Rezultaty wyszukiwania dla :

darmowa gra gta 4

Arcade Race Extreme
Darmowa gra wyścigowa z elementami strzelczanki wykonana przez Play-Free-Arcade.com Weź udział w tej fascynującej grze, strzelaj do przeciwników, unikaj kul i bomb i bądź pierwszym na mecie. Zbieraj bonusy: przyspieszenie, pieniądze i naprawiaj samochody. Nie zapomnij o czasie przejazdu.

SOCOM: U.S. Navy SEALs Fireteam Bravo 2
Geneza tytułu wzorem poprzednich części toczy się wokół realnych stowarzyszeń i działań. teraz batalion Fok ma odnaleźć i przesłuchać tajemniczego agenta KGB Alexandera Gozorowa posiadającego wejścia do tajnych akt dotyczących uderzenia nuklearnego, który sieje zagrożenie całemu światu i wymaga skutecznej interwencji.

Hearts of Iron 3
Akcja gry Hearts of Iron 3 rozgrywa się w latach 1936 – 1948. Mamy 3 lata na przygotowanie wybranego państwa do II Wojny Światowej. Zależnie od poczynań będziemy mieli szansę przeżywać na sobie ogromne historyczne zdarzenia, które faktycznie miały miejsce w ciężkich czasach. Sami decydujemy, czy chcemy bawić się szczegółami od rekrutacji armii czy wykonywać ogólniejsze polecenia.

Silent Hill: Shattered Memories
Ponownie zmieniamy się w Harryego Masona poszukującego ukochanej córeczki, która zagubiła się w niewyjaśnionych okolicznościach podczas katastrofy autem. W odróżnieniu od pierwszej serii Silent Hilla wypadek ma miejsce na ulicach tytułowego miasta. Na wstępie rozgrywki nie pojawia się także znanego policjantki Sybil. Gra kryje mnóstwo drobnych szczegółów których odkrywanie daje wiele zabawy.

Tenchu: Shadow Assassins
Zaprezentowana gra jest dalszą odsłoną serii gier akcji mówiących o wojownikach ninja. Ucieleśniamy się tu w dwójkę znanych z pierwszej odsłon bojowników - Rikimaru i Ayame, posiadających odmienne zdolności co wymagawymusza zastosowanie różnej taktyki. Mozemy wybrać typowe dla feudalnej Japonii tego okresu bronie - katany, ninjato, tanto, shurikeny oraz bardziej oryginalne zabawki wojowników ninja, jak np bomby dymne.

Metal Gear Solid: Peace Walker
Opisana gra ukazuje kolejne historie oszukanego przez rząd Big Bossa. Fabuła gry wysyła nas w lata 1974 roku do Puerto Rico, gdzie prezentowany bohater wraz z dowodzoną zebraną armią najemników ma za zadanie dowiedzieć się, z jakich powodów dyktatorski rząd oraz CIA wspierają zorganizowaną grupę militarną.

Brothers in Arms: D-Day
Prezentowany tytuł podobnie jak poprzednie serie, daje możliwość nam wpasować się w żołnierzy, biorących udział w desancie w Normandii. W własne ręce bierzemy losy alianckich wojsk i razem z Mattem Bakerem i Joegem „Reda” Hartsockiem, uczestniczymy w niezapomnianym działaniu wojennym. Wszelkie|Wszystkie obszary walk są autentycznymi mapami lotniczymi z okresu II Wojny Światowej.

Final Fantasy XIV
W przeszłości, państwa-miasta toczyły walki nawzajem niestrudzenie o władze. Przynosząc śmierć, bestialskie plemiona znacznie zniszczyły kraj, pozostawiając jedynie drastyczną destrukcję. Niewidzialni złoczyńcy oczekują za rogiem, uderzając we wszystko i wszystkich. Geneza gry jest utkana z wojnę i konflikt, poplamiony krwią.

HUNT: Stay Alive Project
Ta gra to strzelanka typu kill-all-zombie, w której można użyć 6 rodzajów broni do eksterminacji 24 rodzajów zombie w 5 poziomów. Zobacz czy zdołasz przetrwać?

Arcade Race Extreme
Darmowa gra wyścigowa z elementami strzelczanki wykonana przez Play-Free-Arcade.com Weź udział w tej fascynującej grze, strzelaj do przeciwników, unikaj kul i bomb i bądź pierwszym na mecie. Zbieraj bonusy: przyspieszenie, pieniądze i naprawiaj samochody. Nie zapomnij o czasie przejazdu.

Slug Racing
Nowa i ekscytująca gra wyścigowa, ze ślimakiem!

Trippy Ballz: Flash Version
Trippy Ballz jest to retro gra inspirowana w tradycji bat-ball na wzór jak Arkanoid czy Breakout ... ale bardziej zwariowana. : P

cow vs zombie
Użyj klawiszy WSAD do poruszania się myszki do celowania i lewego przycisku myszki, aby strzelać (przytrzymaj lewy przycisk, aby uruchomić rakiet marchew), liczba klucz 03/01 zmiana broni, kliknij ikonę poniżej, aby zbudować produkcji i obrony jednostek, budynków i uruchomić kurnik obory, aby zdobyć pieniądze dla innych jednostek.Darmowe Gry Online :


war of money 2

Youda Farmer 2: Save the Village

Karrmageddon

Coaster Cars: Twist track

Maze Attack

Zombie Racers Score Attack 2.1

cow vs zombie

Stealth Bomber

Smash and Dash 2: The Amazon Jungle

Escape the Cursed Island

War of the Words

Maze 5.0

Gry Komputery / Konsole :

WRC: FIA World Rally Championship
WRC to Gierka samochodowa, w której ścigamy się w rajdowych mistrzostwach świata WRC FIA, czyli Mi ...
Uzyskanych glosów : 17
Metro 2033
Produkcja to giera typu FPS, obejmująca liczne elementy zarezerwowane dla survival horroru i cRPG. Położona w wz ...
Uzyskanych glosów : 29
Shift 2 Unleashed
Shift 2: Unleashed jest kontynuacja wydanej w 2009 roku gierki wyścigowej będącej składem serii Need for Speed. W tym w ...
Uzyskanych glosów : 29
Gran Turismo
Prezentowana gra ma dwa rodzaje rozgrywki: arcade oraz tryb symulacyjny, nazwany po prostu Gran Turismo. Arkade try ...
Uzyskanych glosów : 16
Rajd na Berlin: Oddziały Specjalne
Tytuł zapewnia dziesięć poziomów dla graczarozgrywającego, położonych na polach najsławniejszych walk te ...
Uzyskanych glosów : 16
Police Supercars Racing
Miasto przyszłości, obfitujące najnowsze technologie i wysokorozwinięta infrastruktura czyniące to miejsce ...
Uzyskanych glosów : 26
Gry na komórkę :

Odpicuj Furę

Rozbudowana wersja popularnych na kompach gierek wyścigowo-tuningowych. Gracz może modyfikować swoje auto, startować w wyścigach, wyrywać laski i respekt ...
Kreatorka mody

Wejdź do kolorowego świata kreatorów mody, pełnego blichtru, błysku fleszów i sławy. A to tylko początek! Wystawiaj na wystawach swoje ubrania do konkursu z innymi dzi ...
Gry okładki :

Heavy Rain

Grand Theft Auto 4

Auta : Złomka bujdy na resorach

James Bond: Blood Stone

Braid

Fallout: New Vegas