Rezultaty wyszukiwania dla :

barbie i 12 tańczących księżniczek gra

Call of Duty: Black Ops
Call of Duty: Black Ops jest następną odsłoną jednej z najpopularniejszych serii FPS-ów. W tym wypadku wcielamy się w tajnych agentów działających w zróżnicowanych misjach rozgrywanych w wielu miejscach świata. Produkcja zapewnia również tryb rozgrywek wieloosobowych. Jest to wyśmienita pozycja dla graczy, dzięki dużej liczbie ciekawych trybów zabawy rozgrywających się na zróżnicowanych mapach.

Tenchu: Shadow Assassins
Tenchu 4 jest następną odsłoną serii gier akcji mówiących o wojownikach ninja. Ucieleśniamy się tutaj w dwoje rozpoznawanych z pierwszej cześć mistrzów - Rikimaru i Ayame, posiadających inne zdolności co wymagawymusza zastosowanie innej taktyki. Mozemy wybrać typowe dla feudalnej Japonii tego czasu bronie - katany, ninjato, tanto, shurikeny oraz mocniej oryginalne zabawki wojowników ninja, jak na przykład bomby dymne.

UFC Undisputed 2010
W tej grze bierzemy współzawodnictwo w rozgrywkach prowadzonych na prywatnym ringu. Na macie staje para przeciwników chcących zwyciężyć bitwę przy stosowaniu obojętnie jakich sztuk walki. Walki, z uwagi na duży wybór stylów są widowiskowe i interesujace.

Gran Turismo 5
Gran Turismo 5 jest kontynuacją wyścigów motoryzacyjnych niezwykle rozpoznawalnej serii tego tupu gier. Gra cechuje się ponadto starannością wykonania, realistycznym modelem Kierowania autem zmieniającym się w związku z typem pojazdu oraz jego wyposażeniem. Gra daje możliwość wielu wyścigów w rewelacyjnych turniejach zapewniających lubiącym motoryzacji ogromne ilości godzin rewelacyjnej zabawy.

Napoleon: Total War
Napoleon: Total War opowiada tym razem losy tytułowego Napoleona, lub także jednego z jego przeciwników pragnących zdobyć ówczesny świat. Przeprowadzimy niezwykłe walki w prawdziwych miejscach jak np. w Egipcie czy na froncie Austriackim. Produkcja jest podzielona na 3 nieduże kampanie. Ma to dać wyobrażenie poczucia błyskawicznej ekspansji Napoleona. Gierka jest stworzona na silniku z Empire, lecz został on porządnie dopakowany nowinkami.

Braid
Gracz wciela się w osobę młodego chłopaka i podejmuje się przechodzeniem stworzonych przez producentów gry plansz. Poziomy wykonano w klasyczny dla dwuwymiarowych zręcznościówek sposób. Trzeba więc skakać na wyżej wstawione platformy, zbierać różnego rodzaju przedmioty i niszczyć przeciwników, oraz unikać pułapek np. ognia czy wyłaniających się z ziemi kolców.

Tron Evolution
W grze bierzemy udział w wydarzeniach posiadających stanowisko przed genezą opowiedzianą w TRON Legacy. Uzyskujemy tu więc możliwość odkrycia całej genezy, rozpoczętej w latach 80. przez reżysera i scenarzystę Stevena Lisbergera. Co najciekawsze, w filmie zawarte zostały przeniesione do gry, więc jego zrozumienie w pewnym stopniu wymaga obejrzenia TRON: Evolution.

Mass Effect 2
Mass Effect 2 niepewne jest życie naszej ludzkości. Dwa lata po tym, jak główny bohaterbohater gry Shepard odparł najazd Żniwiarzy chcących zmieść całe ludzkie życie, zjawia się nowe, niepokojące niebezpieczeństwo. Na otchłani kosmosu znikają ludzkie kolonie. Ostatnim który jest w stanie powstrzymać to drastyczne zjawisko jest Shepard udowadniając że jest niebywałym wojownikiem.

