Rezultaty wyszukiwania dla :

delfinek gra

Planet Horse
Tytuł to gierka dla sympatyków jazdy konno, w której pomimo rozmaitych ras koni możemy wybrać także zebry czy jednorożce. Odwiedzamy w szczególności leśne tereny oraz niebywałe amerykańskie stepy. Planet Horse to zabawa stworzona z myślą o młodych miłośnikach jeździectwa, która w niebywale wysokim stopniu kojarzy takie gierki jak Horsez czy My Horse and Me.

Fallout: New Vegas
Gra koncentruje się na przedstawieniu konfliktu trzech nacji: New California Republic, Caesars Legion i mieszkańców New Vegas. Gracz wciela się w grze w kuriera/podróżnika którego przed tragedią chroni przyjazny robot. Fabuła w Fallout: New Vegas jest doskonałym odwzorowaniem mechaniki ukazanej w Fallout 3. Wśród nowinki odnalazły się również nieosiągalne wcześniej bronie, jak np. karabin przypominający M4

Lara Croft and the Guardian of Light
zaprezentowana gra przedstawia o zbiorczych perypetiach głównej bohaterki i bojownika Majów o imieniu Totec. Gierka oferuje lekkostrawną i pełną humoru opowieść rodem z produkcji przygodowych. Fabuła gry toczy się wokół nieznanego artefaktu pod nazwą Mirror of Smoke (Lustro Dymu). Wkroczmy do gry i zwalczajmy hordy zmarłych wojowników, ogromne salamandry i inne potwory.

Crysis 2
Fabuła gry rozpoczyna się trzy lata po zdarzeniach, których obserwatorami byliśmy w poprzedniej części. Przez ten okres obcy zniszczyli większą część ziemskiej planety przeobrażając ją w pole walk. Największe miasta świata np. Rio de Janeiro, Londyn, Tokio, przemieniły się w ruiny, których ulicami władają obcy, a przestrzeń nad nimi kontrolują okręty kosmiczne. Grający jest wysłany w samo centrum zrujnowanego Nowego Jorku, gdzie musi stawić opór panującym tam realiom

Gran Turismo
Gran Turismo posiada dwa rodzaje rozgrywki: arcade oraz tryb symulacyjny, ochrzczony po prostu Gran Turismo. Arkade tryb pozwala na bezpośredni dostęp do mnóstwa wyścigów, również dla dwóch graczy. W trybie symulacyjnym grający, aby się ścigać, musi zdobyć kolejne stopnie licencji kierowcy oraz trzeba kupować i tuningować by stawały się szybsze, by zwyciężać w różnorodnych wyścigów.

Gran Turismo 5
Gran Turismo 5 jest kontynuacją wyścigów motoryzacyjnych bardzo znanej serii tego tupu gier. Produkcja odróżnia się przede wszystkim starannością wykonania, faktycznym modelem sterowania autem zmienianym w związku z modelem pojazdu oraz jego tuningiem. Gra zapewnia ogromnej liczby wyścigów w niezwykłych zawodach gwarantujących maniakom motoryzacji liczne godzin ekscytującej zabawy.

Tom Clancys Ghost Recon Future Soldier
Akcja tytułu kolejny raz zostanie umieszczona w dalekiej przyszłości. Tym samym wyjdziemy do zmagań przeciwko rosyjskim ultranacjonalistom, którzy po uzyskaniu panowania w kraju doprowadzą do inwazji na teren Norwegii. Niebezpieczeństwo globalnej równowagi wymusi na USA działanie i przysłanie za front skutecznej brygady duchów.

Arm of Revenge
Zapraszamy wszystkich zawodników na ziemi ... Gra jak Street Fighter, KOF, Devil May Cry, lub Shank? Teraz masz możliwość walki, zabawy na platformie Flash Arm of Revenge! Niezwykła historia, szybkie ruchy, ponad 30 umiejętności walk, 3 rodzaje dźwigni zmiany, tryb przetrwania ... i wiele więcej! Zmierz się z przyjacielem i uderzył w najwyższe combo! Pamiętaj, że to będzie najbardziej zabawna gry walki Spróbuj nacisnąć JKJKJKJK ... Spróbuj przejść do uzbrojenia pistoletu, kombinacji walk czekają na ciebie.

Smash and Dash 2: The Amazon Jungle
Weź udział w szaleńczym wyścigu przez zdradziecką Jungle swoim klimatyzowanym Retro cruiserem. Dodaj do auta rakiety, skrzydła i pistolety pokonując wszystkie poziomy.

Trippy Ballz: Flash Version
Trippy Ballz jest to retro gra inspirowana w tradycji bat-ball na wzór jak Arkanoid czy Breakout ... ale bardziej zwariowana. : P

SpeedBoat
Weź udział w spływie łodzią, unikaj przeszkód i postaraj się pokonać trasę w jak najszybszym czasie.

Super Buddy 2
Jest to kolejna gra Super wiewiórki i przygód jej przyjaciół. Tym razem nasz bohater musi stanąć do walki. Skakać przez wrogów, zbierać pieniądze i dodatki dekoracyjne lub ozdobne kwiaty.Darmowe Gry Online :


Penguin Racer

Key Krusher

Omikron

Sheep Sheep Wolf

Zombie Racers Score Attack 2.1

Marine Dodger

cow vs zombie

Steam Cab

Retro Run

Launch!

Stone Evade

The Slide Master - Porsche

Gry Komputery / Konsole :

X-PLANE 9
produkcja jest w największym stopniu stworzonym symulatorem lotu dostępnym w postaci gry. X-Plane 9 to symula ...
Uzyskanych glosów : 19
Symulator Demolki
Symulator Demolki to kolejna, po Symulatorze Farmy, produkcja niemieckiej firmy GIANTS Soft ...
Uzyskanych glosów : 25
Two Worlds II
Gra jest sequelem rozwiniętej gry cRPG Two Worlds. Unowocześniono się przede wszystkim składniki związane z inter ...
Uzyskanych glosów : 17
Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Heroes 3
Ukazana produkcja, jak wszelkie poprzednie części tej gierki jest bijatyką, w której obojętnie od wybranej post ...
Uzyskanych glosów : 23
Gear grinder
Gear Grinder to prawdziwa fala zniszczenia, połączenie wyścigów samochodów i szybkiej strzelanki zachowanej w ...
Uzyskanych glosów : 18
Terrorist Takedown: Trylogia
Tytuł to zbiór trzech gier akcji z serii Terroist Takedown. W jego części wchodzą: Terrorist Taked ...
Uzyskanych glosów : 17
Gry na komórkę :

Odpicuj Furę

Bardzo zaawansowana wersja lubianych na komputerach gier wyścigowo-tuningowych. Gracz może dowolnie zmieniać swoje auto, uczestniczyć w ulicznych wyścigach, podrywać lask ...
Kreatorka mody

Wejdź do kolorowego świata mody, pełnego blichtru, błysku aparatów i sławy. A to tylko początek! Wystawiaj swoje ubrania do konkursu z innymi dziewczynami, sprzeda ...
Gry okładki :

The Sims 3: Kariera

Shift 2: Unleashed

Final Fantasy XIV

Rajd na Berlin: Oddziały Specjalne

BioShock 2

Patapon 2