Rezultaty wyszukiwania dla :

darmowa gra fliper

Arcade Race Extreme
Darmowa gra wyścigowa z elementami strzelczanki wykonana przez Play-Free-Arcade.com Weź udział w tej fascynującej grze, strzelaj do przeciwników, unikaj kul i bomb i bądź pierwszym na mecie. Zbieraj bonusy: przyspieszenie, pieniądze i naprawiaj samochody. Nie zapomnij o czasie przejazdu.

Shift 2 Unleashed
Shift 2: Unleashed jest dalszą cześcią wydanej w 2009 roku gry wyścigowej będącej składem serii Need for Speed. W tym przypadku chciano w pewien sposób odciąć się od popularnej serii i poprzestać na ulepszeniu niezapomnianych elementów Shifta, stawiając na niezwykle realistyczny sposób jazdy i fizykę, również dla gorzej doświadczonych graczy pozostawiono kilka zręcznościowych trików.

X-PLANE 9
Gierka jest najbardziej zrobionym symulatorem lotu dostępnym w postaci gry. X-Plane 9 to symulator lotu maszyn podniebnych: od jedno silnikowych po wielosilnikowe odrzutowce; od szybowców po sterowce; od helikopterów poprzez statków kosmicznych. Stosując zasad instrukcji napędów śmigłowych, gra dokładnie umożliwia właściwości aerodynamiczne dając realistyczne odwzorowanie dynamiki lotu.

Ultimate Motocross
Ściganka na dwóch kółkach jeszcze nigdy nie gwarantowała tak dużo frajdy! Ultimata Motocross to nieskomplikowana w obsłudze gra, za pośrednictwem której odczujesz prędkość i esencję wykonywania niebywale super akrobacji. Pokonaj jedną z mnóstwa niezapomnianych tras. Pamiętaj, liczy się zwinność i dobre oko.

Divinity II: The Dragon Knight
Prezentowana gra to następna prezentacja serii gier cRPG. Gra ukazuje losy, które na przenoszą nas w ziemie Rivellon, do okresu na 50 do 100 lat po zdarzeniach zapamiętanych z Beyond Divinity. W tytule przeistaczamy się w niszczyciela smoków, który razem z upływem zdarzeń zostając Dragon Knight i sam może przemienić się w smoka.

Heavy Rain
Gra zezwala przemienić się w rolę dostępnych kluczowych dla gry postaci. Każda posiada całkowicie inną opowieść oraz kierują nim inne motywy. Geneza prezentuje się w taki sposób, by na pozór niepowiązane ze sobą elementy na koniec składały spójną całość. Podczas zabawy mamy możliwość podziwiać postacie w niezwykle autentyczny sposób oddając ich uczucia. Także wybuchy, zderzenia samochodów oraz zjawiska atmosferyczne prezentują wielki poziom i świadczą o niesamowitym potencjale gry.

F1 2010
Gra to oczywiście produkcja startująca do miana symulacji, tym samym zezwala na uruchomienie całkiem wielu uproszczeń, dzięki czemu niżej doświadczeni gracze uzyskują mnóstwo frajdy z rozgrywek. Producenci gry zdecydowali się umieścić w niej wszystkie grupy startujące w sezonie 2010 oraz tory wyścigowe z Grand Prix.

The Sims 3: Kariera
The Sims 3: Kariera to dodatek do jednej z najlepszych serii produkcji tego typu. Aktualnie przewodnim tematem rozszerzenia jest kariera zawodowa znanych Simów. Otrzymujemy wiele zawodów, w których możemy pracować, a po czasie piać się na coraz poważniejsze stanowiska, by zdobyć więcej pieniędzy i muc np. rozbudować swojego mieszkania.

Truck Trial
Przygotuj swój Truck i rozpocznij szalony wyścig po górach i innych ekstremalnych trasach. Utrzymuj ciężarówkę w równowadze, aby dostać się do mety i zwyciężyć.

Sweetie Cheerleaders
W ten weekend jest mecz koszykówki. Jane, Mary i Pearl są wybierani jako cheerleaderki. Wszyscy przechodzą ostatnie próby. Teraz one wybierają swoje ulubione ubrania. Ubierz pięknie dziewczyny zwiększając morale zawodników.

Ghost chemist 2
Kolejna wersja gry Chemik Ghost, zapewniająca mnóstwo nowych funkcji. Więcej reakcji chemicznych, oraz ogromną liczbę wyzwań.

Snow White Difference
Gra to tradycyjna bajka o Snow White.

Madpet Massacre MOBILE
Pomóż małej śwince przetrwać ataki krwawych rzeźników!Darmowe Gry Online :


Maze 12.0

MicroVenture 1: Ratlings

Burger XXL Restaurant

galaxys moon finder minigame

Steam Cab

Daft Blox

Key Krusher

StuntBiker

The Slide Master - Porsche

Supreme Drifiting

Retro Run

Zoptirik Stunt Biker

Gry Komputery / Konsole :

Dantes Inferno
Dantes Inferno to projekt stworzenia na podwalinach epickiej Boskiej Komedii Dante Alighieriego. Nie je ...
Uzyskanych glosów : 28
Ogniem i mieczem: Dzikie Pola
W produkcji poza opcją dla wielu graczy Ogniem i Mieczem: Dzikie Pola wprowadzi zupełnie nową postać w sposobie r ...
Uzyskanych glosów : 18
Empire: Total War
opisywana gra to dalsza część jednej z najlepiej sprzedających się i wysoko ocenianych tytułów strat ...
Uzyskanych glosów : 23
Sniper: Ghost
Prezentowana produkcja to doskonała gierka akcji, w której gracz przejmuje kontrolę nad doświadczonym snajperem ...
Uzyskanych glosów : 27
God of War: Chains of Olympus
Prezentowany tutuł to aktualna edycja serii God of War, gdzie podobnie jak poprzednie części opowiada losy potężnego ...
Uzyskanych glosów : 23
SOCOM: U.S. Navy SEALs Fireteam Bravo 2
Geneza produkcji wzorem poprzednich części toczy się wokół prawdziwych stowarzyszeń i wydarzeń. Aktualnie oddział Fok m ...
Uzyskanych glosów : 24
Gry na komórkę :

Odpicuj Furę

Bardzo zaawansowana wersja lubianych na popularnych blaszakach gierek wyścigowo-tuningowych. Użytkownik może zmieniać swoje auto, startować w ulicznych wyścigach, zdobywać ...
Kreatorka mody

Dołącz do nieznanego świata modelek, pełnego blichtru, błysku fleszów i gwiazd. A to dopiero początek! Sprzedawaj swoje ciuchy do konkursu z innymi uż ...
Gry okładki :

Tom Clancys Splinter Cell: Conviction

WWE SmackDown vs. Raw 2011

Hearts of Iron 3

The Sims 3: Szybka jazda

Dead Space 2

Symulator Autobusu