Rezultaty wyszukiwania dla :

biegi narciarskie gra

Penguin Racer
Wyścigi narciarskie Penguin slalom. Niedźwiedź trener uruchamia pingwina, steruj przy użyciu strzałek w lewo i w prawo, zbieraj ryby, uchylaj się od jodły i innych przeszkód.

Tron Evolution
W tytule podejmujemy udział w wydarzeniach mających miejsce przed genezą przedstawioną w części. Uzyskujemy tu zatem możliwość odkrycia całej historii, rozpoczętej w latach 80. przez reżysera i scenarzystę Stevena Lisbergera. Co najciekawsze, w filmie zawarte zostały przeniesione do gierki, więc jego zrozumienie w pewnym stopniu wymaga znajomości TRON: Evolution.

Metal Gear Solid
Metal Gear Solid: Peace Walker przedstawia dalsze historie oszukanego przez rząd Big Bossa. Akcja gry przenosi nas w realia 1974 roku do Puerto Rico, gdzie główny bohater wraz z dowodzoną przez siebie armią najemników ma za zadanie sprawdzić, z jakich powodów miejscowy rząd oraz CIA wspierają zorganizowaną grupę militarną. I to wbrew konstytucji tego niewielkiego państwa.

James Bond: Blood Stone
Opisana gierka nie jest połączona z historią przedstawioną w filmie jest to zupełnie nowa opowieść. Ponownie głównemu bohaterowi swojej osoby użyczył Daniel Craig. W grze pojawia się również jego dziewczyna Joss Stone. Kwintesencja gierki stanowią dynamiczne starcia z rozmaitymi przeciwnikami, jednakże aby urozmaić rozgrywkę musimy czasami pokierować samochodem biorąc udział w pościgu.

God of War III
Wyposażony w 2 ostrza połączone łańcuchem, bóg wojny wyrusza naprzeciw niebywałym kreaturom mitologi. Kierowane przez centaurów-generałów wojska zombi utrudniają długa droga, którą momentami może umilić sobie poprzez kierowanie tytanem. Kroi się nierówna walka w której liczy się spryt i prawidłowe wykorzystanie bardzo dużej liczny innych bestii. Ciosy skierowane rodzą ból, który rodzi niesamowity szał.

Crysis 2
Fabuła gry rozpoczyna się trzy lata po wydarzeniach, których świadkami byliśmy w poprzedniej części. Przez ten okres obcy zniszczyli większą część ziemskiej planety zmieniając ją w pole bitewne. Ogromne miasta świata np. Rio de Janeiro, Londyn, Tokio, zmieniły się w ruiny, których ulicami władają obcy, a przestrzeń nad nimi patrolują okręty kosmiczne. Grający jest rzucony w samo serce zdewastowanego Nowego Jorku, gdzie musi stawić czoło rzeczywistości

Red Dead Redemption
Zaprezentowany tytuł to następna częśc gry akcji toczącej się na dzikim zachodzie, gdzie wcielamy się w postać Johna Marstona bandyty który próbuje znaleźć się na Dzikiem Zachodzie wchodzącym w XX wiek. Gra opowiada historię o ostatnich dniach Dzikiego Zachodu z mnóstwem pojedynków, gonitw i potyczek na tle miasteczek, prerii, pasm górskich etc.

SOCOM: U.S. Navy SEALs Fireteam Bravo 2
Akcja gry wzorem starszych części skupia się wokół realnych stowarzyszeń i wydarzeń. teraz wojska Fok ma odszukać i wyciągnąć informacje z tajemniczego agenta KGB Alexandera Gozorowa posiadającego dostęp do ważnych informacji dotyczących uderzenia nuklearnego, który sieje zagrożenie całemu światu i wymaga natychmiastowej interwencji.

Artillery 1.0
Ogniem artylerii przez inwazji sił zbrojnych postaraj się uzyskać najlepszy wynik, przekraczając linie wroga.

littleSkywire2
Little Skywire to fajna gra zapewniająca 11 poziomów, wiele różnych scenariuszy rozgrywek.

GrannyCatches
Złap jak najwięcej jajek, w 30 sekund, ale uważaj na pomidory i arbuzy! Jak złapiesz arbuza lub pomidora tracisz 2 jajka.

Madpet Massacre MOBILE
Pomóż małej śwince przetrwać ataki krwawych rzeźników!

Archery Training
Prosta i wciągająca gra online w której naszym zadaniem jest strzelanie z łuku.Darmowe Gry Online :


gra pinball Bloczki

Tutankamoto Free

Intelligence - The new enemy

littleSkywire2

Zombie Mart

war of money 2

Alien Spaceship Shooter

Baby Stacker

Maze 6.0

Maze 11.0

StuntBiker

LL City Parking

Gry Komputery / Konsole :

Planet Horse
Prezentowany to gra dla miłośników jazdy konnej, w której prócz różnych ras koni możemy wybrać również ...
Uzyskanych glosów : 29
Need For Speed: Hot Pursuit
Need For Speed: Hot Pursuit kontynuuje niezapomniany cykl gier samochodowych, choć tym razem pod opieką inne studia, z ...
Uzyskanych glosów : 14
Kingdom Hearts: Birth by Sleep
Geneza produkcji toczy się dziesięć lat przed zdarzeniami ukazanymi w Kingdom Hearts. Birth by ...
Uzyskanych glosów : 28
Crysis 2
Geneza gry zaczyna się trzy kilka lat po wydarzeniach, których świadkami jesteśmy w poprzedniej części. ...
Uzyskanych glosów : 11
Fallout: New Vegas
Produkcja skupia się na przedstawieniu konfliktu trzech frakcji: New California Republic, Caesars Legion i mi ...
Uzyskanych glosów : 17
Symulator Farmy 2011
Prowadzenie farmy to nie byle jakie zajęcie. Dzięki lepszej cześć gry Symulator Farmy 2011 możesz sprawdzić to ...
Uzyskanych glosów : 22
Gry na komórkę :

Odpicuj Furę

Bardzo zaawansowana wersja znanych na kompach PC gierek rajdowo-tuningowych. User może modyfikować własne auto, startować w zorganizowanych wyścigach, zdobywać dziewczyny i ...
Kreatorka mody

Dołącz do nieznanego świata mody, pełnego blichtru, błysku fleszów i celebrytów. A to dopiero początek! Wystawiaj na wystawach swoje kreacje do rywalizacji ...
Gry okładki :

World of Warcraft: Cataclysm

Final Fantasy XIV

Symulator Demolki

UFC Undisputed 2010

ArmA 2: Armed Assault 2

Resident Evil 5