Rezultaty wyszukiwania dla :

barbie zawody jeździeckie gra

Dead Space 2
Prawdziwym celem grających jest przeżycie. Wypełnienie tego jest możliwe poprzez walkę z obcymi z widoku trzeciej osoby. Grę opracowało studio Visceral Games, twórcy m.in. pierwszego Dead Space oraz Dantes Inferno. Od ukazania mrocznym posagiem o nazwie Marker i zaklętymi pod jego wpływem Necromorphami przeminęły trzy lata. Po odległej wyprawie Isaac Clarke dociera do Sprawl, gdzie jest osada górnicza. I od tej chwili zaczyna się zmaganie ze złem.

Harry Potter i Insygnia Śmierci
W ukazanej grze Harry Potter musi walczyć z samym Lordem Voldemortem, który zagraża tak jak i światu magów jak i mugoli, czyli zwykłych ludzi. Producenci gry zobrazowali wszystkie najważniejsze elementy niebywale dramatycznej przeprawy młodego i nieustraszonego bohatera, wzbogacając je o mini-gierki i łamigłówki.

James Bond: Blood Stone
Ukazana produkcja nie jest połączona z fabułą omówioną w filmach jest to zupełnie nowa opowieść. Po raz kolejny Naszemu bohaterowi swojej osoby wypożyczył Daniel Craig. W tytule pojawia się również jego dziewczyna Joss Stone. Esencję gry tworzą dynamiczne starcia z wrogimi przestępcami, jednakże aby urozmaić rozgrywkę musimy czasami pokierować samochodem biorąc udział w pościgu.

Resident Evil 5
Produkcja opowiada o nowym zagrożeniu Które ukryło się w mrocznych miejscach świata. Niedługo po zmaganiach z ostatniej części gry, nastąpił czas zupełnie krwawego terroru. Główny bohater wraca by ścigać zło w zupełnie innej armii. Jest wysłany do Afryki, gdzie katastrofalne potknięcia bioterrorystów przemieniają ludzi i zwierzęta w bezmózgie z którymi Chris jak by nie było będzie musiał sobie poradzić.

Rajd Polski
Ważnym atutem produkcji Rajd Polski jest prawdziwa licencja Polskiego Związku Motorowego, pozwalająca na realne odwzorowanie drogi Rajdu Polski, razem z charakterystyką otoczenia i rodzajem nawierzchni. Grafika tras naszkicowana jest jest na wzór prawdziwych on boardów, co gwarantuje wierne odzwierciedlenie poruszania się samochodem. W tytule wykorzystano realne postaci polskich kierowców rajdowych, i ich samochodów.

Patapon 2
Ukazana gra to następca bardzo dużego hitu z początku 2008 roku. Produkcja złącza mnóstwo przeróżnych kategorii gier, w tym produkcję muzyczną oraz strategię, wymagając wyczucia rytmu, szybkości i niezłego refleksu. produkcja to w zabawne, aczkolwiek wojownicze stworki. Druga część ich przygód kontynuuje dzieje jedynki, w której czołowi rozbójnicy wyruszyli w poszukiwaniu nowej siedziby. Jednak, po napaści morskiego stwora wesoła brygada znalazła się na obcym lądzie, opanowwanym przez plemię Kameponów.

Aion: Assault on Balaurea
Akcja gry toczy się w zmyślonym świecie Atreia, gdzie pogrywający, jako Asmodianie i Elyosi, posiadają za funkcję walczyć z Dragonlordami, zamieszkującymi ziemie Balaurea. Co najważniejsze, ich dyktatorski władca, odpowiedzialny jest za najazd wspomnianej Atreii. Dlatego też stawiamy na zemstę i podążamy do walki także z jego ludźmi.

CrashBoard
Skate zapewnia drogę przez 25 poziomów gry. Musisz pozatym zniszczyć co najmniej 50% wszystkich cegieł na każdym poziomie! Zbieraj gwiazdki aby zwiększyć swój wynik!

Wizardraw
Zaklęcia, kule ognia z hordami stworzeń. Wszystko to w tej niezwykłej grze akcji.

LL City Parking
Zaparkuj samochód jak najdokładniej w oznaczone miejsce. Nie uderzaj innych samochodów lub innych przeszkód, w przeciwnym razie samochód będzie uszkodzony. Gdy zaparkujesz naciśnij klawisz spacji.

Coaster Cars: Twist track
Fast 3D gra wyścigowa na roller coasterach.

Sweetie Cheerleaders
W ten weekend jest mecz koszykówki. Jane, Mary i Pearl są wybierani jako cheerleaderki. Wszyscy przechodzą ostatnie próby. Teraz one wybierają swoje ulubione ubrania. Ubierz pięknie dziewczyny zwiększając morale zawodników.Darmowe Gry Online :


CrashBoard

Escape the Cursed Island

Summoner Saga Endless Chap 1

Twin Cat Warriorn 2

Marine Dodger

Launch!

SkyRace

Parker 2

4th and Goal 2011

SocioTown: The Uninvited Guests

Sheep Sheep Wolf

Alien Spaceship Shooter

Gry Komputery / Konsole :

Aion: Assault on Balaurea
Akcja gierki toczy się w wymyślonym świecie Atreia, gdzie pogrywający, jako Asmodianie i Elyosi, posiadają za funkc ...
Uzyskanych glosów : 23
DJ Hero 2
Prezentowana gra to dalsza odsłona cyklu gier muzycznych, rozpoczynanego w 2009 roku przez fi ...
Uzyskanych glosów : 26
The Sims 3: Szybka jazda
The Sims 3: Szybka jazda jest rozszerzeniem to do trzeciej części serii The Sims. Tutaj daje możli ...
Uzyskanych glosów : 17
SOCOM: U.S. Navy SEALs Fireteam Bravo 2
Akcja produkcji wzorem poprzednich części skupia się wokół prawdziwych organizacji i działań. Aktualnie batalion Fok m ...
Uzyskanych glosów : 26
Shift 2: Unleashed
Stań się realnym kierowcą w niesamowitej grze rajdowej na świecie. Jeździj z najlepszymi kierowcami św ...
Uzyskanych glosów : 26
Gran Turismo
Gran Turismo posiada dwa rodzaje rozgrywki: arcade oraz tryb symulacyjny, zwany po prostu Gran ...
Uzyskanych glosów : 10
Gry na komórkę :

Odpicuj Furę

Bardzo zaawansowana wersja lubianych na konsolach gierek wyścigowo-tuningowych. Gracz może dowolnie zmieniać własne auto, uczestniczyć w wyścigach, zdobywać laski i respekt na mieście. Supe ...
Kreatorka mody

Wejdź do nadzwyczajnego świata modelek, pełnego blichtru, błysku aparatów i sławy. A to tylko początek! Pokazuj na wystawach swoje ubrania do konkursu z innymi kreatorkami, sprzeda ...
Gry okładki :

Red Dead Redemption: Undead Nightmare

German Truck Simulator

NHL 11

Metal Gear Solid

Gta Chinatown Wars

Sid Meiers Civilization V