Rezultaty wyszukiwania dla :

barbie i magia pegaza gra

Test Drive Unlimited 2
Opisana gra to następna wersja znanego łańcucha wyścigów motoryzacyjnych, za której powstanie odpowiada wytwórnia Eden Studios. Właściciele zadali sobie mnóstwo trudu aby rozbudować najlepsze składowe części pierwszej oraz wyeliminowanie z niej najbardziej niedoróbek. Gra ponaddto daje możliwość rywalizować w Internecie wielu użytkownikom naraz.

German Truck Simulator
Swoją zabawę z grą zaczynamy jako mało doświadczony tirowiec i wykonując mało płatne zlecenia musimy zdobyć wystarczająco pieniędzy by móc rozpocząć swoją firmę przewozową. Gra w miarę poziomów gwarantuje coraz więcej opcji, takich jak rozszerzenie liczby ciężarówek, zatrudniania pracowników, wynajmu powierzchni magazynowej oraz planowanie tras przejazdu.

Final Fantasy XIV
W przeszłości, państwa-miasta toczyły walki nawzajem wciąż o dominację. Siejąc śmierć, bestialskie plemiona znacznie spustoszyły ziemie, zostawiając jedynie totalną destrukcję. Niewidzialni złoczyńcy czają się za rogiem, uderzając we wszystko i wszystkich. Geneza gry jest utkana z wojnę i konflikt, poplamiony krwią.

Shift 2: Unleashed
Stań się prawdziwym kierowcą w niebywałej grze rajdowej na świecie. Jeździj z najlepszymi osobami świata w przeróżnych zawodach aby uzyskać miano Mistrza Świata federacji FIA GT1 Niebywale rozpoznawana gierka Need for Speed: Shift wraca na tor w nowszej odsłonie : SHIFT 2 UNLEASHED. Od teraz grający może przeczyć najbardziej realistyczne doznania rajdowe i doświadczyć to co czuje człowiek za kierownicą prawdziwego bolidu dodatkowo jest możliwość widoku z wnętrza kasku.

Planet Horse
Planet Horse to gra dla miłośników jazdy konnej, w której pomimo rozmaitych ras koni mamy do wyboru także zebry czy jednorożce. Przemierzamy między innymi leśne tereny oraz liczne amerykańskie stepy. Gierka to rozrywka wytworzona z myślą o małych entuzjastach jeździectwa, która w niebywale wysokim stopniu przypomina takie gierki jak Horsez czy My Horse and Me.

Empire: Total War
Empire: Total War to kolejna część jednej z najdoskonalej sprzedających się i wysoko ocenianych tytułów strategicznych świata wysyła grającego w czasach ekspansji kolonialnej. Obie Ameryki, Indie i Afryka będą areną walk możnowładców Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Francji oraz Kolonii Ameryki Północnej. Pamiętaj kierowanie wielkimi okrętami wymaga sporego doświadczenia i szczegółowego poznania reguł bitw na morzu.

Metal Gear Solid: Peace Walker
Prezentowana gra przedstawia dalsze dzieje oszukanego przez władze Big Bossa. Akcja gry wysyła nas w lata 1974 roku do Puerto Rico, gdzie prezentowany bohater wraz z kierowaną swoją armią najemników ma za zadanie sprawdzić, z jakich przyczyn dyktatorski rząd oraz CIA wspierają zorganizowaną grupę militarną.

LL City Parking
Zaparkuj samochód jak najdokładniej w oznaczone miejsce. Nie uderzaj innych samochodów lub innych przeszkód, w przeciwnym razie samochód będzie uszkodzony. Gdy zaparkujesz naciśnij klawisz spacji.

Maze 5.0
Ta gra jest klasyczną grę Maze.

Zombie Mart
Zombi zasiedliły twoje miasto. Jesteś głodny i musisz iść na zakupy. Weź wózek ze Słodyczami i przejedź hordy nieumarłych w walce o jedzenie.

Book of Mages: The Dark Times
Book of Mages to gra RPG z wielką historią, wielu zakończeń oraz kompleksem turowym systemu walki. Wybierz z kim chcesz być w świecie magów. Czy dołączysz do zła, lub sprawiedliwych? Czy chcesz może stać się zdrajcą, pustelnikiem, a nawet Magiem? Jest to gra, która będzie Cię bawić przez wieki. Ma wielki zmysł przygody i ogromną ilość szczegółów. Posiada wiele zakończeń i 6 klanów do wyboru.

Supreme Drifiting
Wybierz odpowiednie opony i przygotuj się do wyścigu. Pamiętaj drifting jest najwyższy.Darmowe Gry Online :


Driving puzzle

The 19th: Hospital

Scape

Little Warrior

Between

LL City Parking

Escape the Cursed Island

Sheep Sheep Wolf

Arcade Race Extreme

Supreme Drifiting

Vacation House Escape

Be Water

Gry Komputery / Konsole :

X-PLANE 9
X-Plane 9 jest najbardziej zrobionym symulatorem lotu dostępnym w postaci gry. X-Plane 9 to sym ...
Uzyskanych glosów : 14
The Sims 3: Szybka jazda
The Sims 3: Szybka jazda jest dodatkiem to do 3 wersji serii The Sims. Tym razem oddaje on graczom ko ...
Uzyskanych glosów : 10
Rajd Polski
Głównym aspektem gry Rajd Polski jest prawdziwa licencja Polskiego Związku Motorowego, pozwalająca ...
Uzyskanych glosów : 23
God of War: Chains of Olympus
God of War: Chains of Olympus to nowa wersja serii God of War, gdzie podobnie jak pierwsze części przeds ...
Uzyskanych glosów : 11
Tekken 6
Ukazany tytuł jest następną częścią sławnej na całym świecie grą walki, która jest na rynku ro ...
Uzyskanych glosów : 25
Rajd na Berlin: Oddziały Specjalne
Produkcja zapewnia 10 poziomów dla grającegorozgrywającego, umieszczonych na polach najsławniejszych bitew tego światow ...
Uzyskanych glosów : 17
Gry na komórkę :

Odpicuj Furę

Rozszerzona wersja lubianych na komputerach gierek rajdowo-tuningowych. User może dowolnie modyfikować własne auto, startować w wyścigach, wyrywać dziewczyny i u ...
Kreatorka mody

Wejdź do nieznanego świata mody, pełnego blichtru, błysku aparatów i celebrytów. A to dopiero początek! Pokazuj swoje kreacje do rywalizacji z innymi użytkownikami, sprzedawaj z ...
Gry okładki :

NBA 2K11

Symulator Farmy 2011

Fable 3

Castlevania: Lords of Shadow

Resident Evil 5

Dragon Ball: Raging Blast 2