Rezultaty wyszukiwania dla :

bakuś gra

Brothers in Arms: D-Day
Prezentowana gra podobnie jak poprzednie części, pozwala nam wkomponować się w wojsko, biorących działania w desancie w Normandii. W własne ręce przyjmujemy życie podległych nam oddziałów i razem z Mattem Bakerem i Joegem „Reda” Hartsockiem, uczestniczymy w historycznym działaniu wojennym. Wszelkie|Wszystkie obszary działań są autentycznymi mapami lotniczymi z okresu II Wojny Światowej.

Final Fantasy XIV
W przeszłości, państwa-miasta walczyły wzajemnie ciągle o panowanie. Zostawiając śmierć, bezwzględne plemiona znacznie spustoszyły kraj, zostawiając jedynie drastyczną destrukcję. Niedostrzegalni bandyci oczekują za rogiem, uderzając we wszystko i wszystkich. Geneza gry jest utkana z wojnę i konflikt, poplamiony krwią.

DJ Hero 2
Prezentowana gra to dalsza odsłona serii gier muzycznych, zapoczątkowanego w 2009 roku przez firmy FreeStyleGames oraz Activision. Produkcja dedykowana jest dla miłośników techno, transu i houseu, popu oraz rapu, którzy chcą zostać samplującym, miksującym, skreczującym i wykonującymi płynne przejścia dyskdżokejem. W działania nad tytułem zatrudnieni byli sławni artyści między innymi: David Guetta, DJ Shadow, Lady Gaga, The Chemical Brothers, Dr. Dre, Kanye West, Rihanna czy Metallica.

Killzone 2
Niezwykła gra gdzie starcie rozpoczyna się wraz z nadejściem Killzone 2. Tytuł wysyła zmagania wojenne na terytorium Helghastów realizując krwawego ataku na przeciwnika. Walki okażą się jeszcze bardziejgroźniejszym, przeciwnicy doskonalej walczą a wojna wciąż się toczy. Już niebawem pochłonie Cię realistycznie zobrazowany plan zmagań wojennych.

Crash Time IV: The Syndicate
Crash Time IV to czwarta odsłona popularnego, cyklu samochodowych gier akcji, rozpoznawanego także jako Alarm for Cobra 11. Jej sponsorem jest firma Synetic, a wydawcą firma dtp entertainment. Marka bazuje na rozpoznawanym, niemieckim serialu kryminalnym Cobra: Oddział Specjalny, wyemitowanym przez niemiecką stację RTL.

Star Wars: The Force Unleashed
Star Wars: The Force Unleashed Ultimate Sith Edition to specjalna wersja gry akcji, umieszczonej w kultowym uniwersum Gwiezdnych Wojen. Gra posiada trzy nowe poziomy, które ukazują zdarzenia, jakie działy się pomiędzy nową a dawną trylogią kinową. Reszta gry to niezapomniany konflikt pomiędzy wojskami Imperium Galaktycznym, a mocami Sojuszu Rebeliantów. W produkcji wcielamy się w ucznia Dartha Vadera i wraz z mistrzem szerzymy złe strony Mocy.

Rajd na Berlin: Oddziały Specjalne
Produkcja gwarantuje dziesięć misji dla graczarozgrywającego, położonych na polach najznakomitszych walk tego globalnego konfliktu zbrojnego. Prezentowane zadania są na terytorium Europy, a grający ma szansę brać udział w operacjach Operacja Market Garden, Niemiecka kontrofensywa w Ardenach, oraz na rzece Ren. geneza produkcji polega na obronie własnych bądź zdobytych pozycji, i pozostaniu przy życiu, pośród wojennych kul.

Acrobatic Motorbike
Wyścigi motocykli od początku do końca pokonuj wiele przeszkód. Używaj strzałek i spacji do sterowania.

Supreme Drifiting
Wybierz odpowiednie opony i przygotuj się do wyścigu. Pamiętaj drifting jest najwyższy.

Spider Shot
Taktical casual shooter. Strzelaj do wrogów, uciekaj od telefonów.

Arcade Race Extreme
Darmowa gra wyścigowa z elementami strzelczanki wykonana przez Play-Free-Arcade.com Weź udział w tej fascynującej grze, strzelaj do przeciwników, unikaj kul i bomb i bądź pierwszym na mecie. Zbieraj bonusy: przyspieszenie, pieniądze i naprawiaj samochody. Nie zapomnij o czasie przejazdu.

Maze 7.0
Ta gra jest klasyczną grę Maze.Darmowe Gry Online :


Little Warrior

Key Krusher

Stealth Bomber

Smash and Dash 2: The Amazon Jungle

Vacation House Escape

Maze 10.0

Arcade Race Extreme

Sweetie Cheerleaders

Slug Racing

Be Water

Steam Cab

Crazy Snakes

Gry Komputery / Konsole :

Aion: Assault on Balaurea
Akcja gierki toczy się w wirtualnym świecie Atreia, gdzie gracze, jako Asmodianie i Elyosi, ...
Uzyskanych glosów : 21
DJ Hero 2
Ukazana produkcja to druga dystrybucja cyklu gier muzycznych, rozpoczynanego w 2009 roku przez fi ...
Uzyskanych glosów : 20
World of Warcraft: Cataclysm
World of Warcraft: Cataclysm to następny dodatek do niesamowitej gry MMO początku XXI wieku. Świat dotk ...
Uzyskanych glosów : 21
BioShock 2
Prezentowana gra to rozszerzona rozrywka rodzaju akcji FPP z elementami innych gatunków, będąca nastę ...
Uzyskanych glosów : 21
Empire: Total War
Prezentowana gra to kolejna część jednej z najszybciej sprzedających się i najwyżej ocenianych g ...
Uzyskanych glosów : 15
Brothers in Arms: D-Day
Brothers in Arms: D-Day podobnie jak poprzedniczki, daje możliwość nam wcielić się w wojsko, pode ...
Uzyskanych glosów : 22
Gry na komórkę :

Odpicuj Furę

Zaawansowana wersja lubianych na kompach PC gier rajdowo-tuningowych. Zawodnik może rozbudowywać własne auto, uczestniczyć w wyścigach, zdobywać laski i respekt na mieście ...
Kreatorka mody

Dołącz do oszałamiającego świata kreatorów mody, pełnego blichtru, błysku aparatów i celebrytów. A to tylko początek! Pokazuj na wystawach swoje ubrania do rywalizac ...
Gry okładki :

Ultimate Motocross

God of War III

Tenchu: Shadow Assassins

Need For Speed

X-PLANE 9

BioShock 2