Rezultaty wyszukiwania dla :

babylon 5 gra

Sniper: Ghost Warrior
Sniper: Ghost Warrior jest rewelacyjną grą akcji, w której grający przeistacza się snajpera. W produkcji musimy w głównej mierze być cierpliwymi i systematycznie eliminować wrogów z zasadzki. Fabuła produkcji jest o tyle zaskakująca, że mamy możliwość wcielić się w komandosa posługującego się pistoletem snajperskim.

SOCOM: U.S. Navy SEALs Fireteam Bravo 2
Fabuła Fireteam Bravo 3 wzorem poprzednich części toczy się wokół realnych organizacji i działań. teraz batalion Fok ma odszukać i przesłuchać groźnego agenta KGB Alexandera Gozorowa mającego dostęp do ważnych akt dotyczących uderzenia nuklearnego, który zagraża całemu światu i wymaga natychmiastowej interwencji.

Gear grinder
Zaprezentowana gra to rewelacyjna fala zniszczenia, połączenie wyścigów samochodów i dynamicznej strzelanki utrzymana w formule uzbrojonych aut. Przedzieraj się pozostawiając zniszczenie przez misje w trybie fabularnym lub baw się zwykłą destrukcją w trybie multiplayer.

Splatterhouse
Nowsza wersja gry Splatterhouse, która zawitała w 1988 roku na japońskich automatach w postaci krwawego beatem upa. Podobnie jak w pierwszej grze, w aktualnej wersji Splatterhouse wcielamy się w osobę Ricka Taylora, mężczyznę chcacego odzyskać swoją dziewczynę, imieniem Jennifer, która przepadła po wkroczeniu do tajemniczej posiadłości. Pomocna w jego walce z zamieszkującymi ją istotami wydaje się być dramatyczna propozycja maski obiecującej mu ogromną moc.

Sid Meiers Civilization V
W zaprezentowanej grze zaszły bardzo duże zmiany właśnie największe w samym interfejsie, który należy określić mianem czytelnego, a co za tym idzie przychylnego użytkownikowi. Nawet te ukryte opcje można zobaczyć jednym kliknięciem myszki. Powiadomienia mają aktualnie formę ikon, co ułatwia ich odszukanie. Wszystkie te zmiany służą ułatwieniu sterowania i daniu większej satysfakcji z gry.

StarCraft 2: Wings of Liberty
StarCraft II przypomina pierwszą część, ponieważ nie zmieniło się sedno Gry. Wings of Liberty jest pierwszą i główną częścią StarCrafta II, rozpoczynającą zabawę. Musimy poprowadzić naszą rasę do zwycięstwa, budując bazę, zbierając surowce, rozwijając możliwości zbrojne oraz pokonując wroga. Gry składa się z wielu misji, w których odkrywamy pełną zwrotów akcji historię konfliktu.

WRC: FIA World Rally Championship
WRC to gra wyścigowa, w której jeździmy w rajdowych mistrzostwach świata WRC FIA, czyli Międzynarodowej Federacji Samochodowej. Podstawowym trybem rozgrywki jest kariera kierowców od zapleczem technicznym i super autami. (m.in. Sebastien Loeb, Mikko Hirvonen). Ścigamy się na trasach w Szwecji, Meksyku, Jordanii, Turcji, Nowej Zelandii, Portugalii, Bułgarii, Finlandii, Niemczech, Japonii, Francji, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii.

MicroVenture 1: Ratlings
Oto krótka gra, gdzie celem jest po prostu niszczy legowiska wroga. Podczas tej pierwszej gry z serii skup się na walce wręcz, gra zawiera ponadto także dodatkowe elementy w tym mikstury leczące, skarby, mały system informacji, by gracz mógł uzyskać potrzebne wskazówki.

Over The Rock
Wybierz swojego ulubionego monster truck i wystartuj w wyścigu przez przeszkody oczywiście liczy się szybkość przejazdu.

Steerwheels
Gra zapewnia 20 poziomów? Stań do walki o zwycięstwo, i prestiż na drodze wśród rywali.

Trippy Ballz: Flash Version
Trippy Ballz jest to retro gra inspirowana w tradycji bat-ball na wzór jak Arkanoid czy Breakout ... ale bardziej zwariowana. : P

Arcade Race Extreme
Darmowa gra wyścigowa z elementami strzelczanki wykonana przez Play-Free-Arcade.com Weź udział w tej fascynującej grze, strzelaj do przeciwników, unikaj kul i bomb i bądź pierwszym na mecie. Zbieraj bonusy: przyspieszenie, pieniądze i naprawiaj samochody. Nie zapomnij o czasie przejazdu.Darmowe Gry Online :


Ghost Catching

Last Line Of Defense

Snow White Difference

Alien Hunter

littleSkywire2

Intelligence - The new enemy

Escape the Cursed Island

Maze 11.0

Maze Attack

Salve o Brasil das Enchentes

Monster Tyre Car

Retro Run

Gry Komputery / Konsole :

Harry Potter i Insygnia Śmierci
W prezentowanej grze grający musi podjąć walkę z samym Lordem Voldemortem, który niesie spustoszenie zarówno ...
Uzyskanych glosów : 22
Crash Time IV: The Syndicate
Crash Time IV to kolejna realizacja popularnego, cyklu wyścigowych gier akcji, rozpoznawaneg ...
Uzyskanych glosów : 11
Killzone: Liberation
Ukazana produkcja, to niesamowite rozszerzenie wydarzeń zobrazowanych dwa lata temu w starszej częśc ...
Uzyskanych glosów : 20
Splatterhouse
Nowa wersja gry Splatterhouse, która zawitała w 1988 roku na japońskich automatach w formie krwawego beate ...
Uzyskanych glosów : 10
Mass Effect 2
Mass Effect 2 nieznane jest życie całej ludzkości. Zaraz po tym, jak Komandorbohater gry Shepard odbił najazd ...
Uzyskanych glosów : 11
Sniper: Ghost Warrior
Sniper: Ghost Warrior jest niezapomnianą grą akcji, w której grający przeistacza się snajpera. W grze musim ...
Uzyskanych glosów : 19
Gry na komórkę :

Odpicuj Furę

Rozszerzona wersja znanych na komputerach PC gierek rajdowo-tuningowych. Gracz może zmieniać własne auto, uczestniczyć w zorganizowanych wyścigach, zdobywać laski i ...
Kreatorka mody

Wejdź do barwnego świata modelek, pełnego blichtru, błysku fleszów i gwiazd. A to tylko początek! Sprzedawaj swoje kreacje do konkursu z innymi kreatorkami, sprzedawaj swoje Ubrania i ...
Gry okładki :

Lara Croft and the Guardian of Light

Terrorist Takedown: Trylogia

Tom Clancys Ghost Recon Future Soldier

Killzone 2

Sid Meiers Civilization V

Black Mirror II