Rezultaty wyszukiwania dla :

darmowa gra dentysta

Arcade Race Extreme
Darmowa gra wyścigowa z elementami strzelczanki wykonana przez Play-Free-Arcade.com Weź udział w tej fascynującej grze, strzelaj do przeciwników, unikaj kul i bomb i bądź pierwszym na mecie. Zbieraj bonusy: przyspieszenie, pieniądze i naprawiaj samochody. Nie zapomnij o czasie przejazdu.

Gran Turismo
Prezentowana gra ma dwa rodzaje rozgrywki: arcade oraz tryb symulacyjny, zwany po prostu Gran Turismo. Arkade tryb daje możliwość szybki dostęp do mnóstwa wyścigów, także dla dwóch grających. W trybie symulacyjnym grający, aby się ścigać, ma obowiązek uzyskać następne poziomy licencji kierowcy oraz trzeba szukać i zakupywać auta i tuningować by stawały się jeszcze lepsze, by zwyciężać w różnorodnych wyścigów.

F1 2010
Gra to tak naprawdę produkcja aspirująca do miana symulacji, jednakże pozwalająca na uruchomienie zaskakująco wielu uproszczeń, dzięki czemu niżej doświadczeni grający czerpią bardzo dużo radości z gry. Autorzy gry zdecydowali się umieścić w niej wszystkie grupy startujące w sezonie 2010 oraz tory wyścigowe z Grand Prix.

Metro 2033
Metro 2033: The Last Refuge to giera typu FPS, zawierająca mnogie elementy charakterystyczne dla survival horroru i cRPG. Położona w stosunkowo nie odległej przyszłości fabuła przedstawia o nuklearnej apokalipsie, na skutek której populacje największych miast uległa unicestwienia, zaś same otoczenie zostało napromienione i wyniszczone. Przeżyła jedynie niewielka gromada ludzi, która przypadkiem w czasie apokalipsy przebywała w moskiewskim metrze, ogromnym schronie przeciwatomowym. Dopiero teraz zaczyna się walka o życie.

Empire: Total War
Prezentowana gra to kolejna część jednej z najszybciej sprzedających się i wysoko komentowanych produkcji strategicznych naszych czasów przenosi gracza w czasach wielkości kolonialnej. Obie Ameryki, Indie i Afryka będą areną walk królestw Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Francji oraz Kolonii Ameryki Północnej. Pamiętaj kierowanie wielkimi okrętami wymaga długiego treningu i dokładnego przyswojenia zasad bitw na morzu.

Apache: Air Assault
W produkcji grający dostaje kontrolę nad wieloma wersjami helikopterów Apache, wyposażonych w wysokiej klasy sprzęt wojskowy. Twoim zleceniem jest zapobieganie działaniom terrorystycznym w różnych częściach ziemi Np. wybrzeża Afryki, góry w Środkowej Europie, oraz lasy Ameryki Południowej. Gra oparta na autentycznej topografii tych terenów.

Red Dead Redemption: Undead Nightmare
Główna postać budzi się w swoim mieszkaniu na odludziu i spostrzega że świat oszalał. Hordy przeklętych przejęły miasteczka na Dzikim Zachodzie. W rozpaczliwej próbie uratowania kochanej rodziny, główny bohater postanawia przechodzić, ujęty w chaosie i zniszczeniu świat, po to aby odnaleźć lekarstwo i ratować bliskich.

James Bond: Blood Stone
prezentowana gra nie jest połączona z fabułą przedstawioną w filmach jest to całkowicie różna opowieść. Po raz kolejny głównemu bohaterowi swojej osoby użyczył Daniel Craig. W grze pojawia się także jego dziewczyna Joss Stone. Kwintesencja gry tworzą wyśmienite walki z rozmaitymi przestępcami, jednakże aby wzbogacić grę musimy czasami pokierować autem biorąc udział w pościgu.

Truck Trial
Przygotuj swój Truck i rozpocznij szalony wyścig po górach i innych ekstremalnych trasach. Utrzymuj ciężarówkę w równowadze, aby dostać się do mety i zwyciężyć.

Slug Racing
Nowa i ekscytująca gra wyścigowa, ze ślimakiem!

Burger Quest
Wyjątkowa gra, która łączy audiobook i własną mechanikę gry przygodowej! Oferuje w pełni niepowtarzalne audio, cztery końcówki i rozgrywkę, która da wiele radości! Pozatym gwarantuje humorystyczne opowiadania Jeffa Girea. Głosu użyczył Shen Alexander, Kay Josana, Sood Rishi i Gire Jeff. Opracowane przez Shen Games.

Crazy Snakes
Zagraj w szalonego wężyka, uwaga niezwykle wciągająca gra.

Madpet Massacre MOBILE
Pomóż małej śwince przetrwać ataki krwawych rzeźników!Darmowe Gry Online :


Maze 10.0

Scape

Coaster Cars: Twist track

Madpet Massacre MOBILE

Sharkies Revenge

Hungry Dino

SocioTown: The Uninvited Guests

Maze Attack

Book of Mages: The Dark Times

Tank Rampage 2012

Supreme Drifiting

Monster Truck Trip

Gry Komputery / Konsole :

Lost Planet 2
Fabuła Lost Planet 2 toczy się dziesięć lat po wydarzeniach z starszej części gry. Przez tenokres scener ...
Uzyskanych glosów : 17
Symulator Farmy 2011
Prowadzenie farmy to nie proste zajęcie. Dzięki dalszej cześć gry Symulator Farmy 2011 możesz sprawdzić to ...
Uzyskanych glosów : 16
Crash Time IV: The Syndicate
Crash Time IV to kolejna realizacja rozpoznawanego, cyklu wyścigowych gier akcji, rozpoznawanego równ ...
Uzyskanych glosów : 27
SOCOM: U.S. Navy SEALs Fireteam Bravo 2
Akcja gry wzorem poprzednich części toczy się wokół realnych organizacji i działań. teraz wojska Fok ma od ...
Uzyskanych glosów : 22
Ogniem i mieczem: Dzikie Pola
W tytule poza trybem dla kilku grających Ogniem i Mieczem: Dzikie Pola wprowadzi zupełnie nową ...
Uzyskanych glosów : 27
DJ Hero 2
Ukazana produkcja to dalsza odsłona cyklu gier muzycznych, zapoczątkowanego w 2009 roku przez firmy FreeStyleGames ...
Uzyskanych glosów : 24
Gry na komórkę :

Odpicuj Furę

Zaawansowana wersja lubianych na blaszakach gierek rajdowo-tuningowych. Zawodnik może dowolnie zmieniać swoje auto, startować w wyścigach, podrywać dziewczyny i u ...
Kreatorka mody

Dołącz do oszałamiającego świata mody, pełnego blichtru, błysku aparatów i celebrytów. A to tylko początek! Pokazuj swoje ubrania do konkursu z innymi ...
Gry okładki :

Braid

FIFA 11

WWE SmackDown vs. Raw 2011

BioShock 2

NBA 2K11

Gran Turismo