Rezultaty wyszukiwania dla :

darmowa gra ninja blade

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Heroes 3
Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Heroes 3, jak wyprodukowane starsze części tej gierki jest bijatyką, w której zależnie od granej osoby wykorzystywać możemy rozliczne metody ninja. Niezależnie od|Oprócz tego|Pomijając to| Ponad to podczas starć stosujemy niezwykłe przedmioty np. powiększone shurikeny oraz trujące bomby. Pojedynek rozgrywa się na dwóch planach, bliższym i oddalonym, między którymi przenosimy się stosujac łatwe kombinacje przycisków. Tryb fabularny, zwany tu Master Road prezentuje nam możliwość brania udziału w zdarzeniach zobrazowanych w drugiej serii anime Naruto.

Tenchu: Shadow Assassins
Zaprezentowana gra jest następną odsłoną serii gier akcji opowiadających o wojownikach ninja. Ucieleśniamy się tutaj w dwójkę rozpoznawanych z pierwszej cześć wojowników - Rikimaru i Ayame, posiadających inne umiejętności co wymagawymusza zastosowanie innej taktyki. Mozemy wybrać typowe dla feudalnej Japonii tego czasu bronie - katany, ninjato, tanto, shurikeny oraz mocniej oryginalne narzędzia wojowników ninja, jak na przykład bomby dymne.

Zombie Zjooter - TAOFEWA Ninja Shooter
Kill Zombies, zanim dotrą do Ciebie zmierz się w szalonej walce, gdzie twoje umiejętności będą testowane na pewno. Kontrola TAOFEWA. Pamiętaj, aby zwrócić uwagę na niebo, niektóre z tych nieumarłych używają spadochronów!

Silent Hill: Shattered Memories
Ponownie zmieniamy się w Harryego Masona poszukującego ukochanej córki, która zniknęła w niewyśnionych okolicznościach w toku katastrofy autem. W różnicy od pierwszej wersji Silent Hilla klaksa ma miejsce na ulicach tytułowego miasteczka. Na rozpoczęciu przygody nie ma również znanego policjantki Sybil. Gra ukrywa mnóstwo małych szczegółów których odkrywanie daje wiele radości.

Sniper: Ghost Warrior
Sniper: Ghost Warrior jest wspaniałą grą akcji, gdzie grający wciela się w snajpera. W gierce mamy w głównej mierze być czujnymi i powoli eliminować wrogów z zasadzki. Fabuła gry jest o tyle niezwykła, że mamy możliwość wcielić się w żołnierza posługującego się karabinem snajperskim.

UFC Undisputed 2010
W tej gierce bierzemy udział w rozgrywkach toczonych na zamkniętym ringu. Na macie staje dwóch zawodników chcących pokonać bitwę przy użyciu dowolnych sztuk bijatyki. Walki, z uwagi na wielki wybór stylów są widowiskowe i interesujace.

Patapon 2
Patapon 2 to ciąg dalszy niebywałego przeboju z początku 2008 roku. Tytuł łączy wiele różnych gatunków, w tym grę muzyczną oraz strategię, wymagając czucia rytmu, zręczności i ogromnego refleksu. Tytuł to w zabawne, ale również wojownicze stworki. Druga część ich przygód kontynuuje fabułę jedynki, w której tytułowi rozbójnicy ruszyli w poszukiwaniu nowszej siedziby. Niestety, po napaści morskiego potwora radosna brygada wylądowała na obcym lądzie, rządzonym przez plemię Kameponów.

Tom Clancys Splinter Cell: Conviction
Prezentowana gra jest ogromnie wyczekiwaną kontynuacją serii Splinter Cell. Dochodzenie w sprawie śmierci córki prowadzi agenta Sama Fishera do odkrycia prawdy o zdradzie której dopuścił się jego niedawny pracodawca - Third Echelon. Aktualnie, jako renegat, Fisher musi odkryć intrygę terrorystów grożących życiu milionów istnień. W produkcji wszystkie działania są przyzwolone.

