Rezultaty wyszukiwania dla :

dr house gra na telefon

Vacation House Escape
Zostałeś uwięziony w domu na urlopie, spróbuj dowiedzieć się, jak uciec za pomocą przedmiotów i rozwiązywanie zagadek.

Tom Clancys Splinter Cell: Conviction
Tom Clancys Splinter Cell Conviction jest gorąco oczekiwaną kontynuacją serii Splinter Cell. Dochodzenie w związku zabójstwa córki prowadzi agenta Sama Fishera do odkrycia prawdy o zdradzie której dopuścił się jego niedawny pracodawca - Third Echelon. Teraz, jako renegat, nasz bohater musi wykryć intrygę bandytów grożących życiu milionów ludzi. W grze wszystkie działania są przyzwolone.

WRC: FIA World Rally Championship
Prezentowany tytuł to Gierka samochodowa, w której ścigamy się w rajdowych mistrzostwach świata WRC FIA, czyli Międzynarodowej Federacji Samochodowej. Podstawowym sposobem gry jest kariera kierowców od mało i super autami. (m.in. Sebastien Loeb, Mikko Hirvonen). Ścigamy się na trasach w Szwecji, Meksyku, Jordanii, Turcji, Nowej Zelandii, Portugalii, Bułgarii, Finlandii, Niemczech, Japonii, Francji, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii.

Dead Space 2
Nadrzędnym zadaniem grających jest przetrwanie. Zrealizowanie tego jest możliwe walcząc z obcymi z perspektywy trzeciej osoby. Produkcję opracowało studio Visceral Games, twórcy m.in. pierwszego Dead Space oraz Dantes Inferno. Od ukazania mrocznym obeliskiem o nazwie Marker i znajdującymi się pod jego mocami Necromorphami mijają trzy lata. Po długiej wyprawie Isaac Clarke ląduje w Sprawl, gdzie jest osada górnicza. I od tej chwili rozpoczyna się walka ze złem.

Planet Horse
Tytuł to gra dla miłośników jeździectwa, w której pomimo rozmaitych ras koni dosiadamy również zebry czy jednorożce. Odwiedzamy w szczególności leśne polany oraz duże amerykańskie stepy. Planet Horse to zabawa wytworzona z myślą o małych sympatykach jeździectwa, która w mocno wysokim stopniu przypomina takie gierki jak Horsez czy My Horse and Me.

Terrorist Takedown: Trylogia
Gra to zestaw trzech gier akcji z serii Terroist Takedown. W jego części wchodzą: Terrorist Takedown: Konflikt Na Bliskim Wschodzie, Terrorist Takedown: Payback oraz Terrorist Takedown: Konflikt w Mogadiszu. Gracz kieruje osobą żołnierza sławnej jednostki wojskowej. Jego zadaniem jest wykonanie czystek pośród grup terrorystycznych.

Heavy Rain
Gierka daje możliwość przemienić się w rolę dostępnych kluczowych dla gry bohaterów. Każda posiada całkowicie inną historię oraz prowadzi nim inne motywy. Opowieść prezentuje się w taki sposób, by na pozór niezwiązane ze sobą elementy na koniec składały spójną całość. Podczas zabawy możemy podziwiać postacie w niezwykle autentyczny sposób oddając ich uczucia. Również wybuchy, zderzenia pojazdów oraz zjawiska atmosferyczne prezentują wielki poziom i świadczą o niesamowitym potencjale gry.

God of War: Chains of Olympus
Prezentowany tutuł to aktualna edycja serii God of War, gdzie podobnie jak poprzednie części opowiada dzieje niebywałego żołnierza Kratosa. opisany ludek po zostaje skierowany do służby bogom Olimpu. Gdy jest na ich usługach zmaga się z bardzo duża liczbą okrutnymi, antycznych potworów wykorzystując mnóstwo nieznanych broni oraz moce specjalne, nadane mi od bogów.

