-gier inspirowanych rozchwytywanym serialem Disneya o tym samy tytule. Fajne, przygody Złomka i Zygzaka McQueena dają bardzo dużo godzin poświęconych wspólnie z rodziną i przyjaciółmi przy grze. Duży wybór wyzwań pozwala grającym dopasować grę do własnych potrzeb. Urzekający świat aminacji Disneya czeka Ciebie!

Steerwheels
Gra zapewnia 20 poziomów? Stań do walki o zwycięstwo, i prestiż na drodze wśród rywali.

Crazy Snakes
Zagraj w szalonego wężyka, uwaga niezwykle wciągająca gra.

Arcade Race Extreme
Darmowa gra wyścigowa z elementami strzelczanki wykonana przez Play-Free-Arcade.com Weź udział w tej fascynującej grze, strzelaj do przeciwników, unikaj kul i bomb i bądź pierwszym na mecie. Zbieraj bonusy: przyspieszenie, pieniądze i naprawiaj samochody. Nie zapomnij o czasie przejazdu.

Monster Tyre Car
To jest super gra samochodowa. Podczas jazdy w mieście, możesz pokazywać swój samochód innym. Zbieraj złote monety w czasie prowadzenia auta, jadąc tak szybko jak to tylko możliwe. Użyj gazu Nitro przyspieszenia prędkości w trybie turbo. Masz ograniczenia czasu! Miłej jazdy ekstra samochodem.

littleSkywire2
Little Skywire to fajna gra zapewniająca 11 poziomów, wiele różnych scenariuszy rozgrywek.Darmowe Gry Online :


War of the Words

Acrobatic Motorbike

Supreme Drifiting

Retro Run

The Slide Master - Porsche

TriBall

Tank Rampage 2012

Baby Stacker

Grajkowo

Daft Blox

Arm of Revenge

Parker 2

Gry Komputery / Konsole :

Front Mission Evolved
Opisana gra opowiada o starciach ogromnych robotów wojskowych z widoku trzeciej osoby. Gracz ma ma w grze możliwość ...
Uzyskanych glosów : 12
Sniper: Ghost
Prezentowana produkcja to doskonała gra akcji, w której grający przejmuje kontrolę nad doświadczonym snajp ...
Uzyskanych glosów : 26
Black Mirror II
Fabuła ukazanej gierki toczy się w 1993 roku, a więc dwanaście lat po zmaganiach z poprzedniej części The Black Mirror ...
Uzyskanych glosów : 20
World of Warcraft: Cataclysm
World of Warcraft: Cataclysm to następny dodatek do znanej gry MMO początku XXI wieku. Świat dotknął kataklizm, który w ...
Uzyskanych glosów : 10
Gran Turismo
Gran Turismo ma dwa rodzaje rozgrywki: arcade oraz tryb symulacyjny, zwany po prostu Gran Turismo. Pierwszy try ...
Uzyskanych glosów : 25
Two Worlds II
Gra jest dalszym ciągiem rozwiniętej gry cRPG Two Worlds. Ulepszono się przede wszystkim składniki powiąz ...
Uzyskanych glosów : 24
Gry na komórkę :

Odpicuj Furę

Rozszerzona wersja popularnych na komputerach PC gierek rajdowo-tuningowych. Użytkownik może dowolnie modyfikować swoje auto, uczestniczyć w ulicznych wyściga ...
Kreatorka mody

Wejdź do nadzwyczajnego świata modelek, pełnego blichtru, błysku fleszów i gwiazd. A to tylko początek! Wystawiaj swoje ubrania do konkursu z innymi kreato ...
Gry okładki :

Star Wars: The Force Unleashed

Splatterhouse

Symulator Farmy 2011

Sniper: Ghost

Resident Evil 5

Fallout: New Vegas