Rezultaty wyszukiwania dla :

baloniki gra

Sid Meiers Civilization V
W opisanej grze zaszły spore zmiany największe w samym interfejsie, który należy określić mianem czytelnego, a co za tym idzie przyjaznego użytkownikowi. Nawet te niewidoczne opcje można dostać jednym kliknięciem myszki. Powiadomienia mają teraz formę ikon, co upraszcza ich odnajdywanie. Wszelkie te zmiany służą ułatwieniu sterowania i otrzymaniu większej radości z gry.

SOCOM: U.S. Navy SEALs Fireteam Bravo 2
Akcja tytułu wzorem poprzednich części toczy się wokół autentycznych organizacji i wydarzeń. Aktualnie batalion Fok ma odnaleźć i wyciągnąć informacje z ukrytego agenta KGB Alexandera Gozorowa mającego dostęp do tajnych akt dotyczących uderzenia nuklearnego, który zagraża całemu światu i wymaga skutecznej interwencji.

Planet Horse
Prezentowany to gra dla miłośników jeździectwa, w której oprócz rozmaitych ras koni dosiadamy także zebry czy jednorożce. Odwiedzamy w szczególności leśne tereny oraz liczne amerykańskie stepy. Planet Horse to rozrywka przygotowana z myślą o młodszych miłośnikach jeździectwa, która w niebywale wysokim stopniu kojarzy takie gry jak Horsez czy My Horse and Me.

Grand Theft Auto 4
Najnowsza część Grand Theft Auto to jedna z najbardziej oczekiwanych gier 2008 roku. Wspaniała, bestsellerowa seria o GTA stała się kultowym zjawiskiem. Gra otrzymała przeprogramowany silnik graficzny R.A.G.E., który zapewnia bogata ilość tekstur i szczegółów oraz nowy system misji. Głównym bohaterem GTAIV jest Niko Bellic, który marzy o wypełnieniu amerykańskiego snu jako mafiozo.

Napoleon: Total War
Opisana gra opowiada tym razem losy tytułowego Napoleona, lub też jednego z jego przeciwników marzących zdobyć ówczesny świat. Stoczymy historyczne walki w realistycznych terenach jak np. w Egipcie czy na froncie Austriackim. Tytuł jest podzielona na 3 krótkie kampanie. Ma to dać wyobrażenie odczucia błyskawicznej ekspansji wodza. Gierka jest podparta na silniku z Empire, jednakże został on poprawnie dopakowany nowinkami.

Assassins Creed 2
Assassins Creed II to kolejna seria wysmienicie rozpoznawalnej gry akcji, w której wcielamy się w tajemniczego zabójcę Ezio Auditore de Firenze i naszym jedynym rozkazem jest potajemne eliminowanie zaznaczonych zadań. Gierka gwarantuje jeszcze bardziej odmienną zabawę niż w minionej serii zaskakując ciekawymi rozwiązaniami i nowymi misjami. Produkcja stanowi super rozszerzenie wznosząc ją na jeszcze wyższy poziom.

Ultimate Motocross
Ściganka na dwóch kółkach dotąd nigdy nie gwarantowała tak dużo emocji! Prezentowana produkcja to łatwa w obsłudze gra, za pośrednictwem której odczujesz prędkość i esencję dokonania naprawdę wysokich ewolucji. Zwycięż jedną z mnóstwa zróżnicowanych wyścigów. Uwaga, liczy się zwinność i spostrzegawczość.

Parker 2
Spróbuj zaparkować samochód na parkingu tak szybko jak to tylko możliwe. Uważaj, aby nie uderzyć innych pojazdów lub przeszkód.

Salve o Brasil das Enchentes
Sao Paulo, Rio de Janeiro i Santa Catarina prawie każdego roku cierpi z powodu powodzi. W tej grze będziesz strażakiem i twoim zadaniem jest ratowanie ludzi uwięzionych w domach. Bądź szybki, bo domy zawalają się z powodu osunięcia się ziemi.

Sheep Sheep Wolf
W grze grasz jako wilk przebrany w owczej skórze, z ogromnym apetytem.

The 19th: Hospital
Po prostu cudem uniknąłeś śmierci wcześniej, jesteś znowu w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Znajdziesz się sam w opuszczonym szpitalu? Jesteś uwięziony w środku i musisz uciec.

Super Tractor
Super Tractor zapewni ci mnóstwo niesamowitej i zaskakującej zabawy.Darmowe Gry Online :


Truck Trial

Zombie Racers Score Attack 2.1

Supreme Drifiting

TriBall

Between

Maze 11.0

Maze 7.0

SpeedBoat

Wizardraw

littleSkywire2

Maze Attack

Escape the Cursed Island

Gry Komputery / Konsole :

Divinity II: The Dragon Knight
Prezentowana gra to następna prezentacja serii gier cRPG. Gra ukazuje losy, które na umieszczają nas w krainy Rivel ...
Uzyskanych glosów : 21
Tom Clancys Splinter Cell: Conviction
Opisana gra jest mocno oczekiwaną następcą serii Splinter Cell. Dochodzenie w sprawie śmierci córki prowadzi ag ...
Uzyskanych glosów : 16
Heavy Rain
Prezentowany tytuł daje możliwość przemienić się w rolę dostępnych kluczowych dla gry bohaterów. Każ ...
Uzyskanych glosów : 20
Fable 3
Opisana gra to następna, trzecia już przygoda przedstawiona w krainie Albionu stworzona przez Pete ...
Uzyskanych glosów : 16
Symulator Demolki
Prezentowana gra to kolejna, po Symulatorze Farmy, gra niemieckiej firmy GIANTS Software, w której mamy mo ...
Uzyskanych glosów : 17
Red Dead Redemption: Undead Nightmare
John Marston budzi się w własnym domu na odludziu i odkrywa że świat napadł szał. Armie przeklęty ...
Uzyskanych glosów : 16
Gry na komórkę :

Odpicuj Furę

Rozbudowana wersja lubianych na popularnych blaszakach gier wyścigowo-tuningowych. Zawodnik może rozbudowywać swoje auto, startować w ulicznych wyścigach, zdoby ...
Kreatorka mody

Wejdź do nieznanego świata mody, pełnego blichtru, błysku aparatów i celebrytów. A to tylko początek! Wystawiaj swoje ciuchy do rywalizacji z innymi użytkownikami, sprzedawaj zrobione Ubra ...
Gry okładki :

Dantes Inferno

Front Mission Evolved

WRC: FIA World Rally Championship

Shift 2 Unleashed

Castlevania: Lords of Shadow

Silent Hill: Shattered Memories