Just Shut Up & Drive
Przejażdżka tak szybko jak sobie nawet nie wyobrażasz, pokonaj rywali w tym wyjątkowym Outrun 3d! Ukończ wyścig przed upływem czasu, zyskuj dodatkowe punkty wyprzedzając inne samochody.

Supreme Drifiting
Wybierz odpowiednie opony i przygotuj się do wyścigu. Pamiętaj drifting jest najwyższy.

Zombie Zjooter - TAOFEWA Ninja Shooter
Kill Zombies, zanim dotrą do Ciebie zmierz się w szalonej walce, gdzie twoje umiejętności będą testowane na pewno. Kontrola TAOFEWA. Pamiętaj, aby zwrócić uwagę na niebo, niektóre z tych nieumarłych używają spadochronów!

Arm of Revenge
Zapraszamy wszystkich zawodników na ziemi ... Gra jak Street Fighter, KOF, Devil May Cry, lub Shank? Teraz masz możliwość walki, zabawy na platformie Flash Arm of Revenge! Niezwykła historia, szybkie ruchy, ponad 30 umiejętności walk, 3 rodzaje dźwigni zmiany, tryb przetrwania ... i wiele więcej! Zmierz się z przyjacielem i uderzył w najwyższe combo! Pamiętaj, że to będzie najbardziej zabawna gry walki Spróbuj nacisnąć JKJKJKJK ... Spróbuj przejść do uzbrojenia pistoletu, kombinacji walk czekają na ciebie.

Snow White Difference
Gra to tradycyjna bajka o Snow White.Darmowe Gry Online :


Crazy Snakes

TriBall

Super Buddy 2

Archery Training

Continuum

Wizardraw

SpeedBoat

War of the Words

Karrmageddon

GrannyCatches

Youda Farmer 2: Save the Village

Over The Rock

Gry Komputery / Konsole :

Dead Space 2
Prawdziwym zadaniem gracza jest przeżycie. Wypełnienie tego jest możliwe walcząc z obcymi z widoku trzeciej osoby. ...
Uzyskanych glosów : 25
Call of Duty: Black Ops
Call of Duty: Black Ops jest kolejną odsłoną jednej z najpopularniejszych serii FPS-ów. W tym wypadku wcielamy się w ...
Uzyskanych glosów : 12
Test Drive Unlimited 2
Test Drive Unlimited 2 to kolejna wersja znanego ciągu ściganek samochodowych, za której stworzenie odpowiada wytw ...
Uzyskanych glosów : 23
Lost Planet 2
Akcja Lost Planet 2 rozgrywa się kilka lat po zdarzeniach z poprzedniej części gry. Przez t ...
Uzyskanych glosów : 23
James Bond: Blood Stone
prezentowana produkcja nie jest złączona z historią przedstawioną w filmie jest to zupełnie inna opowieść. P ...
Uzyskanych glosów : 22
ArmA 2: Armed Assault 2
ArmA 2: Armed Assault 2 podobnie jak część poprzednia jest niezwykłą strzelanką FPP. Wszelkie zadania toczą się na r ...
Uzyskanych glosów : 25
Gry na komórkę :

Odpicuj Furę

Rozszerzona wersja lubianych na konsolach gierek wyścigowo-tuningowych. Użytkownik może dowolnie modyfikować własne auto, startować w wyścigach, wyrywać dziewczyny i uznanie na mieści ...
Kreatorka mody

Wejdź do oszałamiającego świata kreatorów mody, pełnego blichtru, błysku aparatów i celebrytów. A to dopiero początek! Pokazuj na wystawach swoje kreacje do rywalizacji z innymi kre ...
Gry okładki :

WRC: FIA World Rally Championship

Tenchu: Shadow Assassins

DJ Hero 2

SOCOM: U.S. Navy SEALs Fireteam Bravo 2

X-PLANE 9

Lowrider Extreme