Rezultaty wyszukiwania dla :

darmowa gra w piłkę nożną

Arcade Race Extreme
Darmowa gra wyścigowa z elementami strzelczanki wykonana przez Play-Free-Arcade.com Weź udział w tej fascynującej grze, strzelaj do przeciwników, unikaj kul i bomb i bądź pierwszym na mecie. Zbieraj bonusy: przyspieszenie, pieniądze i naprawiaj samochody. Nie zapomnij o czasie przejazdu.

Apache: Air Assault
W produkcji grający uzyskuje kontrolę nad wieloma wersjami śmigłowców Apache, wyposażonych w najwyższej klasy osprzęt wojskowy. Twoim zadaniem będzie przeciwdziałanie atakom terrorystycznym w różnych częściach ziemi Np. wybrzeża Afryki, góry w Środkowej Europie, oraz lasy Ameryki Południowej. Gra oparta na realistycznej topografii tych terenów.

Tenchu: Shadow Assassins
Zaprezentowana gra jest następną odsłoną cyklu gier akcji mówiących o wojownikach ninja. Ucieleśniamy się tutaj w dwoje znanych z pierwszej cześć mistrzów - Rikimaru i Ayame, posiadających odmienne zdolności co wymagawymusza stosowania różnej taktyki. Mamy do wyboru typowe dla feudalnej Japonii tego czasu bronie - katany, ninjato, tanto, shurikeny oraz bardziej oryginalne zabawki wojowników ninja, jak na przykład bomby dymne.

Ogniem i mieczem: Dzikie Pola
W produkcji poza opcją dla kilku grających Ogniem i Mieczem: Dzikie Pola ukazuje zupełnie ulepszona jakość w mechanice rozgrywki. Udogodnienia i zmiany na lepsze docenią grający, którzy włączali Ogniem i Mieczem oraz osoby nie posiadający uprzednio styczności z tą wypasioną produkcją. Dodatkowo dopracowano grafika i dostawiono mnóstwo nowych wyzwań zabawy.

Killzone 2
Niezwykła gra gdzie działanie wojenne rozpoczyna się wraz z nadejściem Killzone 2. Gierka wysyła starcia wojenne na ziemie Helghastów dokonując krwawego ataku na przeciwnika. Walki okażą się jeszcze bardziejgroźniejszym, przeciwnicy doskonalej walczą a wojna wciąż się toczy. Już niedługo pochłonie Cię realistycznie zobrazowany plan walk wojennych.

Shift 2 Unleashed
Shift 2: Unleashed jest kontynuacja wykonanej w 2009 roku gry wyścigowej będącej składem serii Need for Speed. W tym wypadku postanowiono w pewien sposób odciąć się od znanej serii i skupić na rozbudowie znanych elementów Shifta, stawiając na realistyczny sposób jazdy i fizykę, także dla słabiej doświadczonych graczy pozostawiono kilka zręcznościowych trików.

Patapon 2
Zaprezentowana gra to następca wielkiego przeboju z przed 2008 roku. Gierka łączy mnóstwo różnych kategorii gier, w tym produkcję muzyczną oraz strategię, wymagając czucia rytmu, zręczności i niebywałego refleksu. Pataponi to w radosne, ale również waleczne postacie. Druga seria ich perypetii przedstawia fabułę poprzedniej wersji, w której czołowi rozbójnicy ruszyli w poszukiwaniu nowszej siedziby. Niestety, po ataku morskiego stwora radosna brygada wylądowała na obcym lądzie, opanowwanym przez plemię Kameponów.

Rajd na Berlin: Oddziały Specjalne
Gra oferuje dziesięć poziomów dla graczarozgrywającego, położonych na polach najsławniejszych bitew tego globalnego konfliktu zbrojnego. Zaprezentowane walki są na terytorium Europy, a rozgrywający ma szansę brać udział w operacjach Operacja Market Garden, Niemiecka kontrofensywa w Ardenach, oraz na rzece Ren. geneza produkcji polega na utrzymywaniu własnych bądź zdobytych pozycji, i pozostaniu przy życiu, pośród wojennych kul.

Parker 2
Spróbuj zaparkować samochód na parkingu tak szybko jak to tylko możliwe. Uważaj, aby nie uderzyć innych pojazdów lub przeszkód.

littleSkywire2
Little Skywire to fajna gra zapewniająca 11 poziomów, wiele różnych scenariuszy rozgrywek.

Hungry Dino
Możesz być skazany na pożarcie dinozaurów które cię gonić, ukiekaj więc jak najszybciej się da.

Monster Truck Trip
Kup swojego Monster Trucka i weś udział w wyścigu przez pustynię, przez samochody i inne przeszkody przy zachowaniu równowagi ciężarówki. Zdobądź więcej punktów, zbierając po drodze gwiazdki.

Subject
Niezapomniana jazda samochodem przez kręty labirynt. Gra zapewnia 14 poziomów!Darmowe Gry Online :


Archery Training

Zombie Zjooter - TAOFEWA Ninja Shooter

Truck Trial

Baby Stacker

Maze 11.0

Karrmageddon

Escape the Cursed Island

Maze 10.0

Parker 2

Tutankamoto Free

Launch!

Tank Rampage 2012

Gry Komputery / Konsole :

Resident Evil 5
Tytuł mówi o innym zagrożeniu Które przyczaiło się w tajemniczych miejscach świata. Niedługo po zmaganiach z popr ...
Uzyskanych glosów : 22
Sniper: Ghost
Opisywany tytuł to znakomita gra akcji, w której gracz przejmuje kontrolę nad doświadczonym snajperem i idzie w wyprawy ...
Uzyskanych glosów : 20
Symulator Farmy 2011
Bycie właścicielem farmy to nie proste zajęcie. Dzięki kolejnej serii gry Symulator Farmy 2011 możesz zobaczyć to na ...
Uzyskanych glosów : 24
Need For Speed
Gierka jest w głównej mierze na niesamowite, ekscytujące wyścigi, które rozgrywamy w obecności stróży prawa. Nie śc ...
Uzyskanych glosów : 14
God of War III
Uzbrojony w 2 ostrza spięte łańcuchem, główy bohater rusza przeciwko najgorszym kreaturom mitologi. Kierowane pr ...
Uzyskanych glosów : 10
The Sims 3: Szybka jazda
The Sims 3: Szybka jazda jest rozszerzeniem to do trzeciej części serii The Sims. teraz umo ...
Uzyskanych glosów : 25
Gry na komórkę :

Odpicuj Furę

Rozbudowana wersja lubianych na kompach gierek rajdowo-tuningowych. Użytkownik może zmieniać swoje auto, uczestniczyć w zorganizowanych wyścigach, wyrywać ...
Kreatorka mody

Wejdź do oszałamiającego świata kreatorów mody, pełnego blichtru, błysku fleszów i gwiazd. A to tylko początek! Pokazuj na wystawach swoje ciuchy do konkursu z innymi użytkownikami, sprz ...
Gry okładki :

German Truck Simulator

StarCraft 2: Wings of Liberty

Sid Meiers Civilization V

Ogniem i mieczem: Dzikie Pola

Heavy Rain

Dantes Inferno