Rezultaty wyszukiwania dla :

download gra piraci z karaibów

Empire: Total War
Empire: Total War to kolejna część jednej z najlepiej sprzedających się i najwyżej komentowanych tytułów strategicznych naszych czasów umieszcza grającego w czasach ekspansji kolonialnej. Obie Ameryki, Indie i Afryka staną się areną zmagań potęg Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Francji oraz Kolonii Ameryki Północnej. Pamiętaj dowodzenie ogromnymi okrętami wymaga sporego doświadczenia i dokładnego poznania reguł bitw na morzu.

The Sims 3: Szybka jazda
The Sims 3: Szybka jazda jest rozszerzeniem to do trzeciej wersji serii The Sims. W tym wypadku daje możliwość on grającym korzystanie z dobrodziejstw kojarzonych ponadto z szybkiego stylu życia, bez zbędnych trosk i wymagań. Za pośrednictwem Szybkiej jezdy Simy, które posiadają kase, dobyte fundusze mogą wykorzystać na fanaberie niedostępne dla przeciętnego, człowieka. Nowe gadżety są więc dedykowane przede wszystkim miłośnikom motoryzacji, a także bogatego życia.

WRC: FIA World Rally Championship
WRC to gra wyścigowa, w której ścigamy się w rajdowych mistrzostwach świata WRC FIA, czyli Międzynarodowej Federacji Samochodowej. Podstawowym trybem rozgrywki jest kariera kierowców od słabo i super autami. (m.in. Sebastien Loeb, Mikko Hirvonen). Ścigamy się na trasach w Szwecji, Meksyku, Jordanii, Turcji, Nowej Zelandii, Portugalii, Bułgarii, Finlandii, Niemczech, Japonii, Francji, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii.

Police Supercars Racing
Miasto przyszłości, przepełnione przez najnowsze technologie i niezwykłą infrastruktura czyniące to miejsce idealnym do zamieszkania. Istnieje jednakże jeden problem ogromny wzrost przestępczości. Aby go wyplenić wymyślono elitarną jednostkę policji, mającą bardzo szybkie samochody, której obowiązkiem jest energiczne niszczenie przestępczości. Od teraz masz szansę dołączyć do tej elitarnej jednostki i brać udział w niebezpiecznych misjach, siądź za kierownicą superradiowozu.

Black Mirror II
Fabuła ukazanej gry toczy się w 1993 roku, a więc dwanaście lat po zdarzeniach z pierwszej sagi The Black Mirror. W tym wypadku gracz przeistacza się w postać mężczyzny imieniem Darren, a gra zaczyna się w średnim mieście Biddeford, zlokalizowanym w Nowej Anglii. Główny bohater poznaje tu Angelinę, którą poszukuje niebezpieczna osoba, najprawdopodobniej nie mająca wobec niej łagodnych zamiarów.

Killzone: Liberation
Prezentowana gra, to niesamowite poszerzenie zdarzeń przedstawionych dwa lata temu w pierwszej części serii, zaprezentowanej na PlayStation 2. Rozgrywający kolejny raz pogra Janem Templarem, i będzie miał zadanie wyczerpać swoje umiejętności na polu bitwy, aby poplątać zamiary obcych wojsk. Wracają także inni przyjaciele: Luger, oraz brat walki Rico, który pomoże ci w sytuacjach wymagających znacznej siły rażenia.

Divinity II: The Dragon Knight
Prezentowana gra to następna odsłona grupy gier cRPG. Gra ukazuje losy, które na umieszczają nas w krainy Rivellon, do okresu na 50 do 100 lat po zdarzeniach zapamiętanych z Beyond Divinity. W tytule przeistaczamy się w likwidatora smoków, który razem z tokiem zdarzeń staje się Dragon Knight i sam może przemienić się w smoka.

HUNT: Stay Alive Project
Ta gra to strzelanka typu kill-all-zombie, w której można użyć 6 rodzajów broni do eksterminacji 24 rodzajów zombie w 5 poziomów. Zobacz czy zdołasz przetrwać?

Monster Tyre Car
To jest super gra samochodowa. Podczas jazdy w mieście, możesz pokazywać swój samochód innym. Zbieraj złote monety w czasie prowadzenia auta, jadąc tak szybko jak to tylko możliwe. Użyj gazu Nitro przyspieszenia prędkości w trybie turbo. Masz ograniczenia czasu! Miłej jazdy ekstra samochodem.

Steam Cab
Jesteś prostym kierowcą taxi. Mieszkasz i pracujesz w mieście z ogromnych ilością mieszańców, przestępczości, policji na dodatek masz złą żony. Czy uda ci się przetrwać.

Be Water
Jesteś kropla deszczu i musisz przeżyć. Omijaj przeszkody, unikaj ryzyka spadku i pokonuj coraz to wyższe poziomy gry. Zapraszamy na niesamowite podróży!

cow vs zombie
Użyj klawiszy WSAD do poruszania się myszki do celowania i lewego przycisku myszki, aby strzelać (przytrzymaj lewy przycisk, aby uruchomić rakiet marchew), liczba klucz 03/01 zmiana broni, kliknij ikonę poniżej, aby zbudować produkcji i obrony jednostek, budynków i uruchomić kurnik obory, aby zdobyć pieniądze dla innych jednostek.Darmowe Gry Online :


MicroVenture 1: Ratlings

CrashBoard

Youda Farmer 2: Save the Village

Disruptive Ride

The Slide Master - Porsche

Key Krusher

Alien Spaceship Shooter

Twin Cat Warriorn 2

Super Laser Tank vs The Robot Invasion

cow vs zombie

Vacation House Escape

StuntBiker

Gry Komputery / Konsole :

Lowrider Extreme
Możesz zostać bossem przedmieścia w nowej, zdumiewającej grze samochodowej. Kup samochód, z które ...
Uzyskanych glosów : 28
ArmA 2: Operation Arrowhead
ArmA II: Operation Arrowhead jest samoistnym dodatkiem do niezapomnianej strzelaniny od firmy ...
Uzyskanych glosów : 23
Harry Potter i Insygnia Śmierci
W Grze grający musi podjąć walkę z samym Lordem Voldemortem, który zagraża zarówno światu magó ...
Uzyskanych glosów : 20
Ultimate Motocross
Jazda na motocyklach dotąd nigdy nie dawała tak dużo frajdy! Prezentowany tytul to łatwa w sterowan ...
Uzyskanych glosów : 10
The Sims 3
W prezentowanej grze stwórz realistyczne Simy i zorganizuje im życie. Ich wygląd i charakter ...
Uzyskanych glosów : 28
Planet Horse
Prezentowany to gra dla sympatyków jeździectwa, w której oprócz różnych ras koni możemy wybra ...
Uzyskanych glosów : 19
Gry na komórkę :

Odpicuj Furę

Rozbudowana wersja znanych na konsolach gier wyścigowo-tuningowych. Gracz może zmieniać własne auto, startować w zorganizowanych wyścigach, zdobywać lask ...
Kreatorka mody

Wejdź do nieznanego świata mody, pełnego blichtru, błysku aparatów i sławy. A to dopiero początek! Wystawiaj na wystawach swoje ciuchy do rywalizacji z innymi graczami, sprzed ...
Gry okładki :

Empire: Total War

Tom Clancys Splinter Cell: Conviction

Red Dead Redemption: Undead Nightmare

StarCraft 2: Wings of Liberty

WWE SmackDown vs. Raw 2011

Final Fantasy XIII