Rezultaty wyszukiwania dla :

bieg na 100m gra

Assassins Creed 2
Assassins Creed II to kontynuacja niezwykle znanej gry akcji, w której wcielamy się w tajemniczego zabójcę Ezio Auditore de Firenze i naszym jedynym rozkazem jest ciche eliminowanie zaznaczonych celów. Produkcja daje jeszcze mocniej zróżnicowaną rozgrywkę niż w poprzedniej serii zaskakując wciągającymi rozwiązaniami i niezapomnianymi zadaniami. Giera stanowi bardzo dobre wykorzystanie stawiając ją na jeszcze wyższy poziom.

Aion: Assault on Balaurea
Akcja produkcji rozgrywa się w zmyślonym świecie Atreia, gdzie grający, jako Asmodianie i Elyosi, mają za funkcję walczyć z Dragonlordami, zamieszkującymi tereny Balaurea. Co ważne, ich despotyczny król, odpowiedzialny jest za atak wspomnianej Atreii. Dlatego też stawiamy na zemstę i podążamy do walki także z jego sprzymierzeńcami.

Black Mirror II
Akcja prezentowanej produkcji toczy się w 1993 roku, a więc kilkanaście lat po zmaganiach z poprzedniej części The Black Mirror. Aktualnie gracz przeistacza się w postać faceta imieniem Darren, a gra zaczyna się w niedużym miasteczku Biddeford, umiejscowionym w Nowej Anglii. Nasz bohater spotyka tu Angelinę, którą poszukuje niebezpieczna osoba, najprawdopodobniej nie mająca wobec niej pokojowych zamiarów.

Two Worlds II
Produkcja jest kontynuacją rozwiniętej gry cRPG Two Worlds. Zmieniono się przede wszystkim składniki związane z interaktywnością otoczenia przedstawionego oraz systemem walki wręcz, jak również dostawiono bardzo dużo nowatorskich rozwiązań i pomysłów. Do najciekawszych możemy zaliczyć poszerzoną swobodę poruszania się granej postaci oraz użycie zupełnie nowoczesnego środka transportu – łodzi i żaglowców, dzięki którym docieramy do całkowicie nowych miejsc.

Tom Clancys Splinter Cell: Conviction
Tom Clancys Splinter Cell Conviction jest gorąco wyczekiwaną kontynuacją serii Splinter Cell. Dochodzenie w związku zabójstwa córki prowadzi agenta Sama Fishera do uzyskania prawdy o zdradzie jakiej dopuścił się jego były pracodawca - Third Echelon. Aktualnie, jako renegat, Fisher ma za zadanie odkryć intrygę bandytów grożących życiu wielu istnień. W grze wszelkie działania są dozwolone.

gra Mafia 2
Mafia 2 to kolejna cześć zrealizowanej w 2002 roku gry Mafia: The City of Lost Heaven twórcy Illusion Softworks. Gra cofa nas wstecz do ogromnego miasta Empire Bay. Wcielamy się w postać gangstera z Włoch Vito Scaletta i przybywamy do Ameryki, Gdzie pragniemy reaktywować naszą reputację gangstera i odnaleźć się w miejskim świecie przestępczym.

Planet Horse
Tytuł to gra dla miłośników jeździectwa, w której oprócz rozmaitych ras koni dosiadamy również zebry czy jednorożce. Zwiedzamy między innymi leśne tereny oraz duże amerykańskie stepy. Gierka to rozrywka stworzona z myślą o młodych miłośnikach jeździectwa, która w niebywale dużym stopniu przypomina takie gierki jak Horsez czy My Horse and Me.

gra pinball Bloczki
Za pomocą klawiszy strzałek musisz zbierać bonusy i unikać zielonych bloczków, które będą cię blokowały.

SkyRace
SkyRace to wciągająca gra wyścigowa o najwyższe miejsca. Postaraj się dotrzeć do wyznaczonego punktu przed upływem czasu.

Omikron
Klasyczna gra platformowa 2D.

Arm of Revenge
Zapraszamy wszystkich zawodników na ziemi ... Gra jak Street Fighter, KOF, Devil May Cry, lub Shank? Teraz masz możliwość walki, zabawy na platformie Flash Arm of Revenge! Niezwykła historia, szybkie ruchy, ponad 30 umiejętności walk, 3 rodzaje dźwigni zmiany, tryb przetrwania ... i wiele więcej! Zmierz się z przyjacielem i uderzył w najwyższe combo! Pamiętaj, że to będzie najbardziej zabawna gry walki Spróbuj nacisnąć JKJKJKJK ... Spróbuj przejść do uzbrojenia pistoletu, kombinacji walk czekają na ciebie.

Madpet Massacre MOBILE
Pomóż małej śwince przetrwać ataki krwawych rzeźników!Darmowe Gry Online :


Formula One

Parker 2

Spider Shot

War of the Words

Maze 12.0

Summoner Saga Endless Chap 1

Archery Training

Stone Evade

Ghost chemist 2

SkyRace

Tutankamoto Free

Inferno Meltdown

Gry Komputery / Konsole :

Metal Gear Solid
Prezentowana gra ukazuje następne losy oszukanego przez rząd Big Bossa. Akcja gry przenosi nas w lat ...
Uzyskanych glosów : 19
BioShock 2
Zaprezentowana gra to rozbudowana rozrywka rodzaju akcji FPP z składowymi innych podgatunków, stanowiąca następ ...
Uzyskanych glosów : 10
StarCraft 2: Wings of Liberty
StarCraft II przypomina pierwszą część, ponieważ nie uległo zmianie sedno zabawy. Wings of Liberty jest pierwszą i ...
Uzyskanych glosów : 19
WWE SmackDown vs. Raw 2011
ukazana gra to dalsza wersja rozpoznawanej od lat serii gier mówiącej o wrestlingu. Ten typ walki najbardziej ...
Uzyskanych glosów : 20
Need For Speed
Produkcja jest przede wszystkim na niezapomniane, ekscytujące wyścigi, które toczymy w obec ...
Uzyskanych glosów : 27
NBA 2K11
NBA 2K11 to następna, dwunasta już seria popularnego cyklu gier sportowych, umożliwiającego branie udziału w rozg ...
Uzyskanych glosów : 16
Gry na komórkę :

Odpicuj Furę

Rozbudowana wersja popularnych na komputerach gier wyścigowo-tuningowych. Gracz może modyfikować własne auto, uczestniczyć w zorganizowanych wyścigach, zdo ...
Kreatorka mody

Wejdź do oszałamiającego świata kreatorów mody, pełnego blichtru, błysku aparatów i gwiazd. A to dopiero początek! Pokazuj na wystawach swoje kreacje do rywalizacji z in ...
Gry okładki :

Dragon Ball: Raging Blast 2

FIFA 11

Divinity II: The Dragon Knight

ArmA 2: Armed Assault 2

Lost Planet 2

Fallout: New Vegas