Rezultaty wyszukiwania dla :

darmowa gra online bingo

Archery Training
Prosta i wciągająca gra online w której naszym zadaniem jest strzelanie z łuku.

Heavy Rain
Fabuła Heavy Rain daje możliwość wcielić się w rolę dostępnych kluczowych dla gry bohaterów. Każda będzie miał drastycznie odmienną opowieść oraz kierują nim inne motywy. Gra prezentuje się w taki sposób, by na pozór niepowiązane ze sobą elementy na koniec składały spójną całość. Podczas zabawy mamy możliwość zobaczyć postacie w bardzo realistyczny sposób oddając ich uczucia. Również wybuchy, zderzenia samochodów oraz zjawiska atmosferyczne prezentują wysoki poziom i świadczą o niesamowitym potencjale gry.

The Sims 3
The Sims 3, buduj niepowtarzalne Simy i zorganizuje im życie. Ich wygląd i osobowość zależą jest tylko od Ciebie! Buduj swoim Simom budynki od luksusowych willi jak do staromodnych posiadłości. Wyjdź z nimi na ulice i zabaw się w przepełnionym życiem świecie gry! Świat Simów to wyzwania i marzenia, możesz im je urzeczywistnić.

Symulator Demolki
Prezentowana gra to kolejna, po Symulatorze Farmy, produkcja niemieckiej stajni GIANTS Software, w której mamy możliwość przekonać się, jak prezentuje się praca w fajnym powszechnym zawodzie. W tym wypadku zamiast prowadzić swoje gospodarstwo jako rolnik, dbamy o funkcjonowanie firmy specjalizującej się w rozbiórkach budynków. Tytuł składa się 30 misji w różnych regionach przemysłowych miasta.

The Sims 3: Kariera
The Sims 3: Kariera to dodatek do jednej z najznakomitszych serii produkcji społecznościowych. W tej produkcji przewodnim tematem dodatku jest kariera zawodowa znanych Simów. Dostajemy szereg zawodów, w których możemy podjąć pracę, a dalej piać się na coraz lepsze stanowiska, by zdobyć więcej kasy i muc np. remontować własne mieszkania.

Police Supercars Racing
Miasto przyszłości, obfitujące najnowsze technologie i niebywałą infrastruktura czyniące to miejsce wyśmienitym do zamieszkania. Jest jednakże ważny problem wielki wzrost przestępczości. Aby go rozwiązać powołano elitarną jednostkę policji, mającą bardzo szybkie radiowozy, której obowiązkiem jest energiczne niszczenie przestępczości. Już teraz masz szansę wkroczyć do tej Niezwykłej grupy i brać udział w niebezpiecznych misjach, siądź za kierownicą superradiowozu.

Symulator Farmy 2011
Utrzymanie farmy to nie byle jakie zajęcie. Dzięki kolejnej cześć gry Symulator Farmy 2011 masz możliwość zobaczyć to na własnej osobie. Zostań farmerem i ulepszaj własną farmę, kupuj mocno realistyczne sprzęty rolnicze i oraj pola, zasiewaj uprawy, gromadź plony, a potem handluj. Pamiętaj również aby zadbać o stan swoich zwierząt. Masz mozliwosć zatrudnienia dodatkowych pracowników na farme.

God of War: Ghost of Sparta
God of War: Ghost of Sparta to kolejna krwawa gierka akcji z serii God of War.

Hungry Dino
Możesz być skazany na pożarcie dinozaurów które cię gonić, ukiekaj więc jak najszybciej się da.

Alien Hunter
Alien Hunter. Złap wszystkich obcych panoszących się po planecie.

Penguin Racer
Wyścigi narciarskie Penguin slalom. Niedźwiedź trener uruchamia pingwina, steruj przy użyciu strzałek w lewo i w prawo, zbieraj ryby, uchylaj się od jodły i innych przeszkód.

Monster Tyre Car
To jest super gra samochodowa. Podczas jazdy w mieście, możesz pokazywać swój samochód innym. Zbieraj złote monety w czasie prowadzenia auta, jadąc tak szybko jak to tylko możliwe. Użyj gazu Nitro przyspieszenia prędkości w trybie turbo. Masz ograniczenia czasu! Miłej jazdy ekstra samochodem.

GrannyCatches
Złap jak najwięcej jajek, w 30 sekund, ale uważaj na pomidory i arbuzy! Jak złapiesz arbuza lub pomidora tracisz 2 jajka.Darmowe Gry Online :


SpeedBoat

Super Buddy 2

Coaster Cars: Twist track

StuntBiker

Acrobatic Motorbike

Spider Shot

Youda Farmer 2: Save the Village

Madpet Massacre MOBILE

Summoner Saga Endless Chap 1

Tutankamoto Free

Be Water

Space Rocks

Gry Komputery / Konsole :

Fable 3
Opisana gra to następna, trzecia już edycja przedstawiona w krainie Albionu wytworzona przez Petera Molyneu ...
Uzyskanych glosów : 12
Two Worlds II
Two Worlds: The Temptation jest następstwem rozwiniętej gry cRPG Two Worlds. Ulepszono się p ...
Uzyskanych glosów : 25
Tenchu: Shadow Assassins
Tenchu 4 jest kolejną odsłoną cyklu gier akcji opowiadających o wojownikach ninja. Wcielamy się ...
Uzyskanych glosów : 24
NBA Live 10
Zaprezentowana produkcja to gra na nowo ukazująca serię symulacji koszykówki poprzez efekty grafic ...
Uzyskanych glosów : 21
Brothers in Arms: D-Day
Brothers in Arms: D-Day podobnie jak poprzednie części, daje możliwość nam wpasować się w żołnierzy, biorących działani ...
Uzyskanych glosów : 15
Rajd Polski
Ważnym aspektem produkcji Rajd Polski jest oficjalna licencja Polskiego Związku Motorowego, z ...
Uzyskanych glosów : 12
Gry na komórkę :

Odpicuj Furę

Rozbudowana wersja znanych na komputerach i konsolach gierek wyścigowo-tuningowych. Zawodnik może dowolnie modyfikować własne auto, startować w wyścigach, podrywać dziewczyny i respek ...
Kreatorka mody

Wejdź do oszałamiającego świata mody, pełnego blichtru, błysku fleszów i celebrytów. A to tylko początek! Pokazuj na wystawach swoje ubrania do rywalizacji z innymi kreatorkami, sprzed ...
Gry okładki :

Gran Turismo

SOCOM: U.S. Navy SEALs Fireteam Bravo 2

The Sims 3: Szybka jazda

Harry Potter i Insygnia Śmierci

Divinity II: The Dragon Knight

Lowrider Extreme