Rezultaty wyszukiwania dla :

biathlon gra do pobrania

Dantes Inferno
Dantes Inferno to tytuł stworzenia na podstawie epickiej Boskiej Komedii Dante Alighieriego. Nie jest to jednakże gra o wymiarze edukacji, lecz mroczna gra akcji, w której czeka na gracza autentyczna wyprawa do bram piekielnych. Gracz musi przemierzyć dziewięć kręgów Piekła, spotykając dusze zesłanych za najcięższe grzechy.

Fable 3
Opisana gra to kolejna, trzecia już edycja ukazana w krainie Albionu przygotowana przez Petera Molyneux i ekipę Lionhead. Tak samo jak jej poprzedniczki, jest komputerowym erpegiem, w którym działania obserwujemy z widoku trzeciej osoby, a o ciągu fabuły decydują podejmowane wybory. Tym razem jednak, inaczej od poprzednich części, nie mamy obowiązku stopniowo, w miarę zdobywania doświadczenia stawać się bohaterem, w tej wersji po rozpoczęciu zabawy stajemy się królem całego królestwa

Dragon Ball: Raging Blast 2
Giera to bijatyka, w której rozgrywający wciela się w postacie sławnych z niezwykle popularnej marki Dragon Ball i uczestniczy w rewelacyjnych, fabularyzowanych bijatykach. Tytył jest kontynuacją nie-bardzo granej gry z 2009 roku.Jest klasycznym reprezentantem gier tego typu. Grający otrzymuje tu przychylność wzięcia udziału w wielu pojedynkach przeplatanych komunikatami wyjaśniającymi problemy fabularne.

StarCraft 2: Wings of Liberty
StarCraft II przypomina pierwszą część, ponieważ nie zmieniło się sedno Gry. Wings of Liberty jest pierwszą i podstawową częścią StarCrafta II, rozpoczynającą trylogię. Naszym zadaniem jest poprowadzić wybraną rasę do zwycięstwa, rozbudowując bazę, zbierając surowce, ulepszając możliwości technologiczne oraz pokonując wroga. Gry składa się z wielu misji, w których odkrywamy pełną niesamowitych akcji historię konfliktu.

Aion: Assault on Balaurea
Akcja produkcji rozgrywa się w zmyślonym świecie Atreia, gdzie pogrywający, jako Asmodianie i Elyosi, mają za misję walczyć z Dragonlordami, okupującymi tereny Balaurea. Co najważniejsze, ich absolutny władca, odpowiedzialny jest za zaatakowanie wspomnianej Atreii. Dlatego też stawiamy na zemstę i przystępujemy do walki również z jego ludźmi.

Hearts of Iron 3
Fabuła Produkcji Hearts of Iron 3 toczy się w latach 1936 – 1948. Posiadamy 3 lata na formowanie wybranego kraju do II Wojny Światowej. Zależnie od poczynań będziemy posiadali szansę przeżywać na sobie niebywale historyczne zdarzenia, które faktycznie miały miejsce w ciężkich czasach. To my decydujemy, czy chcemy bawić się szczegółami od rekrutacji batalionów czy wykonywać ogólniejsze zadania.

Final Fantasy XIII
Produkcja obrazuje konflikt pomiędzy władzami szczęśliwego miasta Cocoon a złoczyńcami przybyłymi z planety Pulse. W grze zostajemy znaną ze względu na niezwykły odcień włosów Lightning, pomagając jej w walce z wrogami, poprzez działania fizyczne, używanie magii oraz akcje specjalne, dostępne po napełnieniu odpowiedniego wskaźnika.

cow vs zombie
Użyj klawiszy WSAD do poruszania się myszki do celowania i lewego przycisku myszki, aby strzelać (przytrzymaj lewy przycisk, aby uruchomić rakiet marchew), liczba klucz 03/01 zmiana broni, kliknij ikonę poniżej, aby zbudować produkcji i obrony jednostek, budynków i uruchomić kurnik obory, aby zdobyć pieniądze dla innych jednostek.

Little Warrior
Pokonaj zło czerwonych najeźdźców zagrażających światu, którzy wprowadzają wojny i konflikty. Uzbrojony w tarczę i miecz mały wojownik wyrusza, by bronić swoją ojczyznę.

SocioTown: The Uninvited Guests
Pomóż Toby pozbyć się nieproszonych gości ze swojego mieszkania w tej wyjątkowej gry przygodowej oferuje szczegółowe efekty grafiki 3D

Maze 10.0
Ta gra jest klasyczną grę Maze.

Escape the Cursed Island
Musisz uciec z Cursed Island! Lecz pamiętaj, nie można koncentrować się wyłącznie na ucieczce, bo trzeba również nakarmić gniewnego boga wulkanu.Darmowe Gry Online :


The Slide Master - Porsche

LL City Parking

Vacation House Escape

The 19th: Hospital

Over The Rock

Strzelaj Moco

Acrobatic Motorbike

Slug Racing

Formula One

Super Tractor

Omikron

Maze 12.0

Gry Komputery / Konsole :

Grand Theft Auto 4
Nowa część Grand Theft Auto to jedna z najbardziej oczekiwanych gier 2008 roku. Znana, bestsellerowa seria o GTA stała ...
Uzyskanych glosów : 11
Divinity II: The Dragon Knight
Opisywana gra to ponowna odsłona grupy gier cRPG. Gra opowiada dzieje, które na przenoszą nas w ziemie Rivell ...
Uzyskanych glosów : 25
Gran Turismo
Gran Turismo ma dwa rodzaje rozgrywki: arcade oraz tryb symulacyjny, ochrzczony po prostu Gran Turismo. Ark ...
Uzyskanych glosów : 16
Metal Gear Solid: Peace Walker
Opisana gra opowiada kolejne losy wykiwanego przez władze Big Bossa. Fabuła tytułu wysyła nas w rea ...
Uzyskanych glosów : 16
Crysis 2
Fabuła gierki zaczyna się trzy kilka lat po wydarzeniach, których świadkami byliśmy w poprzedniej części. ...
Uzyskanych glosów : 20
Auta : Złomka bujdy na resorach
Auta - Złomka bujdy na resorach to niezapomniany zestaw mini-gier natchnionych popularnym serialem Disn ...
Uzyskanych glosów : 22
Gry na komórkę :

Odpicuj Furę

Bardzo zaawansowana wersja lubianych na konsolach gier wyścigowo-tuningowych. Użytkownik może modyfikować swoje auto, uczestniczyć w wyścigach, podrywać dz ...
Kreatorka mody

Wejdź do kolorowego świata mody, pełnego blichtru, błysku aparatów i gwiazd. A to dopiero początek! Pokazuj na wystawach swoje ubrania do konkursu z innymi graczami, sprz ...
Gry okładki :

Tron Evolution

Red Dead Redemption

Symulator Demolki

Football Manager 2010

NBA 2K11

NBA Live 10