Rezultaty wyszukiwania dla :

darmowa gra need for speed undercover

Need For Speed: Hot Pursuit
Need For Speed: Hot Pursuit ewaluuje znany cykl gier samochodowych, choć tym razem pod patronatem inne producenta, rozpoznawanego przede wszystkim za niezapomnianą serię gierki Burnout. Produkt ten stanowi niezwykły powrót do pochodzenia i elementów stosowanych w pierwszych seriach. Gra oferuje więc szybkie samochody, wyścigi i ucieczki przed patrolami, a także bardzo dużo innych fajnych trybów gry.

Need For Speed
Gra jest w głównej mierze na niesamowite, ekscytujące wyścigi, które przeprowadzamy w obecności policji. Nie ścigamy się zatem tylko z innymi zwykłymi autami, lecz również ze policjantami. Tytuł, pomimo motywu fabularnego dla pojedynczego gracza, oferuje tryb gry wieloosobowych, w którym każdy może wybrać po której pragnie być stronie. Może zostać policjantem i uprzykrzać innym grę. Mamy możliwość również zestawiania przeciwników wedle umiejętności.

Shift 2 Unleashed
Shift 2: Unleashed jest dalszą cześcią zrealizowanej w 2009 roku gierki wyścigowej będącej składem serii Need for Speed. W tym wypadku postanowiono w pewien sposób odłączyć się od rozpoznawanej serii i poprzestać na ulepszeniu sławnych elementów Shifta, stawiając na niezwykle realistyczny model kierowania i fizykę, także dla gorzej doświadczonych graczy pozostawiono trochę zręcznościowych trików.

Shift 2: Unleashed
Stań się prawdziwym kierowcą w niezwykłej grze wyścigowej na świecie. Jeździj z najlepszymi osobami świata w różnorodnych zawodach aby zdobyć miano Mistrza Świata federacji FIA GT1 Mocno rozpoznawana gra Need for Speed: Shift wraca na tor w nowszej odsłonie : SHIFT 2 UNLEASHED. Od teraz gracz ma możliwość przeczyć najbardziej realne wrażenia rajdowe i poczuć to co czuje człowiek za kierownicą prawdziwego bolidu dodatkowo jest możliwość widoku z wnętrza kasku.

Arcade Race Extreme
Darmowa gra wyścigowa z elementami strzelczanki wykonana przez Play-Free-Arcade.com Weź udział w tej fascynującej grze, strzelaj do przeciwników, unikaj kul i bomb i bądź pierwszym na mecie. Zbieraj bonusy: przyspieszenie, pieniądze i naprawiaj samochody. Nie zapomnij o czasie przejazdu.

Red Dead Redemption: Undead Nightmare
Główny bohater gry budzi się w własnym domu na farmie i spostrzega że świat oszalał. Armie obłąkanych zniszczyły miasta na Dzikim Zachodzie. W beznadziejnej próbie uratowania ukochanej rodziny, główny bohater postanawia przemierzać, ujęty w chaosie i zniszczeniu świat, po to aby odnaleźć lekarstwo i ratować bliskich.

Street Racer Europa
Opisana produkcja to gra samochodowa, w której bierzemy uczestnictwo w zawodach wyścigów w sześciu europejskich miastach – Warszawie, Petersburgu, Moskwie, Amsterdamie, Pradze i Barcelonie. Twórca gry do naszej dyrektywy daje kilkanaście marek pojazdów, a także trzy motorów. Maszyny te przypominają zewnętrznie faktyczne auta, np. Renault Megane, Opla Astrę czy Lexusa IS.

Lara Croft and the Guardian of Light
Lara Croft and the Guardian of Light przedstawia o zbiorczych perypetiach tytułowej bohaterki i bojownika Majów o imieniu Totec. Gierka oferuje miłą i pełną humoru opowieść rodem z produkcji przygodowych. Fabuła produkcji toczy się wokół nieznanego artefaktu znanego Mirror of Smoke (Lustro Dymu). Wkroczmy do gry i zwalczajmy hordy umarłych wojowników, wielkie salamandry i inne potwory.

Resident Evil 5
Produkcja opowiada o nowym zagrożeniu Które ukryło się w mrocznych miejscach świata. Tuż po walkach z poprzedniej części gry, nastąpił czas całkowicie nowego terroru. Chris Redfield powraca by ścigać zło w całkowicie nowej organizacji. Jest skierowany do Afryki, gdzie katastrofalne potknięcia bioterrorystów przemieniają wszystkich w zombi z którymi Chris znowu będzie musiał dać sobie rady.

