Rezultaty wyszukiwania dla :

babington gra

Red Dead Redemption: Undead Nightmare
Główny bohater gry budzi się w swoim mieszkaniu na odludziu i spostrzega że świat napadł szał. Hordy przeklętych spustoszyły miasteczka na Dzikim Zachodzie. W desperackiej próbie odnalezienia ukochanej rodziny, główny bohater musi przemierzać, ujęty w chaosie i zniszczeniu świat, po to aby odnaleźć lekarstwo i odzyskać bliskich.

FIFA 11
FIFA 11 jest oczekiwaną częścią bardzo lubianego cyklu gier piłkarskich od EA Sports. Do FIFAY 11 zostało dodanych kilkanaście fajnych poprawek w rozgrywce dające niesamowite wrażenia zwiększające radość z grania. Jedną z najlepszych nowinek jest opcja zostania bramkarzem, który przez cały mecz będzie bronił groźnych strzałów, obserwując jak gra jego drużyna.

The Sims 3
W prezentowanej grze stwórz niepowtarzalne Simy i zaplanuj im życie. Ich wygląd i osobowość zależą jest jedynie od Ciebie! Rozbudowuj swoim Simom domy od luksusowych willi jak do staromodnych posiadłości. Wychodź z nimi na miasto i zabaw się w przepełnionym życiem świecie gry! Świat Simów to cele i marzenia, możesz im je urzeczywistnić.

gra Mafia 2
Mafia 2 to kolejna cześć stworzonej w 2002 roku gry Mafia: The City of Lost Heaven autorstwa Illusion Softworks. Gra przenosi nas wstecz do wielkiego miasta Empire Bay. Wcielamy się w postać gangstera z Włoch Vito Scaletta i przybywamy do Ameryki, Gdzie pragniemy reaktywować naszą reputację gangstera i zaistnieć w tutejszym świecie przestępczym.

Tron Evolution
W produkcji podejmujemy udział w zdarzeniach mających miejsce przed genezą opowiedzianą w TRON Legacy. Dostajemy tu zatem szansę poznania całej genezy, zainicjowanej w latach 80. przez reżysera i scenarzystę Stevena Lisbergera. Co najciekawsze, w filmie umieszczone zostały przeniesione do gry, więc jego empatia w pewnym stopniu wymaga obejrzenia TRON: Evolution.

God of War: Ghost of Sparta
Opisywana produkcja to kolejna krwawa gra akcji z serii God of War.

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Heroes 3
zaprezentowana produkcja, jak wyprodukowane starsze części tej serii jest bijatyką, w której zależnie od wybranej postaci stosować możemy najrozmaitsze metody ninja. Niezależnie od|Oprócz tego|Pomijając to| Ponad to podczas starć używamy niezwykłe przedmioty np. powiększone shurikeny lub trujące bomby. Walka rozgrywa się na dwóch planach, przybliżonym i oddalonym, pomiędzy którymi poruszamy się stosujac przyjazne kombinacje przycisków. Tryb fabularny, zwany tu Master Road prezentuje nam możliwość brania udziału w zdarzeniach ukazanych w drugiej serii anime Naruto.

cow vs zombie
Użyj klawiszy WSAD do poruszania się myszki do celowania i lewego przycisku myszki, aby strzelać (przytrzymaj lewy przycisk, aby uruchomić rakiet marchew), liczba klucz 03/01 zmiana broni, kliknij ikonę poniżej, aby zbudować produkcji i obrony jednostek, budynków i uruchomić kurnik obory, aby zdobyć pieniądze dla innych jednostek.

Ice Rider
Jeździsz na rowerze w Śniegu i po lodzie, balansuj kołami, wykonując powierzone ci zadania.

Super Tractor
Super Tractor zapewni ci mnóstwo niesamowitej i zaskakującej zabawy.

HUNT: Stay Alive Project
Ta gra to strzelanka typu kill-all-zombie, w której można użyć 6 rodzajów broni do eksterminacji 24 rodzajów zombie w 5 poziomów. Zobacz czy zdołasz przetrwać?

Maze Attack
Ta gra jest klasyczną grę Maze z przeszkodami.Darmowe Gry Online :


Twin Cat Warriorn 2

Zoptirik Stunt Biker

Monster Tyre Car

Coaster Cars: Twist track

galaxys moon finder minigame

Smash and Dash 2: The Amazon Jungle

Maze 6.0

Maze 10.0

Zombie Zjooter - TAOFEWA Ninja Shooter

Ice Rider

Baby Stacker

The 19th: Hospital

Gry Komputery / Konsole :

Symulator Farmy 2011
Utrzymanie farmy to nie byle jakie zajęcie. Dzięki dalszej cześć gry Symulator Farmy 2011 możesz zobacz ...
Uzyskanych glosów : 13
God of War III
Uzbrojony w dwa ostrza połączone łańcuchem, bóg wojny wyrusza przeciwko mrocznym kreaturom mitologi. Dow ...
Uzyskanych glosów : 16
Assassins Creed 2
Assassins Creed II to kontynuacja bardzo mocno wypasionej gry akcji, w której wcielamy się w tajemniczego zabójcę ...
Uzyskanych glosów : 12
Heavy Rain
Fabuła Heavy Rain daje możliwość wcielić się w rolę dostępnych kluczowych dla gry postaci. Każda posiada zupełnie odmien ...
Uzyskanych glosów : 27
Red Dead Redemption: Undead Nightmare
Główna postać budzi się w swoim mieszkaniu na odludziu i odkrywa że świat oszalał. Grupy ob ...
Uzyskanych glosów : 11
Two Worlds II
Gra jest dalszym ciągiem rozbudowanej gry cRPG Two Worlds. Ulepszono się przede wszystkim elementy ...
Uzyskanych glosów : 10
Gry na komórkę :

Odpicuj Furę

Rozbudowana wersja popularnych na konsolach gierek rajdowo-tuningowych. Gracz może rozbudowywać własne auto, startować w wyścigach, podrywać dziewczyny i respekt na mieście. Odlot ...
Kreatorka mody

Wejdź do nieznanego świata mody, pełnego blichtru, błysku aparatów i gwiazd. A to tylko początek! Sprzedawaj swoje ubrania do konkursu z innymi dziewczynami, spr ...
Gry okładki :

Killzone: Liberation

Gran Turismo

Metro 2033

Patapon 2

Street Racer Europa

Rajd Polski