Rezultaty wyszukiwania dla :

biedronka gra dla dzieci

Final Fantasy XIII
Gra obrazuje konflikt pomiędzy władzami utopijnego miasta Cocoon a rebeliantami przybyłymi z planety Pulse. W grze zostajemy rozpoznawalną ze względu na niezwykły odcień włosów Lightning, pomagając jej w walce z wrogami, poprzez ataki fizyczne, używanie magii oraz akcje specjalne, dostępne po napełnieniu odpowiedniego wskaźnika.

BioShock 2
Opisywana gra to poszerzona rozrywka rodzaju akcji FPP z składowymi innych gatunków, będąca kontynuacją obromnego przeboju wytworzonego przez 2K Boston, 2K Australia i 2K Marin w 2007 roku. Drugą odsłoną zajęła się 2K Marin z prezentowanych firm. W następnej wersji Bioshocka, rozgrywającej się kilka lat po wydarzeniach rozpoznawanych z pierwowzoru, ponownie wracamy do podwodnego miasteczka Rapture. Niesamowita metropolia miała być realną utopią i rajem, gdzie nauka nie jest hamowana moralnością czy strachem. Jednakże okazało się jak mocno minęło się to z celem.

Tom Clancys Ghost Recon Future Soldier
Akcja tytułu kolejny raz jest wstawiona w niedalekiej przyszłości. Tym razem staniemy do walki przeciwko rosyjskim ultranacjonalistom, którzy po zdobyciu władzy w kraju doprowadzą do inwazji na teren Norwegii. Sytuacja światowej równowagi wymusi na Stanach Zjednoczonych interwencję i wysłanie za front skutecznej formacji duchów.

Taxi 3 - Extreme Rush
Opisywana gra to znakomita ściganka. Masz niebywale zły dzień, a co gorsze właśnie ktoś zabrał Twoją wspaniałą taksówkę. Otrzymałeś jednakże niebywałą propozycję. Jesteś zaproszony do bezprawnych ściganek, dzieki którym można zarobić bardzo dużo kasy. Zaczyna się zaskakująca akcja na ulicach miasta.

Final Fantasy XIV
Jakiś czas temu, państwa-miasta toczyły walki ze sobą ciągle o dominację. Przynosząc śmierć, bestialskie plemiona mocno spustoszyły ziemie, zostawiając jedynie calkowitą destrukcję. Niedostrzegalni złoczyńcy czają się za rogiem, uderzając we wszystko i wszystkich. Geneza gry jest utkana z wojnę i konflikt, poplamiony krwią.

DJ Hero 2
Prezentowana gra to kolejna odsłona cyklu gier muzycznych, zapoczątkowanego w 2009 roku przez firmy FreeStyleGames oraz Activision. Gra przeznaczona jest dla maniaków techno, transu i houseu, popu oraz rapu, którzy pragną zostać samplującym, miksującym, skreczującym i wykonującymi płynne przejścia dyskdżokejem. W działania nad tytułem zatrudnieni zostali sławni artyści między innymi: David Guetta, DJ Shadow, Lady Gaga, The Chemical Brothers, Dr. Dre, Kanye West, Rihanna czy Metallica.

Sid Meiers Civilization V
W zaprezentowanej grze zaszły bardzo duże zmiany największe w samym interfejsie, który należy określić mianem przejrzystego, a co za tym idzie przyjaznego rozgrywającemu. Nawet te niewidoczne opcje można zobaczyć jednym kliknięciem myszki. Informacje mają teraz postać ikon, co ułatwia ich znajdywanie. Wszelkie te nowinki posłużyły ułatwieniu sterowania i otrzymaniu większej radości z gry.

Artillery 1.0
Ogniem artylerii przez inwazji sił zbrojnych postaraj się uzyskać najlepszy wynik, przekraczając linie wroga.

Little Warrior
Pokonaj zło czerwonych najeźdźców zagrażających światu, którzy wprowadzają wojny i konflikty. Uzbrojony w tarczę i miecz mały wojownik wyrusza, by bronić swoją ojczyznę.

SkyRace
SkyRace to wciągająca gra wyścigowa o najwyższe miejsca. Postaraj się dotrzeć do wyznaczonego punktu przed upływem czasu.

Park it!
Myślisz, że jesteś super kierowca? Spróbuj zaparkować wszystkie samochody na specjalnych parkingi!

Toothn Claw
Koty i psy zmierzą się ze sobą w walce o tytuł najlepszych domowych zwierzaków. Dzisiaj, jak co dzień, konkurencja jest trudne, więc trzeba zrobić nieco więcej, aby utrzymać zespół na górze. Im więcej złota zbierzesz, tym więcej będziesz mógł pomóc zespołowi wygrać dodatkowe życie, aby ubiegać się o koronę. Pamiętaj, jutro jest kolejny dzień, a konkurencja wciąż rośnie.Darmowe Gry Online :


SkyRace

The 19th: Hospital

Omikron

Karrmageddon

Zoptirik Stunt Biker

Scape

Hungry Dino

Inferno Meltdown

Archery Training

Steam Cab

Vacation House Escape

Disruptive Ride

Gry Komputery / Konsole :

Metal Gear Solid
Metal Gear Solid: Peace Walker ukazuje kolejne historie oszukanego przez rząd Big Bossa. Akcja produkcji odsyła nas ...
Uzyskanych glosów : 15
Gta Chinatown Wars
Wspomniana fabuła rzuca nas na ulice dobrze znanego graczom, zmyślonego miasta Liberty City, a my utożsamiam ...
Uzyskanych glosów : 29
Red Dead Redemption: Undead Nightmare
Główna postać budzi się w swoim mieszkaniu na odludziu i widzi że świat napadł szał. Hordy obłąkanych zniszczyły ...
Uzyskanych glosów : 21
God of War III
Wyposażony w 2 ostrza połączone łańcuchem, główy bohater wyrusza przeciwko najstraszniejszym stworą ...
Uzyskanych glosów : 29
Need For Speed: Hot Pursuit
Need For Speed: Hot Pursuit kontynuuje niezapomniany cykl gier wyścigowych, choć tym razem pod patronat ...
Uzyskanych glosów : 20
Assassins Creed 2
Assassins Creed II to kolejna czesć wysmienicie wypasionej gry akcji, w której wcielamy się w t ...
Uzyskanych glosów : 26
Gry na komórkę :

Odpicuj Furę

Rozszerzona wersja znanych na komputerach PC gier wyścigowo-tuningowych. Użytkownik może dowolnie zmieniać własne auto, startować w ulicznych wyścigach, wyryw ...
Kreatorka mody

Dołącz do oszałamiającego świata kreatorów mody, pełnego blichtru, błysku fleszów i sławy. A to dopiero początek! Wystawiaj na wystawach swoje kreacje do ryw ...
Gry okładki :

Metal Gear Solid

F1 2010

Street Racer Europa

James Bond: Blood Stone

Splatterhouse

Metal Gear Solid: Peace Walker