SOCOM: U.S. Navy SEALs Fireteam Bravo 2
Akcja produkcji wzorem starszych części skupia się wokół prawdziwych organizacji i wydarzeń. Aktualnie wojska Fok ma znaleźć i przesłuchać złapanego agenta KGB Alexandera Gozorowa mającego wejścia do ważnych akt dotyczących uderzenia nuklearnego, który sieje zagrożenie całemu światu i wymaga skutecznej interwencji.

Football Manager 2010
W aktualnej serii na grającego oczekuje, mnóstwobardzo dużo|duża liczba zaskakujących udoskonaleń, lepszy interfejs oraz narzędzie Match Analysis. Wypasioną nowością jest moduł taktyczny, poprzez który możemy podczas meczu cały czas przekazywać wskazówki dla piłkarzy. Dodatkowo jest 3 ligi polskiej, lub też może zrobienia swojego klubu oraz ligi w edytorze.

Brothers in Arms: D-Day
Brothers in Arms: D-Day tak samo jak poprzedniczki, daje możliwość nam wkomponować się w wojsko, podejmujące działania w desancie w Normandii. W swoje ręce bierzemy żywot naszych oddziałów i razem z Mattem Bakerem i Joegem „Reda” Hartsockiem, bierzemy udział w niezapomnianym działaniu wojennym. Wszelkie|Wszystkie tereny działań są realistycznymi mapami lotniczymi z okresu II Wojny Światowej.

Tom Clancys Splinter Cell: Conviction
Tom Clancys Splinter Cell Conviction jest gorąco oczekiwaną kontynuacją serii Splinter Cell. Śledztwo w sprawie śmierci córki toczy agenta Sama Fishera do odkrycia prawdy o zdradzie jakiej dopuścił się jego poprzedni pracodawca - Third Echelon. Teraz, jako renegat, Fisher ma za zadanie odkryć intrygę terrorystów grożących życiu milionów ludzi. W grze wszelkie działania są przyzwolone.

galaxys moon finder minigame
W tym meczu 20 razy kliknij na obrazek księżyca.

BioShock 2
Zaprezentowana gra to rozbudowana rozrywka rodzaju akcji FPP z elementami innych gatunków, stanowiąca kontynuacją niebywałego przeboju wytworzonego przez 2K Boston, 2K Australia i 2K Marin w 2007 roku. Kolejną wersją zajmowała się 2K Marin z wymienionych firm. W następnej odsłonie Bioshocka, toczącej się kilka lat po zdarzeniach znanych z pierwszej części, po raz kolejny wracamy do podwodnego miasta Rapture. Niesamowita zdobycz technologii miała być swoistą utopią i rajem, gdzie nauka nie jest hamowana moralnością czy strachem. Jednakże okazało się jak bardzo rozminięto się to z celem.

Resident Evil 5
Tytuł opowiada o nowym zagrożeniu Które przyczaiło się w mrocznych miejscach świata. Tuż po walkach z poprzedniej części gierki, nastał czas całkowicie krwawego terroru. Główna postać filmu wraca by zniszczyć zło w całkowicie innej armii. Jest skierowany do Afryki, gdzie drastyczne potknięcia bioterrorystów przemieniają ludzi i zwierzęta w bezmózgie z którymi Chris jak by nie było będzie musiał dać sobie rady.

Tom Clancys Ghost Recon Future Soldier
Akcja Produkcji po raz kolejny jest wstawiona w niedalekiej przyszłości. Tym samym staniemy do walki przeciwko rosyjskim ultranacjonalistom, którzy po uzyskaniu władzy w kraju doprowadzą do ataku na teren Norwegii. Ryzyko światowej równowagi wymusi na USA działanie i przysłanie za front elitarnej brygady duchów.

Shift 2 Unleashed
Shift 2: Unleashed jest dalszą cześcią zrealizowanej w 2009 roku gierki wyścigowej będącej częścią serii Need for Speed. W tym wypadku postanowiono w pewien sposób odłączyć się od popularnej serii i skupić na rozbudowie niezapomnianych elementów Shifta, stawiając na niezwykle realistyczny model kierowania i fizykę, także dla mniej doświadczonych graczy pozostawiono trochę zręcznościowych trików.

