Rezultaty wyszukiwania dla :

autobus gra

Killzone 2
Niezwykła gra gdzie działanie wojenne zaczyna się wraz z nadejściem Killzone 2. Gierka przenosi walki wojenne na terytorium Helghastów dokonując bezpardonowego ataku na wroga. Walki okażą się jeszcze bardziejgroźniejszym, przeciwnicy lepiej walczą a wojna wciąż trwa. Już niebawem pochłonie Cię realistycznie ukazany plan zmagań wojennych.

Terrorist Takedown: Trylogia
Gra to zbiór 3 gier akcji z serii Terroist Takedown. W jego składowe wchodzą: Terrorist Takedown: Konflikt Na Bliskim Wschodzie, Terrorist Takedown: Payback oraz Terrorist Takedown: Konflikt w Mogadiszu. Rozgrywający steruje osobą żołnierza elitarnej jednostki wojskowej. Jego misją jest dokonanie spustoszenia pośród grup terrorystycznych.

Metro 2033
Tytuł to gierka typu FPS, obejmująca liczne elementy zarezerwowane dla survival horroru i cRPG. Położona w relatywnie nie odległej przyszłości historia mówi o nuklearnej apokalipsie, na skutek której ludność największych miast uległa destrukcji, zaś same środowisko zostało napromienione i wyniszczone. Przeżyła jedynie nieduża garstka ludzi, która akurat w momencie tragedii przebywała w moskiewskim metrze, ogromnym schronie przeciwatomowym. Dopiero teraz zaczyna się walka o życie.

Lowrider Extreme
Zostań bossem miasta w nowej, rewelacyjnej gierce samochodowej. Kup auto, z którego stworzysz w własnym garażu prawdziwe monstrum. Dobieraj akcesoria i parametry tak, aby wydusić maksymalne moce ze swojej chluby! Wizerunek też się liczy, bez alu kół, obniżonej sylwetki, błyszczącego lakieru i wyśmienitego zestawu audio nie zaskoczysz podmiejskich ulic.

ArmA 2: Operation Arrowhead
ArmA II: Operation Arrowhead jest samodzielnym dodatkiem do niesamowitej strzelaniny od wytwórni Bohemia Interactive. Rozwinięcie pozwala wcielić się w żołnierzy brytyjskich wojsk i zwiększa ekwipunek o nowe bronie, pojazdy i helikoptery. Twórcy zapewnili równie symulacji otoczenia oraz zwykłego życia cywilów.

Symulator Farmy 2011
Bycie odpowiedzialnym za farmy to nie byle jakie zajęcie. Dzięki dalszej cześć gry Symulator Farmy 2011 masz możliwość zobaczyć to na własnej osobie. Zostań farmerem i udoskonalaj własną farmę, zakupuj mocno realistyczne maszyny rolnicze i oraj pola, siej uprawy, gromadź plony, a później handluj. Pamiętaj także aby dbać o stan swoich zwierzaków. Masz mozliwosć zatrudnienia innych pracowników na farme.

Apache: Air Assault
W produkcji grający uzyskuje kontrolę nad wieloma modelami helikopterów Apache, zaopatrzonych w wysokiej klasy sprzęt wojskowy. Naszym zadaniem jest zapobieganie atakom terrorystycznym w różnych rejonach świata Np. wybrzeża Afryki, góry w Środkowej Europie, oraz lasy Ameryki Południowej. Gra oparta na autentycznej topografii tych terenów.

Sheep Sheep Wolf
W grze grasz jako wilk przebrany w owczej skórze, z ogromnym apetytem.

Zombie Mart
Zombi zasiedliły twoje miasto. Jesteś głodny i musisz iść na zakupy. Weź wózek ze Słodyczami i przejedź hordy nieumarłych w walce o jedzenie.

Sweetie Cheerleaders
W ten weekend jest mecz koszykówki. Jane, Mary i Pearl są wybierani jako cheerleaderki. Wszyscy przechodzą ostatnie próby. Teraz one wybierają swoje ulubione ubrania. Ubierz pięknie dziewczyny zwiększając morale zawodników.

Park it!
Myślisz, że jesteś super kierowca? Spróbuj zaparkować wszystkie samochody na specjalnych parkingi!

Stone Evade
Musisz omijać i zbierać kamienie.Darmowe Gry Online :


Burger XXL Restaurant

war of money 2

Alien Spaceship Shooter

Driving puzzle

Tank Rampage 2012

Wizardraw

Last Line Of Defense

Maze Attack

HUNT: Stay Alive Project

Sweetie Cheerleaders

Youda Farmer 2: Save the Village

Zombie Racers Score Attack 2.1

Gry Komputery / Konsole :

Harry Potter i Insygnia Śmierci
W Grze gracz musi podjąć walkę z samym Lordem Voldemortem, który niesie niebezpieczeństwo zarówno świa ...
Uzyskanych glosów : 22
Sniper: Ghost
Prezentowany tytuł to wyśmienita gierka akcji, w której grający przejmuje kontrolę nad doświadczonym sn ...
Uzyskanych glosów : 18
Need For Speed
skierowany jest w głównej mierze na niezapomniane, dynamiczne wyścigi, które toczymy w towarzystwie pol ...
Uzyskanych glosów : 27
Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Heroes 3
Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Heroes 3, jak wyprodukowane poprzednie części tej gierki jest bijatyką, w ...
Uzyskanych glosów : 26
WWE SmackDown vs. Raw 2011
Opisana gra to kolejna odsłona ukazującej się od lat serii gier traktującej o wrestlingu. Ten sport walki na ...
Uzyskanych glosów : 29
World of Warcraft: Cataclysm
World of Warcraft: Cataclysm to trzeci dodatek do znanej gry MMO początku XXI wieku. Świat nadszedł ...
Uzyskanych glosów : 20
Gry na komórkę :

Odpicuj Furę

Rozbudowana wersja lubianych na komputerach PC gier wyścigowo-tuningowych. User może dowolnie rozbudowywać swoje auto, startować w zorganizowanych wyścigach, zdobywać dziewczyny i respe ...
Kreatorka mody

Dołącz do oszałamiającego świata modelek, pełnego blichtru, błysku fleszów i gwiazd. A to dopiero początek! Pokazuj swoje kreacje do konkursu z innymi graczami, sprzedawaj zrobio ...
Gry okładki :

Napoleon: Total War

Lara Croft and the Guardian of Light

WRC: FIA World Rally Championship

NBA 2K11

BioShock 2

Aion: Assault on Balaurea