NHL 11
NHL 11 to następna edycja symulatorów sportowych, stworzonych i wydawanych przez firmę Electronic Arts. Produkcja umożliwia wcielenie się w jakiś zespół i poprowadzenie go do zwycięstwa w pojedynczych starciach oraz mistrzostwach. W grze chciano pokazać realia hokeja gdzie gracz może także angażować się w walki hokeistów.

Symulator Demolki
Opisana gra to następna, po Symulatorze Farmy, gra niemieckiej stajni GIANTS Software, w której możemy zobaczyć, jak przedstawia się praca w ciekawym rozpoznawalnym zawodzie. W teej grze nie trzeba prowadzić swoje gospodarstwo jako rolnik, dbamy o działanie firmy wyspecjalizowanej w rozbiórkach budynków. Produkcja składa się 30 misji w rozmaitych częściach przemysłowych miasta.

War of the Words
Praktykuj i doskonal swoje umiejętności pisania na klawiaturze! Piętnaście poziomów ekstremalnych pisania z mowy!

Super Buddy 2
Jest to kolejna gra Super wiewiórki i przygód jej przyjaciół. Tym razem nasz bohater musi stanąć do walki. Skakać przez wrogów, zbierać pieniądze i dodatki dekoracyjne lub ozdobne kwiaty.

Karrmageddon
semi-hołd to gry dobrze znana. Rywalizuj z innymi graczami o najwyższy wynik.

Supreme Drifiting
Wybierz odpowiednie opony i przygotuj się do wyścigu. Pamiętaj drifting jest najwyższy.

Grajkowo
Gra dla lubiących wyzwania i mnóstwo znakomitej zabawy.Darmowe Gry Online :


Archery Training

Smash and Dash 2: The Amazon Jungle

Steam Cab

Zombie Zjooter - TAOFEWA Ninja Shooter

StuntBiker

Inferno Meltdown

Artillery 1.0

Continuum

Crazy Snakes

gra pinball Bloczki

Little Warrior

Parker 2

Gry Komputery / Konsole :

Rajd Polski
Ważnym aspektem gry Rajd Polski jest oficjalna licencja Polskiego Związku Motorowego, umożliwiająca na dokładne o ...
Uzyskanych glosów : 28
X-PLANE 9
X-Plane 9 jest w największym stopniu stworzonym symulatorem lotu dostępnym w postaci gry. Tytuł to symula ...
Uzyskanych glosów : 12
Need For Speed: Hot Pursuit
Need For Speed: Hot Pursuit ewaluuje rozpoznawany cykl gier samochodowych, choć tym razem ...
Uzyskanych glosów : 21
Silent Hill: Shattered Memories
Ponownie zmieniamy się w Harryego Masona szukającego własnej córeczki, która zniknęła w tajemniczych p ...
Uzyskanych glosów : 29
World of Warcraft: Cataclysm
World of Warcraft: Cataclysm to trzeci dodatek do populatnej gry MMO początku XXI wieku. Świ ...
Uzyskanych glosów : 27
WRC: FIA World Rally Championship
Prezentowany tytuł to gra wyścigowa, w której ścigamy się w rajdowych mistrzostwach świata ...
Uzyskanych glosów : 11
Gry na komórkę :

Odpicuj Furę

Rozszerzona wersja popularnych na komputerach i konsolach gierek wyścigowo-tuningowych. Użytkownik może dowolnie zmieniać własne auto, uczestniczyć w zorganizowanych wyści ...
Kreatorka mody

Wejdź do oszałamiającego świata modelek, pełnego blichtru, błysku fleszów i gwiazd. A to tylko początek! Wystawiaj na wystawach swoje kreacje do konkursu z innymi użytko ...
Gry okładki :

The Sims 3: Szybka jazda

Heavy Rain

Street Racer Europa

Kingdom Hearts: Birth by Sleep

Shift 2: Unleashed

Ultimate Motocross