Rezultaty wyszukiwania dla :

darmowa gra internetowa sims

The Sims 3: Szybka jazda
The Sims 3: Szybka jazda jest dodatkiem to do 3 części serii The Sims. Tym razem umożliwia on grającym skorzystanie z dobrodziejstw znanych ponadto z beztroskiego sposobu życia, bez zbędnych bolączek i wymagań. Za pośrednictwem Szybkiej jezdy Simy, które zrobiły, dobyte pieniądze mogą wykorzystać na fanaberie niedostępne dla przeciętnego, człowieka. Nowe akcesoria są bowiem przeznaczone przede wszystkim fanom motoryzacji, a także luksusowego życia.

The Sims 3: Kariera
The Sims 3: Kariera to uzupełnienie do jednej z najznakomitszych serii produkcji społecznościowych. W tej produkcji przewodnim tematem rozszerzenia jest kariera zawodowa znanych Simów. Dostajemy szereg zawodów, w których możemy pracować, a po czasie awansować na coraz poważniejsze stanowiska, by zyskać więcej pieniędzy i muc np. rozbudować własne mieszkania.

The Sims 3
W opisanej grze twórz realistyczne Simy i wymyśl im życie. Ich wizerunek i osobowość zależą jest tylko od Ciebie! Rozbudowuj swoim Simom budynki od luksusowych willi jak do staromodnych dworków. Wychodź z Simami na ulice i zabaw się w przepełnionym życiem świecie gry! Świat Simów to wyzwania i marzenia, możesz im je urzeczywistnić.

Arcade Race Extreme
Darmowa gra wyścigowa z elementami strzelczanki wykonana przez Play-Free-Arcade.com Weź udział w tej fascynującej grze, strzelaj do przeciwników, unikaj kul i bomb i bądź pierwszym na mecie. Zbieraj bonusy: przyspieszenie, pieniądze i naprawiaj samochody. Nie zapomnij o czasie przejazdu.

Resident Evil 5
Produkcja mówi o innym niebezpieczeństwie Które przyczaiło się w tajemniczych miejscach świata. Zaraz po wydarzeniach z ostatniej części gierki, nadszedł czas zupełnie nowego terroru. Główny bohater wraca by niszczyć zło w całkowicie nowej armii. Jest oddelegowany do Afryki, gdzie drastyczne błędy bioterrorystów zamieniają wszystkich w zombi z którymi Chris znowu będzie musiał dać sobie rady.

UFC Undisputed 2010
W tej gierce bierzemy udział w starciach odbywających się na prywatnym ringu. Naprzeciw siebie staje dwóch przeciwników pragnących pokonać bitwę przy stosowaniu obojętnie jakich sztuk walki. Starcia, z uwagi na ogromny wybór stylów są energiczne i ciekawe.

God of War: Ghost of Sparta
Prezentowana produkcja to następna brutalna gierka akcji z serii God of War.

Ultimate Motocross
Wyścigi na motorze jeszcze nigdy nie gwarantowała tak dużo zabawy! Prezentowana produkcja to prosta w obsłudze gra, za pośrednictwem której poznasz prędkość i kwintesencję wykonywania naprawdę odlotowych skków. Zwycięż jedną z mnóstwa niezapomnianych petli. Pamiętaj, liczy się zwinność i spostrzegawczość.

Dantes Inferno
Dantes Inferno to tytuł stworzenia na podstawie epickiej Boskiej Komedii Dante Alighieriego. Nie jest to jednak gra o wymiarze edukacji, lecz mroczna gra akcji, w której czeka na gracza autentyczna podróż do bram piekielnych. Nasz bohater ma zadanie przemierzyć dziewięć kręgów Piekła, spotykając dusze zesłanych za najcięższe grzechy.

James Bond: Blood Stone
prezentowana gierka nie jest złączona z historią omówioną w filmach jest to zupełnie różna opowieść. Kolejny raz głównemu bohaterowi swojej osoby użyczył Daniel Craig. W grze pojawia się również jego dziewczyna Joss Stone. Meritum gry stanowią wyśmienite walki z rozmaitymi przestępcami, jednakże aby urozmaić grę musimy czasami pokierować autem biorąc udział w pościgu.

