Rezultaty wyszukiwania dla :

balony gra poszkole

God of War: Ghost of Sparta
God of War: Ghost of Sparta to kolejna krwawa gierka akcji z serii God of War.

God of War III
Uzbrojony w dwa ostrza złączone łańcuchem, główy bohater rusza naprzeciw niebywałym kreaturom mitologi. Kierowane przez centaurów-generałów wojska nieumarłych utrudniają długa droga, którą fragmentami może umilić sobie poprzez kierowanie tytanem. Szykuje się nierówna walka w której liczy się spryt i umiejętne wykorzystanie wielu innych bestii. Ciosy wymierzone niosą ból, który rodzi niesamowity szał.

Gran Turismo
Prezentowana gra posiada dwa tryby rozgrywki: arcade oraz tryb symulacyjny, nazwany po prostu Gran Turismo. Pierwszy tryb daje możliwość szybki dostęp do dużej liczby wyścigów, zarówno dla dwóch graczy. W rodzaju symulacyjnym gracz, aby się wyścigować, musi zdobyć następne poziomy licencji kierowcy oraz trzeba szukać i zakupywać auta i tuningować by stawały się jeszcze lepsze, by zwyciężać w różnorodnych wyścigów.

Empire: Total War
Prezentowana gra to kolejna część jednej z najszybciej sprzedających się i najwyżej ocenianych gier strategicznych naszych czasów umieszcza gracza w czasach wielkości kolonialnej. Obie Ameryki, Indie i Afryka staną się areną walk królestw Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Francji oraz Kolonii Ameryki Północnej. Pamiętaj dowodzenie wielkimi statkami wymaga długiego doświadczenia i dokładnego poznania zasad walki na morzu.

Sniper: Ghost Warrior
Sniper: Ghost Warrior jest niezapomnianą grą akcji, gdzie grający przemienia się w snajpera. W produkcji mamy przede wszystkim być czujnymi i systematycznie likwidować wrogów z zasadzki. Fabuła produkcji jest o tyle oryginalna, że mamy możliwość wcielić się w komandosa posługującego się pistoletem snajperskim.

Fallout: New Vegas
Gra skupia się na ukazaniu sporu trzech nacji: New California Republic, Caesars Legion i mieszkańców New Vegas. Gracz wciela się w grze w kuriera/podróżnika którego przed śmiercią chroni mądry robot. Rozgrywka w Fallout: New Vegas jest znakomitym ukazaniem mechaniki ukazanej w Fallout 3. Pośród nowinki znalazły się również nieosiągalne wcześniej bronie, jak np. karabin przypominający M4

Taxi 3 - Extreme Rush
Taxi 3 - Extreme Rush to znakomita ściganka. Masz niebywale zły dzień, a co najgorsze właśnie ktoś ukradł Twoją wspaniałą taksówkę. Dostałeś jednak niebywałą szansę. Zostałeś zaproszony do nielegalnych wyścigów, dzieki którym można zarobić bardzo dużo pieniądze. Zaczyna się prawdziwa akcja na ulicach miasta.

Maze 5.0
Ta gra jest klasyczną grę Maze.

Toothn Claw
Koty i psy zmierzą się ze sobą w walce o tytuł najlepszych domowych zwierzaków. Dzisiaj, jak co dzień, konkurencja jest trudne, więc trzeba zrobić nieco więcej, aby utrzymać zespół na górze. Im więcej złota zbierzesz, tym więcej będziesz mógł pomóc zespołowi wygrać dodatkowe życie, aby ubiegać się o koronę. Pamiętaj, jutro jest kolejny dzień, a konkurencja wciąż rośnie.

Continuum
Continuum jest zachowana w stylu gry Arkanoid. Musisz w swój sposób niszczyć cegły z Power Ball! Użyj dopalaczy, które pomogą Ci w Twojej misji.

gra pinball Bloczki
Za pomocą klawiszy strzałek musisz zbierać bonusy i unikać zielonych bloczków, które będą cię blokowały.

Alien Spaceship Shooter
Alien Shooter Spaceship. Wejdź w otchłań niekończącej się walki w przestworzach.Darmowe Gry Online :


Zombie Mart

Snow White Difference

Stone Evade

Madpet Massacre MOBILE

Penguin Racer

HUNT: Stay Alive Project

Book of Mages: The Dark Times

Artillery 1.0

Tutankamoto Free

Zombie Zjooter - TAOFEWA Ninja Shooter

Daft Blox

Hungry Dino

Gry Komputery / Konsole :

Rajd Polski
Ważnym aspektem gry Rajd Polski jest prawdziwa licencja Polskiego Związku Motorowego, umożliwiająca na realn ...
Uzyskanych glosów : 18
Terrorist Takedown: Trylogia
Produkcja to zestaw 3 gier akcji z serii Terroist Takedown. W jego składowe Trafiają: Terrorist ...
Uzyskanych glosów : 15
Silent Hill: Shattered Memories
Kolejny raz zmieniamy się w Harryego Masona poszukującego własnej córeczki, która zaginęła w niewyjaśnionych warun ...
Uzyskanych glosów : 23
Lara Croft and the Guardian of Light
Prezentowana gra opowiada o zbiorczych przygodach tytułowej bohaterki i bojownika Majów o imieniu Totec. Gierka o ...
Uzyskanych glosów : 21
Skate 3
W tej produkcji najważniejsza jest współpraca skaterska. Grający w dalszym ciągu znajduje się co prawd ...
Uzyskanych glosów : 26
Call of Duty: Black Ops
Call of Duty: Black Ops jest kolejną odsłoną jednej z najpopularniejszych serii FPS-ów. W ty ...
Uzyskanych glosów : 10
Gry na komórkę :

Odpicuj Furę

Rozszerzona wersja lubianych na konsolach gierek wyścigowo-tuningowych. Zawodnik może modyfikować własne auto, uczestniczyć w wyścigach, wyrywać laski i ...
Kreatorka mody

Dołącz do nadzwyczajnego świata modelek, pełnego blichtru, błysku aparatów i sławy. A to tylko początek! Wystawiaj swoje kreacje do rywalizacji z innymi użytkowni ...
Gry okładki :

Final Fantasy XIII

Need For Speed: Hot Pursuit

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Heroes 3

Rajd Polski

Sniper: Ghost

Tron Evolution