Rezultaty wyszukiwania dla :

bakugan gra pobierz

Planet Horse
Prezentowany to gierka dla miłośników jazdy konnej, w której oprócz różnych ras koni dosiadamy także zebry czy jednorożce. Odwiedzamy między innymi leśne polany oraz liczne amerykańskie stepy. Gra to rozrywka wytworzona z myślą o młodszych sympatykach jeździectwa, która w mocno wysokim stopniu kojarzy takie gierki jak Horsez czy My Horse and Me.

Symulator Autobusu
Jesteś kierowcą autobusu! Wybierasz jeden z kilkunastu modeli samochodów, od autobusów przegubowych, aż po autobusy piętrowe i wyruszasz w trasę. Wyśmienicie odwzorowana miasto, zmieniające się warunki pogodowe oraz pory dnia i nocy umożliwiają wczuć się w role kierowcy prawdziwego autokaru.

World of Warcraft: Cataclysm
World of Warcraft: Cataclysm to kolejny dodatek do niesamowitej gry MMO początku XXI wieku. Świat napotkał kataklizm, który w mocny sposób odmienił to miejsce. Sprawcą kataklizmu jest bezwzględny smok, Deathwing, któremu udało się wyzwolić z niewoli, sprawiając niszczycielskie zjawiska pogodowe zmieniające świat nie do poznania. Jedyna nadzieja pozostanie teraz w tobie.

The Sims 3
W prezentowanej grze buduj niepowtarzalne Simy i zorganizuje im życie. Ich wizerunek i osobowość zależą jest tylko od Ciebie! Buduj swoim Simom budynki od luksusowych willi jak do tradycyjnych dworków. Wychodź z Simami na ulice i zabaw się w przepełnionym życiem świecie gry! Świat Simów to cele i marzenia, możesz im je urzeczywistnić.

God of War: Ghost of Sparta
Opisywana produkcja to kolejna brutalna gra akcji z serii God of War.

God of War III
Wyposażony w dwa ostrza połączone łańcuchem, główna postać gry wyrusza naprzeciw najstraszniejszym stworą mitologi. Dowodzone przez centaurów-generałów wojska nieumarłych utrudniają długa droga, którą fragmentami może usprawnić sobie poprzez sterowanie tytanem. Kroi się niebywała walka w której ma znaczenie spryt i prawidłowe wykorzystanie bardzo dużej liczny innych bestii. Ciosy wymierzone rodzą ból, który rodzi drastyczny szał.

NBA 2K11
Ukazana gra to kolejna, dwunasta już odsłona znanego cyklu produkcji sportowych, pozwalającego wzięcie udziału w rozgrywkach najznakomitszej koszykarskiej ligi świata NBA. Gra powstała w pracowni Visual Concepts we współpracy z 2K Games, a jej patronem był Michael Jordan, jeden z najbardziej utytułowanych zawodników naszej ery. Na początku gierki wybieramy drużynę, którą będziemy w dalszej cześć kierować do zwycięstwa, grając nią przez wszystkie rozgrywki, mamy możliwość również powiększyć zabawę o liczne opcje menadżerskie – tak, by wiedzieć praktycznie o wszystkim.

Vacation House Escape
Zostałeś uwięziony w domu na urlopie, spróbuj dowiedzieć się, jak uciec za pomocą przedmiotów i rozwiązywanie zagadek.

TriBall
Musisz przechowywać trzy kule przy życiu tak długo jak możesz.

Trippy Ballz: Flash Version
Trippy Ballz jest to retro gra inspirowana w tradycji bat-ball na wzór jak Arkanoid czy Breakout ... ale bardziej zwariowana. : P

Salve o Brasil das Enchentes
Sao Paulo, Rio de Janeiro i Santa Catarina prawie każdego roku cierpi z powodu powodzi. W tej grze będziesz strażakiem i twoim zadaniem jest ratowanie ludzi uwięzionych w domach. Bądź szybki, bo domy zawalają się z powodu osunięcia się ziemi.

Madpet Massacre MOBILE
Pomóż małej śwince przetrwać ataki krwawych rzeźników!Darmowe Gry Online :


4th and Goal 2011

Escape the Cursed Island

Vacation House Escape

Formula One

Driving puzzle

Super Laser Tank vs The Robot Invasion

Sweetie Cheerleaders

Madpet Massacre MOBILE

The 19th: Hospital

Toothn Claw

war of money 2

Last Line Of Defense

Gry Komputery / Konsole :

SOCOM: U.S. Navy SEALs Fireteam Bravo 2
Akcja Fireteam Bravo 3 wzorem poprzednich części rozgrywa się wokół realnych organizacji i wydarzeń. teraz batalion ...
Uzyskanych glosów : 13
Empire: Total War
Prezentowana gra to następna część jednej z najdoskonalej sprzedających się i bardzo dobrze ocenianyc ...
Uzyskanych glosów : 10
Fable 3
Fable III to następna, trzecia już przygoda ukazana w krainie Albionu przygotowana przez Petera Molyn ...
Uzyskanych glosów : 20
BioShock 2
Zaprezentowana gra to rozszerzona rozrywka typu akcji FPP z składowymi innych podgatunków, będąca następcę niebyw ...
Uzyskanych glosów : 11
Ultimate Motocross
Ściganka na dwóch kółkach jeszcze nigdy nie gwarantowała tyle rozrywki! Ultimata Motocross to prosta w sterowaniu gra, ...
Uzyskanych glosów : 27
Tron Evolution
W tytule podejmujemy działania w wydarzeniach posiadających stanowisko przed genezą przedstawioną w T ...
Uzyskanych glosów : 13
Gry na komórkę :

Odpicuj Furę

Rozszerzona wersja znanych na kompach gier wyścigowo-tuningowych. Gracz może dowolnie zmieniać swoje auto, startować w zorganizowanych wyścigach, zdobywać laski i respekt na mieście. Sup ...
Kreatorka mody

Dołącz do barwnego świata kreatorów mody, pełnego blichtru, błysku fleszów i gwiazd. A to tylko początek! Wystawiaj na wystawach swoje kreacje do konkursu z innymi kreato ...
Gry okładki :

Killzone: Liberation

Splatterhouse

SOCOM: U.S. Navy SEALs Fireteam Bravo 2

Grand Theft Auto 4

DJ Hero 2

God of War: Chains of Olympus