Rezultaty wyszukiwania dla :

darmowa gra pasjans pająk

Arcade Race Extreme
Darmowa gra wyścigowa z elementami strzelczanki wykonana przez Play-Free-Arcade.com Weź udział w tej fascynującej grze, strzelaj do przeciwników, unikaj kul i bomb i bądź pierwszym na mecie. Zbieraj bonusy: przyspieszenie, pieniądze i naprawiaj samochody. Nie zapomnij o czasie przejazdu.

Two Worlds II
Two Worlds: The Temptation jest kontynuacją rozbudowanej gry cRPG Two Worlds. Zmieniono się przede wszystkim elementy związane z interaktywnością otoczenia ukazanego oraz elementem walki wręcz, jak również dodano bardzo dużo niepowtarzalnych rozwiązań i pomysłów. Do najciekawszych możemy podpiąć poszerzoną swobodę poruszania się prezentowanej postaci oraz użycie całkowicie nowoczesnego środka transportu – łodzi i żaglowców, dzięki którym docieramy do zupełnie nowych miejsc.

Skate 3
W SKATE 3 najcenniejsza jest współpraca skaterska. Grający w dalszym ciągu znajduje się co prawda w środku wydarzeń, jednakże inne ważne składowe zabawy kręcą się wokół rywalizacji sportowych teamów. Na graczy czeka bowiem przygoda, w ramach wspólnego działania w grach drużynowych przeciwko pozostałym skaterskim teamom. A calosc gry w zupełnie przemienionym otoczeniu. San Vanelona bowiem zmieniono na Port Carverton raj skateboardowy.

Ogniem i mieczem: Dzikie Pola
W tytule poza trybem dla wielu grających Ogniem i Mieczem: Dzikie Pola przedstawia zupełnie ulepszona formę w sposobie rozgrywki. Udogodnienia i zmiany na lepsze docenią grający, którzy widzieli Ogniem i Mieczem oraz osoby nie mające wcześniej styczności z tą rewelacyjną produkcją. Także ulepszono grafika i dodano wiele nowych wyzwań gry.

Dragon Ball: Raging Blast 2
Gierka to bijatyka, w której rozgrywający wciela się w postacie sławnych z niezwykle rozpoznawanej marki Dragon Ball i bierze udział w rewelacyjnych, realistycznych bijatykach. Gra jest dalszą częścią niezbyt granej gry z 2009 roku.Jest klasycznym przedstawicielem produkcji tego typu. Gracz dostaje tu przychylność brania udziału w wielu pojedynkach przeplatanych komunikatami obrazującymi zawiłości fabularne.

Red Dead Redemption: Undead Nightmare
Główny bohater gry budzi się w własnym mieszkaniu na farmie i widzi że świat napadł szał. Hordy obłąkanych przejęły miasta na Dzikim Zachodzie. W desperackiej próbie odnalezienia ukochanej rodziny, główny bohater postanawia przemierzać, ujęty w chaosie i zniszczeniu świat, po to aby odnaleźć lekarstwo i odzyskać bliskich.

X-PLANE 9
Gierka jest najbardziej zrobionym symulatorem lotu dostępnym w postaci gry. X-Plane 9 to symulator przelotów maszyn podniebnych: od jedno silnikowych po wielosilnikowe odrzutowce; od szybowców po sterowce; od helikopterów poprzez statków kosmicznych. Przestrzegając przepisów\wytycznych instrukcji napędów śmigłowych, gra dokładnie odzwierciedla właściwości aerodynamiczne pokazując realistyczne odzwierciedlenie dynamiki lotu.

Street Racer Europa
Opisany tytuł to gra samochodowa, w której bierzemy uczestnictwo w zawodach wyścigów w sześciu europejskich miastach – Warszawie, Petersburgu, Moskwie, Amsterdamie, Pradze i Barcelonie. Producent do naszej dyrektywy daje kilkanaście modeli pojazdów, a także trzy motorów. Pojazdy te podobne są wyglądem prawdziwe samochody, np. Renault Megane, Opla Astrę czy Lexusa IS.

Slug Racing
Nowa i ekscytująca gra wyścigowa, ze ślimakiem!

Coaster Cars: Twist track
Fast 3D gra wyścigowa na roller coasterach.

Park it!
Myślisz, że jesteś super kierowca? Spróbuj zaparkować wszystkie samochody na specjalnych parkingi!

Maze 6.0
To szybka i łatwa klasyczna gra Maze, zapewniająca mnóstwo zabawy dla wszystkich grup wiekowych.

Maze Attack
Ta gra jest klasyczną grę Maze z przeszkodami.Darmowe Gry Online :


Coaster Cars: Bridges track

Park it!

Slug Racing

Retro Run

war of money 2

Twin Cat Warriorn 2

MicroVenture 1: Ratlings

CrashBoard

4th and Goal 2011

Youda Farmer 2: Save the Village

Wizardraw

Steerwheels

Gry Komputery / Konsole :

Braid
Gracz wciela się w osobę młodego chłopca i podejmuje się przechodzeniem przygotowanych przez twórców gry plans ...
Uzyskanych glosów : 15
Divinity II: The Dragon Knight
Opisywana gra to następna odsłona grupy gier cRPG. Gra opowiada dzieje, które na umieszczają nas w ziemie Rivellon, ...
Uzyskanych glosów : 11
Police Supercars Racing
Miasto przyszłości, przepełnione przez najnowsze technologie i niezwykłą infrastruktura czyniące to miejsce idealn ...
Uzyskanych glosów : 29
Silent Hill: Shattered Memories
Po raz kolejny przemieniamy się w Harryego Masona szukającego ukochanej córki, która zagubiła się w niewyjaś ...
Uzyskanych glosów : 11
Star Wars: The Force Unleashed
Star Wars: The Force Unleashed Ultimate Sith Edition to specjalna seria giery akcji, umieszczonej w zna ...
Uzyskanych glosów : 15
NBA 2K11
Ukazana gra to dalsza, dwunasta już seria rozpoznawalnego cyklu produkcji sportowych, pozwalaj ...
Uzyskanych glosów : 18
Gry na komórkę :

Odpicuj Furę

Zaawansowana wersja popularnych na komputerach PC gierek rajdowo-tuningowych. User może rozbudowywać własne auto, startować w zorganizowanych wyścigach, zdobywać laski ...
Kreatorka mody

Wejdź do nadzwyczajnego świata kreatorów mody, pełnego blichtru, błysku aparatów i gwiazd. A to dopiero początek! Pokazuj swoje ubrania do rywalizacji z innym ...
Gry okładki :

Symulator Demolki

Hearts of Iron 3

The Sims 3: Szybka jazda

Castlevania: Lords of Shadow

God of War: Chains of Olympus

Symulator Autobusu