World of Warcraft: Cataclysm
World of Warcraft: Cataclysm to następny dodatek do populatnej gry MMO początku XXI wieku. Świat nadszedł kataklizm, który w mocny sposób mienił to miejsce. Sprawcą katastrofy stał się zły smok, Deathwing, któremu udało się uwolnić z zamknięcia, sprawiając niszczycielskie zjawiska pogodowe niszczące świat nie do poznania. Jedyna nadzieja pozostanie teraz w tobie.

The Sims 3
W prezentowanej produkcji stwórz niepowtarzalne Simy i zaplanuj im życie. Ich postać i osobowość uzależniona jest tylko od Ciebie! Rozbudowuj swoim Simom posiadłości od luksusowych willi jak do tradycyjnych posiadłości. Wychodź z nimi na miasto i zabaw się w przepełnionym życiem świecie gry! Świat Simów to cele i marzenia, możesz im je urzeczywistnić.

F1 2010
F1 2010 to w rzeczywistości produkcja startująca do miana symulacji, jednakże pozwalająca na aktywowanie zaskakująco wielu ułatwień, dzięki czemu niżej doświadczeni grający mają mnóstwo radości z rozgrywek. Twórcy gry postanowili włączyć w niej wszystkie zespoły startujące w sezonie 2010 oraz tory wyścigowe z Grand Prix.

Sheep Sheep Wolf
W grze grasz jako wilk przebrany w owczej skórze, z ogromnym apetytem.

Slug Racing
Nowa i ekscytująca gra wyścigowa, ze ślimakiem!

Maze 7.0
Ta gra jest klasyczną grę Maze.

Stealth Bomber
Uruchom swój bombowiec Stealth i wyrusz na misję. Upewnij się, że bomby są nakierowane na cel. Unikaj pocisków wroga.

Strzelaj Moco
Strzelaj Moco to gra strzelanka opowiadająca o zielonym stworku, które, musi zlikwidować wszystkich wrogów.Darmowe Gry Online :


Retro Run

GrannyCatches

gra pinball Bloczki

Maze 6.0

Zoptirik Stunt Biker

War of the Words

Tank Rampage 2012

Grajkowo

Artillery 1.0

Driving puzzle

Nanobot Healer 5000

Baby Stacker

Gry Komputery / Konsole :

Skate 3
W grze najcenniejsza jest współpraca skaterska. Jednostka w dalszym ciągu jest co prawda w centrum wydarzeń, lecz w ...
Uzyskanych glosów : 15
Taxi 3 - Extreme Rush
Taxi 3 - Extreme Rush to znakomita ściganka. Trafił się niebywale zły dzień, a co najgorsze przed momentem złodziej uk ...
Uzyskanych glosów : 13
Napoleon: Total War
Napoleon: Total War przedstawia tym razem dzieje tytułowego Napoleona, lub również jednego z jego przeciw ...
Uzyskanych glosów : 26
gra Mafia 2
Mafia 2 to kolejna cześć zrealizowanej w 2002 roku gry Mafia: The City of Lost Heaven twórcy Illusion Softworks. Gr ...
Uzyskanych glosów : 23
Terrorist Takedown: Trylogia
Gra to zbiór 3 gier akcji z serii Terroist Takedown. W jego części Trafiają: Terrorist Takedown: Konflikt Na ...
Uzyskanych glosów : 11
Sid Meiers Civilization V
W zaprezentowanej grze zaszły spore zmiany właśnie największe w samym interfejsie, który musimy nazwać mianem prost ...
Uzyskanych glosów : 12
Gry na komórkę :

Odpicuj Furę

Rozbudowana wersja znanych na komputerach gierek rajdowo-tuningowych. User może zmieniać swoje auto, startować w ulicznych wyścigach, wyrywać dziewczyny i uznanie n ...
Kreatorka mody

Dołącz do kolorowego świata modelek, pełnego blichtru, błysku aparatów i gwiazd. A to dopiero początek! Pokazuj swoje ubrania do rywalizacji z innymi ...
Gry okładki :

Skate 3

ArmA 2: Armed Assault 2

WWE SmackDown vs. Raw 2011

Need For Speed

Lost Planet 2

The Sims 3: Szybka jazda