Rezultaty wyszukiwania dla :

dinuś gra

Napoleon: Total War
Zaprezentowany tytuł ukazuje tym razem historie tytułowego Napoleona, lub też jednego z jego wrogów chcących zdobyć ówczesny świat. Stoczymy niezwykłe walki w prawdziwych miejscach jak np. w Egipcie czy na froncie Austriackim. Całość jest podzielona na 3 średnie kampanie. Ma to zapewniać wyobrażenie poczucia szybkiej ekspansji wodza. Giera jest podparta na silniku z Empire, jednakże został on słusznie zmodyfikowany nowinkami.

Red Dead Redemption
Prezentowany tytuł to dalsza część gry akcji toczącej się na dzikim zachodzie, gdzie wcielamy się w osobę Johna Marstona rzezimieszka który próbuje odnaleźć się na Dzikiem Zachodzie wkraczającym w XX wiek. Gra opowiada historię o przedostatnich dniach Dzikiego Zachodu z mnóstwem pojedynków, gonitw i potyczek na tle miasteczek, prerii, pasm górskich etc.

God of War III
Wyposażony w 2 ostrza złączone łańcuchem, główna postać gry wyrusza przeciwko niebywałym stworą mitologi. Dowodzone przez centaurów-generałów wojska nieumarłych utrudniają długa droga, którą momentami może przyspieszyć sobie poprzez kierowanie tytanem. Szykuje się nierówna walka w której liczy się spryt i umiejętne wykorzystanie mnóstwa innych bestii. Ciosy skierowane niosą ból, który rodzi dramatyczny szał.

Planet Horse
Prezentowany to gierka dla sympatyków jazdy konnej, w której prócz różnych ras koni mamy do wyboru także zebry czy jednorożce. Przemierzamy między innymi leśne polany oraz rozległe amerykańskie stepy. Planet Horse to produkcja wytworzona z myślą o młodszych miłośnikach jeździectwa, która w bardzo wysokim stopniu kojarzy takie tytuły jak Horsez czy My Horse and Me.

Gran Turismo 5
Gran Turismo 5 jest kontynuacją wyścigów motoryzacyjnych niebywale popularnej serii tego tupu gier. Produkcja cechuje się ponadto dopracowanym, wyśmienitym sposobem Kierowania autem zmieniającym się w zależności z typem pojazdu oraz jego rozbudowaniem. Gra zapewnia ogromnej liczby wyścigów w niezwykłych turniejach dających gwarancję lubiącym motoryzacji liczne godzin ekscytującej zabawy.

ArmA 2: Armed Assault 2
ArmA 2: Armed Assault 2 tak samo jak część poprzednia jest niezwykłą strzelanką FPP. Wszelkie zadania rozgrywają się na wielkich obszarach, gdzie gracz tak jak chce może się poruszać. Poza rodzajem ataków piechoty możemy także skorzystać z mnustwa przeróżnych pojazdów. Gra przenosi nas na niezapomniane pole bitwy oferując nie tylko grę w pojedynkę, lecz także opcję multiplayer.

Symulator Farmy 2011
Bycie właścicielem farmy to nie byle jakie zajęcie. Dzięki kolejnej odsłonie gry Symulator Farmy 2011 możesz zobaczyć to na własnej skórze. Zostań farmerem i ulepszaj własną farmę, kupuj niezwykle realistyczne maszyny rolnicze i oraj pola, siej uprawy, zbieraj plony, a potem sprzedawaj. Pamiętaj także aby dbać o stan swoich zwierzaków. Masz szansę zatrudnienia dodatkowych pracowników na farme.

Crazy Snakes
Zagraj w szalonego wężyka, uwaga niezwykle wciągająca gra.

Monster Tyre Car
To jest super gra samochodowa. Podczas jazdy w mieście, możesz pokazywać swój samochód innym. Zbieraj złote monety w czasie prowadzenia auta, jadąc tak szybko jak to tylko możliwe. Użyj gazu Nitro przyspieszenia prędkości w trybie turbo. Masz ograniczenia czasu! Miłej jazdy ekstra samochodem.

Twin Cat Warriorn 2
Złap wszystkie kamienie i bezpiecznie dotrzyj do pozycji terminala aż do końca poziomu. Należy unikać wody i kolców bo umrzesz!

Truck Trial
Przygotuj swój Truck i rozpocznij szalony wyścig po górach i innych ekstremalnych trasach. Utrzymuj ciężarówkę w równowadze, aby dostać się do mety i zwyciężyć.

LL City Parking
Zaparkuj samochód jak najdokładniej w oznaczone miejsce. Nie uderzaj innych samochodów lub innych przeszkód, w przeciwnym razie samochód będzie uszkodzony. Gdy zaparkujesz naciśnij klawisz spacji.Darmowe Gry Online :


Intelligence - The new enemy

Park it!

Steam Cab

TriBall

Smash and Dash 2: The Amazon Jungle

Maze 5.0

Continuum

Sweetie Cheerleaders

war of money 2

Last Line Of Defense

Be Water

Monster Tyre Car

Gry Komputery / Konsole :

Assassins Creed 2
Assassins Creed II to kolejna czesć mocno wypasionej gry akcji, w której wcielamy się w znanego zabójcę Ezio Au ...
Uzyskanych glosów : 25
Red Dead Redemption
Zaprezentowany tytuł to następna częśc gry akcji toczącej się na dzikim zachodzie, gdzie wcielamy się w sk ...
Uzyskanych glosów : 20
Braid
Grający wciela się w osobę młodego chłopca i zajmuje się przechodzeniem wyprodukowanych przez ...
Uzyskanych glosów : 26
Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Heroes 3
Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Heroes 3, jak wytworzone starsze części tej gierki jest bijatyką, w które ...
Uzyskanych glosów : 24
Street Racer Europa
Opisana produkcja to gra samochodowa, w której bierzemy członkostwo w zawodach wyścigów w sześci ...
Uzyskanych glosów : 28
Shift 2: Unleashed
Zostań realnym kierowcą w niezwykłej grze wyścigowej na świecie. Jeździj z najlepszymi osobami świata w przeróżnych ...
Uzyskanych glosów : 27
Gry na komórkę :

Odpicuj Furę

Bardzo zaawansowana wersja lubianych na konsolach gierek rajdowo-tuningowych. Użytkownik może modyfikować swoje auto, uczestniczyć w ulicznych wyścigach, podrywać dzie ...
Kreatorka mody

Dołącz do nieznanego świata kreatorów mody, pełnego blichtru, błysku fleszów i celebrytów. A to dopiero początek! Wystawiaj swoje kreacje do konkursu z innymi użytkownikami, sprzedawaj zr ...
Gry okładki :

Ogniem i mieczem: Dzikie Pola

Lara Croft and the Guardian of Light

Symulator Farmy 2011

The Sims 3: Kariera

The Sims 3

Symulator Autobusu