Rezultaty wyszukiwania dla :

darmowa gra w ciemno

Arcade Race Extreme
Darmowa gra wyścigowa z elementami strzelczanki wykonana przez Play-Free-Arcade.com Weź udział w tej fascynującej grze, strzelaj do przeciwników, unikaj kul i bomb i bądź pierwszym na mecie. Zbieraj bonusy: przyspieszenie, pieniądze i naprawiaj samochody. Nie zapomnij o czasie przejazdu.

Gran Turismo
Zaprezentowany tytuł posiada dwa rodzaje rozgrywki: arcade oraz tryb symulacyjny, nazwany po prostu Gran Turismo. Arkade tryb daje możliwość bezpośredni dostęp do dużej liczby ściganek, także dla dwóch graczy. W trybie symulacyjnym gracz, aby się ścigać, ma obowiązek uzyskać kolejne stopnie licencji kierowcy oraz należy szukać i zakupywać auta i tuningować by stawały się szybsze, by wygrywać w różnorodnych wyścigów.

Napoleon: Total War
Napoleon: Total War przedstawia tym razem losy tytułowego Napoleona, lub również jednego z jego przeciwników pragnących zdobyć ówczesny świat. Stoczymy niebywałe bitwy w prawdziwych miejscach jak np. w Egipcie czy na froncie Austriackim. Całość jest rozdzielona na 3 krótkie kampanie. Ma to zapewniać wyobrażenie poczucia szybkiej ekspansji Napoleona. Giera jest zrobiona na silniku z Empire, lecz został on poprawnie dopakowany nowinkami.

Metal Gear Solid
Prezentowana gra obrazuje następne historie wykiwanego przez rząd Big Bossa. Fabuła gierki odsyła nas w realia 1974 roku do Puerto Rico, gdzie nasz bohater wraz z prowadzoną przez siebie armią najemników ma za cel sprawdzić, z jakich powodów miejscowy rząd oraz CIA wspierają zorganizowaną grupę militarną. I to wbrew konstytucji tego środkowoamerykańskiego państwa.

F1 2010
Gierka to tak naprawdę produkcja aspirująca do tytułu symulacji, jednakże umożliwiająca włączenie całkiem wielu ułatwień, dzięki czemu gorzej praktyczni grający mają wiele satysfakcji z rozgrywek. Twórcy gry postanowili włączyć w niej wszystkie grupy startujące w sezonie 2010 oraz tory wyścigowe z Grand Prix.

Assassins Creed 2
Assassins Creed II to kolejna czesć bardzo mocno rozpoznawalnej gry akcji, w której wcielamy się w niezwykłego zabójcę Ezio Auditore de Firenze i naszym nadrzędnym nakazem jest ciche likwidowanie zaznaczonych celów. Produkcja gwarantuje jeszcze bardziej zróżnicowaną grę niż w minionej wersji zadziwiając ciekawymi rozwiązaniami i niezapomnianymi zadaniami. Gra stanowi niesamowite wykorzystanie stawiając ją na jeszcze wyższy poziom.

Football Manager 2010
W aktualnej serii na graczy oczekuje, wielebardzo dużo|duża liczba rewelacyjnych unowocześnień, nowy interfejs oraz narzędzie Match Analysis. Wypasioną nowością jest moduł taktyczny, poprzez który możemy podczas meczu cały czas przesyłać instrukcje dla piłkarzy. Dodatkowo jest 3 ligi polskiej, lub także może stworzyć swojego klubu oraz ligi w edytorze.

Silent Hill: Shattered Memories
Po raz kolejny wcielamy się w Harryego Masona szukającego ukochanej córeczki, która zniknęła w niewyjaśnionych warunkach w trakcie katastrofy samochodem. W różnicy od pierwotnej wersji Silent Hilla klaksa rozgrywa na ulicach tytułowego miasta. Na wstępie przygody nie pojawia się również znanego policjantki Sybil. Gra kryje bardzo dużo drobnych szczegółów których odkrywanie daje wiele radości.

Ice Rider
Jeździsz na rowerze w Śniegu i po lodzie, balansuj kołami, wykonując powierzone ci zadania.

Maze 6.0
To szybka i łatwa klasyczna gra Maze, zapewniająca mnóstwo zabawy dla wszystkich grup wiekowych.

Coaster Cars: Bridges track
Fast 3D to niesamowita gra wyścigowa wykonana w formacie 3D na roller coasterach.

Smash and Dash 2: The Amazon Jungle
Weź udział w szaleńczym wyścigu przez zdradziecką Jungle swoim klimatyzowanym Retro cruiserem. Dodaj do auta rakiety, skrzydła i pistolety pokonując wszystkie poziomy.

The Slide Master - Porsche
Zabawne puzzle z pięknego Porsche! Aby wygrać grę należy ułożyć wszystkie obrazki.Darmowe Gry Online :


Key Krusher

Maze Attack

TriBall

war of money 2

Sheep Sheep Wolf

Retro Run

Subject

Stealth Bomber

GrannyCatches

HUNT: Stay Alive Project

Penguin Racer

Super Laser Tank vs The Robot Invasion

Gry Komputery / Konsole :

World of Warcraft: Cataclysm
World of Warcraft: Cataclysm to kolejny dodatek do niesamowitej gry MMO początku XXI wieku. Ś ...
Uzyskanych glosów : 11
Taxi 3 - Extreme Rush
Taxi 3 - Extreme Rush to wyśmienita ściganka. Trafił się bardzo mocno zły dzień, a co najgors ...
Uzyskanych glosów : 27
UFC Undisputed 2010
W tej gierce bierzemy udział w walkach toczonych na prywatnym ringu. Na macie staje dwóch przeciwników chcącyc ...
Uzyskanych glosów : 14
Black Mirror II
Fabuła ukazanej produkcji rozgrywa się w 1993 roku, a więc kilkanaście lat po wydarzeniach z ...
Uzyskanych glosów : 18
StarCraft 2: Wings of Liberty
StarCraft II przypomina pierwowzór, ponieważ nie uległo zmianie sedno Gry. Wings of Liberty jest pierwszą i podstawową ...
Uzyskanych glosów : 11
Resident Evil 5
Produkcja opowiada o innym zagrożeniu Które ukryło się w mrocznych miejscach świata. Zaraz po walk ...
Uzyskanych glosów : 24
Gry na komórkę :

Odpicuj Furę

Zaawansowana wersja popularnych na komputerach i konsolach gier wyścigowo-tuningowych. Zawodnik może dowolnie zmieniać własne auto, startować w ulicznych wyścigach, zdobywać laski ...
Kreatorka mody

Dołącz do kolorowego świata kreatorów mody, pełnego blichtru, błysku fleszów i celebrytów. A to tylko początek! Sprzedawaj swoje ciuchy do konkursu z ...
Gry okładki :

Tenchu: Shadow Assassins

Red Dead Redemption

Rajd Polski

Terrorist Takedown: Trylogia

Kingdom Hearts: Birth by Sleep

Final Fantasy XIV