Rezultaty wyszukiwania dla :

darmowa gra pinball

gra pinball Bloczki
Za pomocą klawiszy strzałek musisz zbierać bonusy i unikać zielonych bloczków, które będą cię blokowały.

Two Worlds II
Gierka jest następstwem rozbudowanej gry cRPG Two Worlds. Zmieniono się przede wszystkim składniki związane z interaktywnością otoczenia ukazanego oraz systemem pojedynków wręcz, jak także dodano mnóstwo nowatorskich rozwiązań i pomysłów. Do najlepszych możemy zaliczyć poszerzoną możliwość ruchów prezentowanej postaci oraz użycie całkowicie nowoczesnego środka transportu – łodzi i żaglowców, dzięki którym dotrzemy do zupełnie nowych miejsc.

Terrorist Takedown: Trylogia
Terrorist Takedown: Trylogia to zbiór trzech gier akcji z serii Terroist Takedown. W jego części wchodzą: Terrorist Takedown: Konflikt Na Bliskim Wschodzie, Terrorist Takedown: Payback oraz Terrorist Takedown: Konflikt w Mogadiszu. Grający steruje osobą żołnierza sławnej jednostki specjalnej. Jego zleceniem jest przeprowadzeniu spustoszenia wśród grup terrorystycznych.

NBA Live 10
Prezentowana produkcja to giera na nowo definiująca grupę symulacji koszykówki poprzez oprawy graficznej i udoskonalenia kierowania do systemu Dynamic. Gra taGiera ta gwarantuje w wyższym stopniu doskonałą i zaskakującą rozgrywkę na sportowych parkietach. Tak odlotowej produkcji jeszcze nie było! Zaskakujące poruszanie zawodników na parkiecie, podania, strzały, bloki, wsady i drybling wszystko na najwyższym poziomie.

Sniper: Ghost
Opisywany tytuł to wyśmienita gierka akcji, w której grający przejmuje kontrolę nad doświadczonym snajperem i wyrusza w walki przeciwko porządkowi ustrojowemu niedużego kraju Isla Trueno. Rząd Isla Trueno upada. Panowanie przejmuje bestialska władza wojskowa, co zagraża mocno bezpieczeństwu ludzi. Grający uczestniczy w szeregu misji o zdobycie, ładu na wyspie.

UFC Undisputed 2010
W tej grze podejmujemy współzawodnictwo w rozgrywkach toczonych na prywatnym ringu. Na macie staje dwóch przeciwników pragnących pokonać walkę przy zastosowaniu obojętnie jakich sztuk walki. Pojedynki, z uwagi na ogromny wybór stylów są zwinne i zaskakujące.

Tron Evolution
W grze podejmujemy działania w wydarzeniach mających miejsce przed genezą wymienioną w poprzedniej. Dostajemy tu zatem szansę odkrycia całej historii, zainicjowanej w latach 80. przez reżysera i scenarzystę Stevena Lisbergera. Co ciekawe, w obrazie ukazane zostały wstawione do gry, więc jego empatia w pewnym stopniu wymaga znajomości TRON: Evolution.

Braid
Gracz wciela się w osobę młodego chłopaka i podejmuje się przechodzeniem wyprodukowanych przez twórców gry plansz. Poziomy skonstruowano w zwykły dla dwuwymiarowych gierek sposób. Trzeba więc skakać na powyżej położone platformy, zbierać przeróżnego rodzaju przedmioty i niszczyć przeciwników, oraz unikać zagrożeń np. ognia czy wyłaniających się z podłoża kolców.

gra pinball Bloczki
Za pomocą klawiszy strzałek musisz zbierać bonusy i unikać zielonych bloczków, które będą cię blokowały.

Ghost Catching
Inwazja złych duchów! Postanowieniem faraona, Mage Lew przyszedł do piramid zwalczyć złe duchy. Jednak nieznana siła, te złe duchy są całkowicie odporne na wszelkie formy ataku. Na szczęście Mage Lion ma na to sposób.

Acrobatic Motorbike
Wyścigi motocykli od początku do końca pokonuj wiele przeszkód. Używaj strzałek i spacji do sterowania.

StuntBiker
Gra Akcji Flash. Grasz jako rowerzysta stunt.

Continuum
Continuum jest zachowana w stylu gry Arkanoid. Musisz w swój sposób niszczyć cegły z Power Ball! Użyj dopalaczy, które pomogą Ci w Twojej misji.Darmowe Gry Online :


Zombie Mart

war of money 2

Book of Mages: The Dark Times

Hungry Dino

Arcade Race Extreme

Acrobatic Motorbike

Slug Racing

LL City Parking

Alien Spaceship Shooter

Stealth Bomber

Ghost chemist 2

Just Shut Up & Drive

Gry Komputery / Konsole :

Silent Hill: Shattered Memories
Po raz kolejny wcielamy się w Harryego Masona szukającego swojej córki, która zagubiła się w niewyjaśnionych oko ...
Uzyskanych glosów : 23
Police Supercars Racing
Miasto przyszłości, przepełnione przez najnowsze technologie i niezwykłą infrastruktura czyniące ...
Uzyskanych glosów : 13
Dantes Inferno
Dantes Inferno to produkcja wytworzona na podstawie epickiej Boskiej Komedii Dante Alighieriego. Ni ...
Uzyskanych glosów : 16
Ogniem i mieczem: Dzikie Pola
W tytule poza opcją dla wielu graczy Ogniem i Mieczem: Dzikie Pola ukazuje całkowicie ulepszona jakość w sposobi ...
Uzyskanych glosów : 16
WWE SmackDown vs. Raw 2011
WWE SmackDown vs. Raw 2011 to następna wersja ukazującej się od lat serii gier traktującej o wrestlingu. Ten rodzaj ...
Uzyskanych glosów : 25
Resident Evil 5
Resident Evil 5 opowiada o nowym zagrożeniu Które ukryło się w tajemniczych miejscach świata. Niedługo po wal ...
Uzyskanych glosów : 16
Gry na komórkę :

Odpicuj Furę

Bardzo zaawansowana wersja popularnych na kompach gier rajdowo-tuningowych. Gracz może dowolnie zmieniać własne auto, startować w ulicznych wyścigach, zdobywać laski i uznanie na ...
Kreatorka mody

Dołącz do oszałamiającego świata modelek, pełnego blichtru, błysku aparatów i sławy. A to dopiero początek! Sprzedawaj swoje ciuchy do rywalizacji z innymi gracza ...
Gry okładki :

Symulator Farmy 2011

Killzone: Liberation

WWE SmackDown vs. Raw 2011

Tenchu: Shadow Assassins

Lara Croft and the Guardian of Light

Ogniem i mieczem: Dzikie Pola