Rezultaty wyszukiwania dla :

darmowa gra budowanie domu

Red Dead Redemption: Undead Nightmare
Główny bohater gry budzi się w swoim domu na farmie i widzi że świat napadł szał. Hordy przeklętych zniszczyły miasta na Dzikim Zachodzie. W rozpaczliwej próbie uratowania ukochanej rodziny, Marston postanawia przechodzić, pogrążony w obłąkaniu i zniszczeniu świat, po to aby odnaleźć lekarstwo i odzyskać bliskich.

Vacation House Escape
Zostałeś uwięziony w domu na urlopie, spróbuj dowiedzieć się, jak uciec za pomocą przedmiotów i rozwiązywanie zagadek.

Fable 3
Ukazana gra to następna, trzecia już przygoda umieszczona w krainie Albionu wytworzona przez Petera Molyneux i ekipę Lionhead. Podobnie jak jej pierwowzór, jest znanym erpegiem, w którym akcję widzimy z widoku trzeciej osoby, a o ciągu fabuły decydują podejmowane wybory. Aktualnie jednak, w odróżnieniu od pierwowzoru, nie musimy stopniowo, w miarę zdobywania doświadczenia stawać się bohaterem, w tej wersji po zaczęciu zabawy zostaniemy królem całego królestwa

Rajd Polski
Ważnym aspektem gry Rajd Polski jest prawdziwa licencja Polskiego Związku Motorowego, pozwalająca na realne odwzorowanie drogi Rajdu Polski, razem z charakterystyką przestrzeni i rodzajem nawierzchni. Grafika tras naszkicowana jest jest na podstawie profesjonalnych on boardów, co zapewnia doskonałe odwzorowanie kierowania samochodem. W produkcji wykorzystano realne postaci polskich kierowców rajdowych, i ich samochodów.

Skate 3
W SKATE 3 ważna jest współpraca skaterska. Grający dalej jest co prawda w centrum wydarzeń, jednak wszystkie ważne elementy gry umieszczone są wokół rywalizacji skaterskich teamów. Na graczy oczekuje więc przygoda, w ramach współpracy w zadaniach drużynowych przeciwko pozostałym skaterskim teamom. A cała gra w zupełnie zmienionym środowisku. San Vanelona bowiem zastąpiono na Port Carverton raj skateboardowy.

Symulator Autobusu
Zostaniesz kierowcą autobusu! Wybierz jeden z kilkunastu dostępnych samochodów, od autobusów przegubowych, aż po autobusy piętrowe i wyjeżdżasz w trasę. Fantastycznie odwzorowana miasto, zmienne warunki atmosferyczne oraz pory dnia i nocy pozwala poczuć się jak kierowcy realistycznego autokaru.

Splatterhouse
Remake gry Splatterhouse, która zaskakiwała w 1988 roku na japońskich automatach w formie krwawego beatem upa. Tak samo jak w pierwowzorze, w odświeżonej odsłonie Splatterhouse przeistaczamy się w postać Ricka Taylora, mężczyznę próbującego uwolnić swoją dziewczynę, imieniem Jennifer, która zaginęła po wkroczeniu do mrocznej posiadłości. Pomocna w jego walce z zamieszkującymi ją stworami jest niezwykła propozycja maski zapewniającej mu niebywałą moc.

Hearts of Iron 3
Fabuła Tytułu Hearts of Iron 3 toczy się w latach 1936 – 1948. Dano nam 3 lata na przygotowanie wybranego państwa do II Wojny Światowej. Zależnie od poczynań będziemy mieli szansę doświadczyć na sobie wielkie historyczne zdarzenia, które autentycznie miały miejsce w ciężkich czasach. To my decydujemy, czy pragniemy bawić się szczegółami od rekrutacji armii czy wykonywać ogólniejsze zadania.

Final Fantasy XIII
Produkcja obrazuje konflikt pomiędzy władzami szczęśliwego miasta Cocoon a złoczyńcami przybyłymi z planety Pulse. W grze wcielamy się między innymi w rozpoznawalną ze względu na niezwykły odcień włosów Lightning, pomagając jej w walce z wrogami, poprzez ataki fizyczne, używanie magii oraz efekty specjalne, dostępne po naładowaniu odpowiedniego wskaźnika.

Wizardraw
Zaklęcia, kule ognia z hordami stworzeń. Wszystko to w tej niezwykłej grze akcji.

Truck Trial
Przygotuj swój Truck i rozpocznij szalony wyścig po górach i innych ekstremalnych trasach. Utrzymuj ciężarówkę w równowadze, aby dostać się do mety i zwyciężyć.

Sharkies Revenge
Jesteś eksperymentalnym rekinem robotem, który wymknął się z rąk wojskowych.

Crazy Snakes
Zagraj w szalonego wężyka, uwaga niezwykle wciągająca gra.

Tutankamoto Free
Gra Bike, gdzie musisz jeździć po wyboistym terenie w Egipcie.Darmowe Gry Online :


Wizardraw

Slug Racing

Supreme Drifiting

Sharkies Revenge

Formula One

Twin Cat Warriorn 2

Salve o Brasil das Enchentes

Alien Spaceship Shooter

Little Warrior

Ghost Catching

Escape the Cursed Island

Burger Quest

Gry Komputery / Konsole :

Metal Gear Solid: Peace Walker
Prezentowana gra przedstawia dalsze historie oszukanego przez władze Big Bossa. Fabuła gierki wysyła nas w real ...
Uzyskanych glosów : 19
Crysis 2
Akcja produkcji zaczyna się trzy kilka lat po wydarzeniach, których obserwatorami jesteśmy w poprzedniej ...
Uzyskanych glosów : 13
Taxi 3 - Extreme Rush
Prezentowana gra to świetna ściganka. Trafił się niebywale zły dzień, a co gorsze przed chwilą ktoś ukra ...
Uzyskanych glosów : 16
Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Heroes 3
zaprezentowana produkcja, jak wytworzone starsze części tej giery jest bijatyką, w której niezależnie od granej osoby za ...
Uzyskanych glosów : 18
WRC: FIA World Rally Championship
Ukazana produkcja to gra wyścigowa, w której jeździmy w rajdowych mistrzostwach świata WRC FIA, czyli Międzynarodowej ...
Uzyskanych glosów : 19
Red Dead Redemption
Zaprezentowany tytuł to dalsza część gry akcji toczącej się na dzikim zachodzie, gdzie wcielam ...
Uzyskanych glosów : 12
Gry na komórkę :

Odpicuj Furę

Bardzo zaawansowana wersja lubianych na konsolach gier wyścigowo-tuningowych. Użytkownik może zmieniać własne auto, uczestniczyć w zorganizowanych wyścigach, zdobywać dziewczy ...
Kreatorka mody

Wejdź do oszałamiającego świata kreatorów mody, pełnego blichtru, błysku aparatów i gwiazd. A to dopiero początek! Wystawiaj swoje ubrania do konkursu z innymi graczami, sp ...
Gry okładki :

Sid Meiers Civilization V

Resident Evil 5

Fallout: New Vegas

Dragon Ball: Raging Blast 2

Lowrider Extreme

F1 2010