The Sims 3: Kariera
The Sims 3: Kariera to uzupełnienie do jednej z najpopularniejszych serii produkcji tego typu. W tej produkcji przewodnim tematem uzupełnienia jest kariera zawodowa lubianych bohaterów gry. Dostajemy wiele zawodów, w których możemy podjąć pracę, a po czasie piać się na coraz poważniejsze stanowiska, by zyskać więcej kasy i muc np. rozbudować własne mieszkania.

Be Water
Jesteś kropla deszczu i musisz przeżyć. Omijaj przeszkody, unikaj ryzyka spadku i pokonuj coraz to wyższe poziomy gry. Zapraszamy na niesamowite podróży!

Escape the Cursed Island
Musisz uciec z Cursed Island! Lecz pamiętaj, nie można koncentrować się wyłącznie na ucieczce, bo trzeba również nakarmić gniewnego boga wulkanu.

Toothn Claw
Koty i psy zmierzą się ze sobą w walce o tytuł najlepszych domowych zwierzaków. Dzisiaj, jak co dzień, konkurencja jest trudne, więc trzeba zrobić nieco więcej, aby utrzymać zespół na górze. Im więcej złota zbierzesz, tym więcej będziesz mógł pomóc zespołowi wygrać dodatkowe życie, aby ubiegać się o koronę. Pamiętaj, jutro jest kolejny dzień, a konkurencja wciąż rośnie.

Space Rocks
Jesteś na misji w kopalni metali szlachetnych i kryształów platyny i diamentów. Użyj ciężkich maszyn górniczych, wybuchów aby pobrać rudy.

Last Line Of Defense
Ave Aliens inwazji Ziemi, jesteś jednym z ostatnich pozostałych pilotów myśliwców. To ty musisz bronić Ziemi jako ostatnia linia obrony przed najeźdźcami Shadow!Darmowe Gry Online :


The 19th: Hospital

SpeedBoat

Maze 6.0

Book of Mages: The Dark Times

SocioTown: The Uninvited Guests

Supreme Drifiting

Between

Key Krusher

Inferno Meltdown

Daft Blox

SkyRace

Maze 10.0

Gry Komputery / Konsole :

Splatterhouse
Nowsza wersja gry Splatterhouse, która doprowadzala do dreszczy w 1988 roku na japońskich automatach w postaci krwa ...
Uzyskanych glosów : 26
Fable 3
Prezentowana gra to kolejna, trzecia już przygoda przedstawiona w krainie Albionu stworzona przez Petera Molyneux i e ...
Uzyskanych glosów : 25
Metal Gear Solid: Peace Walker
Metal Gear Solid: Peace Walker opowiada kolejne historie wykiwanego przez rząd Big Bossa. Akcja ...
Uzyskanych glosów : 19
DJ Hero 2
DJ Hero 2 to następna dystrybucja cyklu gier muzycznych, rozpoczynanego w 2009 roku przez firmy FreeSty ...
Uzyskanych glosów : 29
Final Fantasy XIV
dawno temu, państwa-miasta walczyły nawzajem ciągle o uznanie. Siejąc śmierć, bestialskie plemiona ...
Uzyskanych glosów : 21
Mass Effect 2
Mass Effect 2 niepewne jest życie całej ludzkości. Niedawno po tym, jak główny bohaterbohat ...
Uzyskanych glosów : 17
Gry na komórkę :

Odpicuj Furę

Bardzo zaawansowana wersja lubianych na komputerach i konsolach gierek wyścigowo-tuningowych. Użytkownik może dowolnie zmieniać własne auto, startować w zorganizowanych wyści ...
Kreatorka mody

Wejdź do oszałamiającego świata modelek, pełnego blichtru, błysku aparatów i gwiazd. A to tylko początek! Pokazuj na wystawach swoje kreacje do rywalizacji ...
Gry okładki :

James Bond: Blood Stone

Shift 2 Unleashed

Mass Effect 2

Tom Clancys Ghost Recon Future Soldier

gra Mafia 2

FIFA 11