Police Supercars Racing
Miasto przyszłości, obfitujące nowoczesne technologie i niezwykłą infrastruktura czyniące to miejsce znakomitym do zamieszkania. Istnieje jednakże jeden problem ogromny wzrost przestępczości. Aby go rozwiązać wymyślono specjalną grupę policji, posiadającą bardzo szybkie auta, której zadaniem jest szybkie zwalczanie przestępczości. Już teraz masz szansę dołączyć do tej wypasionej grupy i brać udział w niebezpiecznych misjach, siądź za sterami superradiowozu.

Crysis 2
Fabuła gierki zaczyna się trzy lata po zdarzeniach, których obserwatorami jesteśmy w pierwszej części. Przez ten okres obcy uszkodzili ogromną część ziemskiej planety przemieniając ją w pole walk. Największe miasta świata np. Rio de Janeiro, Londyn, Tokio, przemieniły się w ruiny, których ulicami władają obcy, a przestrzeń nad nimi kontrolują okręty kosmiczne. Gracz jest wysłany w samo centrum zdewastowanego Nowego Jorku, gdzie musi stawić czoło panującym tam realiom

Tron Evolution
W produkcji podejmujemy działania w zdarzeniach mających miejsce przed genezą ukazaną w części. Uzyskujemy tu więc szansę odkrycia całej historii, zapoczątkowanej w latach 80. przez reżysera i scenarzystę Stevena Lisbergera. Co ciekawe, w obrazie umieszczone zostały przeniesione do gry, więc jego zrozumienie w pewnym stopniu wymaga znajomości TRON: Evolution.

Trippy Ballz: Flash Version
Trippy Ballz jest to retro gra inspirowana w tradycji bat-ball na wzór jak Arkanoid czy Breakout ... ale bardziej zwariowana. : P

Scape
Musisz uciec z piekielnego więzienia i zlikwidować policjantów aby dotrzeć do końca.

war of money 2
Kolejna część niesamowitej gry wojna i pieniędzy 2.

Tutankamoto Free
Gra Bike, gdzie musisz jeździć po wyboistym terenie w Egipcie.

Archery Training
Prosta i wciągająca gra online w której naszym zadaniem jest strzelanie z łuku.Darmowe Gry Online :


Tank Rampage 2012

Slug Racing

Between

Grajkowo

Super Buddy 2

HUNT: Stay Alive Project

Salve o Brasil das Enchentes

Ghost Catching

Steam Cab

Launch!

cow vs zombie

Supreme Drifiting

Gry Komputery / Konsole :

BioShock 2
Prezentowana gra to rozbudowana rozrywka typu akcji FPP z składowymi innych podgatunków, stanowią ...
Uzyskanych glosów : 15
Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Heroes 3
Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Heroes 3, jak wytworzone starsze części tej giery jest bijatyką, ...
Uzyskanych glosów : 10
Avatar: The Game
Avatar: The Game to gierka akcji podparta na wzorze z filmu Avatar, przedstawiciela filmów ...
Uzyskanych glosów : 27
Test Drive Unlimited 2
Test Drive Unlimited 2 to druga odsłona popularnego ciągu ściganek motoryzacyjnych, za której wytworzenie odpowiada fi ...
Uzyskanych glosów : 29
Hearts of Iron 3
Fabuła Produkcji Hearts of Iron 3 rozgrywa się w latach 1936 – 1948. Posiadamy 3 lat ...
Uzyskanych glosów : 27
Brothers in Arms: D-Day
Brothers in Arms: D-Day podobnie jak poprzednie serie, zezwala nam wpasować się w wojsko, podejmujące działan ...
Uzyskanych glosów : 14
Gry na komórkę :

Odpicuj Furę

Rozszerzona wersja lubianych na popularnych blaszakach gierek rajdowo-tuningowych. Użytkownik może rozbudowywać własne auto, uczestniczyć w ulicznych wyścigach, podrywać dziewczyny i uz ...
Kreatorka mody

Dołącz do kolorowego świata modelek, pełnego blichtru, błysku fleszów i gwiazd. A to dopiero początek! Sprzedawaj swoje ciuchy do rywalizacji z innymi użyt ...
Gry okładki :

Need For Speed

Terrorist Takedown: Trylogia

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Heroes 3

Dead Space 2

Fallout: New Vegas

Red Dead Redemption