Rezultaty wyszukiwania dla :

darmowa gra zumi

Arcade Race Extreme
Darmowa gra wyścigowa z elementami strzelczanki wykonana przez Play-Free-Arcade.com Weź udział w tej fascynującej grze, strzelaj do przeciwników, unikaj kul i bomb i bądź pierwszym na mecie. Zbieraj bonusy: przyspieszenie, pieniądze i naprawiaj samochody. Nie zapomnij o czasie przejazdu.

Sid Meiers Civilization V
W opisanej grze zaszły bardzo duże zmiany właśnie największe w samym interfejsie, który trzeba nazwać mianem prostego, a co za tym idzie przyjaznego użytkownikowi. Nawet te niewidoczne funkcje można dostać jednym kliknięciem myszki. Powiadomienia mają teraz formę ikon, co ułatwia ich odszukanie. Wszelkie te nowinki służą ułatwieniu sterowania i daniu większej radości z gry.

Killzone 2
Niezwykła gra gdzie działanie wojenne zaczyna się wraz z nadejściem Killzone 2. Gra wysyła starcia wojenne na terytorium Helghastów dokonując bezpardonowego ataku na wroga. Walki będą jeszcze bardziejzaskakujące, przeciwnicy doskonalej walczą a wojna wciąż trwa. Już wkrótce pochłonie Cię realistycznie ukazany plan walk wojennych.

F1 2010
Gierka to tak naprawdę produkcja startująca do miana symulacji, jednakże umożliwiająca uruchomienie całkiem wielu ułatwień, dzięki czemu niżej praktyczni gracze czerpią bardzo dużo frajdy z gry. Producenci gry postanowili przenieść do niej wszystkie zespoły ścigające się w sezonie 2010 oraz tory wyścigowe z Grand Prix.

Tom Clancys Splinter Cell: Conviction
Zaprezentowana gra jest gorąco wyczekiwaną następcą serii Splinter Cell. Dochodzenie w sprawie śmierci córki prowadzi agenta Sama Fishera do uzyskania prawdy o zdradzie której dopuścił się jego niedawny pracodawca - Third Echelon. Aktualnie, jako renegat, Fisher ma za zadanie zdemaskować intrygę terrorystów zagrażając życiu milionów istnień. W grze wszystkie chwyty są przyzwolone.

Skate 3
W tej produkcji najcenniejsza jest współpraca skaterska. Jednostka w dalszym ciągu jest co prawda w centrum wydarzeń, jednak wszystkie ważne składowe rozgrywki umieszczone są wokół zmagań skaterskich teamów. Na grającego oczekuje bowiem frajda, w ramach wspólnego działania w grach drużynowych przeciwko pozostałym skaterskim teamom. A cała gra w zupełnie nowym otoczeniu. San Vanelona bowiem zastąpiono na Port Carverton raj skateboardowy.

Napoleon: Total War
Napoleon: Total War ukazuje tym razem dzieje tytułowego Napoleona, lub też jednego z jego wrogów pragnących zdobyć ówczesny świat. Stoczymy niezwykłe walki w prawdziwych lokacjach jak np. w Egipcie czy na froncie Austriackim. Gra jest podzielona na 3 krótkie kampanie. Ma to prezentować efekt odczucia niebywałej ekspansji Napoleona. Giera jest podparta na silniku z Empire, jednakże został on odpowiednio zmodyfikowany nowinkami.

God of War: Chains of Olympus
zaprezentowana gra to pierwsza edycja serii God of War, gdzie tak samo jak poprzednie części przedstawia historię potężnego żołnierza Kratosa. opisany ludek po jest skierowany do służby bogom Olimpu. Kiedy jest na ich usługach zmaga się z bardzo duża liczbą okrutnymi, mitycznych stworów korzystając z bardzo dużo niezwykłych broni oraz moce specjalne, otrzymane od bogów.

Space Rocks
Jesteś na misji w kopalni metali szlachetnych i kryształów platyny i diamentów. Użyj ciężkich maszyn górniczych, wybuchów aby pobrać rudy.

Super Laser Tank vs The Robot Invasion
HOLD Space: Fire twoja opatentowana super bron laserowa niszcząca wszystkich wrogów.

Maze 11.0
Ta gra jest klasyczną grę Maze.

Sheep Sheep Wolf
W grze grasz jako wilk przebrany w owczej skórze, z ogromnym apetytem.

Vacation House Escape
Zostałeś uwięziony w domu na urlopie, spróbuj dowiedzieć się, jak uciec za pomocą przedmiotów i rozwiązywanie zagadek.Darmowe Gry Online :


Youda Farmer 2: Save the Village

Tutankamoto Free

Subject

Super Laser Tank vs The Robot Invasion

Coaster Cars: Bridges track

Maze 5.0

Driving puzzle

Stone Evade

SpeedBoat

Daft Blox

Spider Shot

Archery Training

Gry Komputery / Konsole :

ArmA 2: Armed Assault 2
ArmA 2: Armed Assault 2 podobnie jak część poprzednia jest niezwykłą strzelanką FPP. Wszystkie zadania rozgrywają się ...
Uzyskanych glosów : 17
Police Supercars Racing
Miasto przyszłości, przepełnione przez nowoczesne technologie i niebywałą infrastruktura czynią ...
Uzyskanych glosów : 12
Tom Clancys Splinter Cell: Conviction
Zaprezentowana gra jest gorąco wyczekiwaną kontynuacją serii Splinter Cell. Dochodzenie w sprawie śmierci córki tocz ...
Uzyskanych glosów : 24
Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Heroes 3
Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Heroes 3, jak wszystkie poprzednie części tej gry jest bijatyką, w której ...
Uzyskanych glosów : 17
Shift 2 Unleashed
Shift 2: Unleashed jest kolejną częścią zrealizowanej w 2009 roku gry wyścigowej będącej częścią serii Need for Speed. ...
Uzyskanych glosów : 20
Rajd Polski
Głównym atutem produkcji Rajd Polski jest prawdziwa licencja Polskiego Związku Motorowego, poz ...
Uzyskanych glosów : 20
Gry na komórkę :

Odpicuj Furę

Bardzo zaawansowana wersja lubianych na konsolach gier wyścigowo-tuningowych. Gracz może zmieniać swoje auto, uczestniczyć w wyścigach, wyrywać laski i respek ...
Kreatorka mody

Wejdź do nadzwyczajnego świata mody, pełnego blichtru, błysku aparatów i celebrytów. A to tylko początek! Pokazuj na wystawach swoje ubrania do konkursu z innymi graczami, sp ...
Gry okładki :

Rajd na Berlin: Oddziały Specjalne

UFC Undisputed 2010

World of Warcraft: Cataclysm

Assassins Creed 2

The Sims 3

Gran Turismo