Rezultaty wyszukiwania dla :

bakuś gra dla dzieci

BioShock 2
Opisywana gra to rozbudowana rozrywka typu akcji FPP z składowymi innych podgatunków, będąca kontynuacją niebywałego przeboju stworzonego przez 2K Boston, 2K Australia i 2K Marin w 2007 roku. Drugą odsłoną zajmowała się ostatnia z zaprezentowanych firm. W następnej odsłonie Bioshocka, toczącej się kilka lat po wydarzeniach rozpoznawanych z pierwowzoru, ponownie powracamy do podwodnego miasteczka Rapture. Niezwykła metropolia miała być swoistą utopią i rajem, w którym nauka nie jest hamowana moralnością czy strachem. Jednakże okazało się jak mocno minęło się to z celem.

Sid Meiers Civilization V
W opisanej grze zaszły spore zmiany właśnie największe w samym interfejsie, który trzeba nazwać mianem łatwego, a co za tym idzie przyjaznego rozgrywającemu. Nawet te ukryte opcje można dostać jednym kliknięciem myszki. Informacje mają aktualnie postać ikon, co upraszcza ich odszukanie. Wszystkie te zmiany posłużyły ułatwieniu sterowania i otrzymaniu większej radości z gry.

Assassins Creed 2
Assassins Creed II to kolejna czesć bardzo mocno znanej gry akcji, w której wcielamy się w znanego zabójcę Ezio Auditore de Firenze i naszym nadrzędnym rozkazem jest ciche niszczenie zaznaczonych zadań. Gierka gwarantuje jeszcze bardziej zróżnicowaną zabawę niż w poprzedniej części zadziwiając ciekawymi rozwiązaniami i nowymi misjami. Produkcja stanowi wypasione rozszerzenie stawiając ją na jeszcze wyższy poziom.

Crysis 2
Fabuła gry rozpoczyna się trzy lata po zdarzeniach, których obserwatorami jesteśmy w poprzedniej części. Przez ten czas obcy zniszczyli znaczną część ziemskiej planety zmieniając ją w pole walk. Ogromne miasta świata np. Rio de Janeiro, Londyn, Tokio, przemieniły się w ruiny, których ulicami władają obcy, a niebo nad nimi patrolują okręty kosmiczne. Grający jest rzucony w samo serce zdewastowanego Nowego Jorku, gdzie musi stawić czoło rzeczywistości

The Sims 3: Szybka jazda
The Sims 3: Szybka jazda jest rozszerzeniem to do trzeciej części serii The Sims. W tym wypadku oddaje on grającym korzystanie z dobrodziejstw znanych przede wszystkim z beztroskiego sposobu życia, pozbawionego bolączek i zmartwień. Za pomocą Szybkiej jezdy Simy, które maja kase, zarobione fundusze mogą wykorzystać na zachcianki niedostępne dla zwykłego, człowieka. Nowe gadżety są więc dedykowane przede wszystkim fanom motoryzacji, a także wystawnego życia.

Divinity II: The Dragon Knight
Prezentowana gra to kolejna odsłona grupy gier cRPG. Gra pokazuje dzieje, które na umieszczają nas w ziemie Rivellon, do czasów na 50 do 100 lat po wydarzeniach pamiętanych z Beyond Divinity. W gierce wcielamy się w pogromcę smoków, który razem z tokiem zdarzeń zostając Dragon Knight i sam jest w stanie przeistaczać się w smoka.

NBA 2K11
NBA 2K11 to dalsza, dwunasta już wersja rozpoznawalnego cyklu produkcji sportowych, pozwalającego branie udziału w meczach najznakomitszej koszykarskiej ligi świata NBA. Produkcja została stworzona w studiu Visual Concepts we współpracy z 2K Games, a jej zwierzchnikiem stał się Michael Jordan, jeden z najszerzej rozpoznawanych zawodników w historii. Na wstępie gierki losujemy drużynę, którą będziemy następnie prowadzić do mistrzostwa, kierując nią przez wszystkie rozgrywki, mamy możliwość także zwiększyć zabawę o liczne opcje menadżerskie – tak, by wiedzieć realnie o wszystkim.

Be Water
Jesteś kropla deszczu i musisz przeżyć. Omijaj przeszkody, unikaj ryzyka spadku i pokonuj coraz to wyższe poziomy gry. Zapraszamy na niesamowite podróży!

Artillery 1.0
Ogniem artylerii przez inwazji sił zbrojnych postaraj się uzyskać najlepszy wynik, przekraczając linie wroga.

Spider Shot
Taktical casual shooter. Strzelaj do wrogów, uciekaj od telefonów.

Madpet Massacre MOBILE
Pomóż małej śwince przetrwać ataki krwawych rzeźników!

4th and Goal 2011
Przygotuj się na Super Bowl z 4 i Goal 2011 roku! Podobnie jak oryginał, gra ta została opracowana z udziałem obecnych zawodników, trenerów i byłych piłkarzy zawodowych. W tegorocznej edycji jest więcej biegania, i działania. Możesz przechwycić piłkę, lub spowodować fumbles poprzez Big Hits!Darmowe Gry Online :


TriBall

Disruptive Ride

Key Krusher

Grajkowo

Omikron

Acrobatic Motorbike

Little Warrior

Spider Shot

Super Buddy 2

Vacation House Escape

Penguin Racer

Sheep Sheep Wolf

Gry Komputery / Konsole :

FIFA 11
FIFA 11 jest następną częścią mocno lubianego cyklu gier sportowych od EA Sports. Do FIFAY 11 został ...
Uzyskanych glosów : 13
Planet Horse
Tytuł to gra dla sympatyków jazdy konnej, w której prócz różnych ras koni możemy wybrać także zeb ...
Uzyskanych glosów : 29
Assassins Creed 2
Assassins Creed II to kontynuacja wysmienicie rozpoznawalnej gry akcji, w której wcielamy się w niezwyk ...
Uzyskanych glosów : 27
Gear grinder
Zaprezentowana gra to rewelacyjna fala zniszczenia, połączenie ściganki samochodów i dynamicznej strzelanki za ...
Uzyskanych glosów : 26
Rajd na Berlin: Oddziały Specjalne
Produkcja zapewnia kilkanaście poziomów dla graczarozgrywającego, umieszczonych na polach najsławni ...
Uzyskanych glosów : 11
Skate 3
W tej grze najcenniejsza jest współpraca skaterska. Pojedynczy gracz w dalszym ciągu znajdu ...
Uzyskanych glosów : 21
Gry na komórkę :

Odpicuj Furę

Rozbudowana wersja lubianych na blaszakach gier wyścigowo-tuningowych. Użytkownik może rozbudowywać własne auto, uczestniczyć w zorganizowanych wyścigach, podrywać dziewczyny i uznanie n ...
Kreatorka mody

Wejdź do kolorowego świata modelek, pełnego blichtru, błysku aparatów i gwiazd. A to dopiero początek! Pokazuj swoje kreacje do konkursu z innymi kreatorkami, sprzedawaj s ...
Gry okładki :

Test Drive Unlimited 2

Ogniem i mieczem: Dzikie Pola

NHL 11

Metal Gear Solid

UFC Undisputed 2010

Planet Horse