Rezultaty wyszukiwania dla :

do pobrania gra pokemon

Patapon 2
Prezentowana gra to ciąg dalszy bardzo dużego przeboju z przed 2008 roku. Gra złącza mnóstwo rozmaitych kategorii gier, w tym grę muzyczną oraz strategię, oczekującą czucia rytmu, szybkości i niebywałego refleksu. Gierka to w wesołe, aczkolwiek wojownicze stworki. Druga seria ich przygód kontynuuje dzieje poprzedniej wersji, gdzie tytułowi awanturnicy ruszyli w poszukiwaniu nowej siedziby. Jednakże, po napaści morskiego stwora radosna brygada wylądowała na obcym lądzie, zamieszkałym przez plemię Kameponów.

Mass Effect 2
Mass Effect 2 zagrożone jest życie naszej ludzkości. Dwa lata po tym, jak Komandorbohater gry Shepard odbił inwazję bandytów chcących zlikwidować całe organiczne życie, zjawia się nowe, niepokojące zagrożenie. Na otchłani kosmosu giną ludzkie kolonie. Jedynym który może powstrzymać to drastyczne zjawisko jest Shepard udowadniając że jest wielkim wojownikiem.

StarCraft 2: Wings of Liberty
StarCraft II przypomina pierwszą część, ponieważ nie zmieniło się sedno Gry. Wings of Liberty jest pierwszą i główną częścią StarCrafta II, rozpoczynającą serię. Musimy doprowadzić naszą rasę do walki, budując bazę, zbierając surowce, ulepszając możliwości technologiczne oraz pokonując wroga. Gry składa się z wielu misji, w których odkrywamy pełną niezwykłych akcji historię konfliktu.

Dragon Ball: Raging Blast 2
Gra to bijatyka, w której rozgrywający przeistacza się w bohaterów znanych z mocno rozpoznawanej marki Dragon Ball i uczestniczy w rewelacyjnych, fantastycznych bijatykach. Gra jest kontynuacją mało granej gry z 2009 roku.Jest klasycznym reprezentantem produkcji tego typu. Grający otrzymuje tu możliwość brania udziału w wielu walkach przeplatanych danymi prezentującymi problemy fabularne.

Splatterhouse
Remake gry Splatterhouse, która doprowadzala do dreszczy w 1988 roku na japońskich automatach w formie krwawego beatem upa. Tak samo jak w pierwszej grze, w nowej odsłonie Splatterhouse wcielamy się w postać Ricka Taylora, chłopaka próbującego uratować swoją dziewczynę, imieniem Jennifer, która przepadła po wejściu do niezwykłej posiadłości. Pomocna w jego walce z zamieszkującymi ją istotami jest kusząca propozycja maski obiecującej mu wielką moc.

Resident Evil 5
Tytuł opowiada o innym zagrożeniu Które przyczaiło się w mrocznych miejscach świata. Zaraz po wydarzeniach z poprzedniej części gry, nastał czas niezwykle nowego terroru. Chris Redfield wraca by ścigać zło w zupełnie nowej organizacji. Jest oddelegowany do Afryki, gdzie katastrofalne potknięcia bioterrorystów przemieniają wszystkich w bezmózgie z którymi Chris znowu będzie musiał sobie poradzić.

Kingdom Hearts: Birth by Sleep
Fabuła produkcji toczy się dziesięć lat przed wydarzeniami zilustrowanymi w Kingdom Hearts. Birth by Sleep podzielona jest na trzy, równozednie rozgrywające się działania. Poszczególna misja jest odpowiedzialna któremuś z obecnych studentów Mistrza Keyblade. Głównym celem jest znalezienie Mistrza Xehanorta i jego uczniów, których znikniecie doprowadziło do serii katastrof.

Escape the Cursed Island
Musisz uciec z Cursed Island! Lecz pamiętaj, nie można koncentrować się wyłącznie na ucieczce, bo trzeba również nakarmić gniewnego boga wulkanu.

Zombie Mart
Zombi zasiedliły twoje miasto. Jesteś głodny i musisz iść na zakupy. Weź wózek ze Słodyczami i przejedź hordy nieumarłych w walce o jedzenie.

Monster Tyre Car
To jest super gra samochodowa. Podczas jazdy w mieście, możesz pokazywać swój samochód innym. Zbieraj złote monety w czasie prowadzenia auta, jadąc tak szybko jak to tylko możliwe. Użyj gazu Nitro przyspieszenia prędkości w trybie turbo. Masz ograniczenia czasu! Miłej jazdy ekstra samochodem.

War of the Words
Praktykuj i doskonal swoje umiejętności pisania na klawiaturze! Piętnaście poziomów ekstremalnych pisania z mowy!

Zoptirik Stunt Biker
Po przygoda w dżungli Zoptirik postanowił spróbować doświadczenie Stunt Bikea. Wyzwanie to odbywa się w różnych środowiskach. W lesie, off-roadu i miasta i innych. Zoptirik jest stunt bike riderem. Pomóż mu, aby zakończył każdy poziom jak najszybciej.Darmowe Gry Online :


Ghost chemist 2

Key Krusher

Crazy Snakes

Archery Training

Hungry Dino

Twin Cat Warriorn 2

Truck Trial

war of money 2

Ice Rider

littleSkywire2

galaxys moon finder minigame

Maze 7.0

Gry Komputery / Konsole :

NBA 2K11
Prezentowana gra to następna, dwunasta już odsłona znanego cyklu produkcji sportowych, umożliwiają ...
Uzyskanych glosów : 10
God of War III
Wyposażony w 2 ostrza złączone łańcuchem, główna postać gry wyrusza przeciwko najstraszniejszym stworą mitologi. Kier ...
Uzyskanych glosów : 20
Football Manager 2010
W aktualnej części na graczy czeka, mnóstwobardzo dużo|duża liczba nowych udoskonaleń, nowy interfejs oraz narzędzi ...
Uzyskanych glosów : 22
Apache: Air Assault
W Apache: Air Assault gracz uzyskuje kontrolę nad wieloma wersjami helikopterów Apache, wyposażonych w najwyżs ...
Uzyskanych glosów : 11
Avatar: The Game
Avatar: The Game to gra fantasy podparta na wzorze z filmu Avatar, reprezentanta gatunku scienc ...
Uzyskanych glosów : 22
God of War: Chains of Olympus
Opisywana gra to pierwsza wersja serii God of War, gdzie tak samo jak pierwsze części opowiada hi ...
Uzyskanych glosów : 29
Gry na komórkę :

Odpicuj Furę

Zaawansowana wersja znanych na komputerach PC gierek wyścigowo-tuningowych. User może rozbudowywać własne auto, startować w wyścigach, zdobywać dziewczyny i uznanie na mieście. Fajna grafik ...
Kreatorka mody

Wejdź do barwnego świata mody, pełnego blichtru, błysku aparatów i celebrytów. A to dopiero początek! Pokazuj swoje ciuchy do konkursu z innymi kreatorkami, sprzedawaj swoj ...
Gry okładki :

Prince of Persia: Zapomniane Piaski

God of War III

Kingdom Hearts: Birth by Sleep

Shift 2 Unleashed

X-PLANE 9

NBA Live 10