Rezultaty wyszukiwania dla :

darmowa gra hobo

Arcade Race Extreme
Darmowa gra wyścigowa z elementami strzelczanki wykonana przez Play-Free-Arcade.com Weź udział w tej fascynującej grze, strzelaj do przeciwników, unikaj kul i bomb i bądź pierwszym na mecie. Zbieraj bonusy: przyspieszenie, pieniądze i naprawiaj samochody. Nie zapomnij o czasie przejazdu.

Sniper: Ghost
Sniper: Ghost Warrior to doskonała gra akcji, w której gracz przejmuje kontrolę nad doświadczonym snajperem i idzie w wyprawy wojenne przeciwko reżimowi politycznemu małego kraju Isla Trueno. Władza Isla Trueno kapituluje. Kontrolę przejmuje zła junta, co zagraża bardzo mocno bezpieczeństwu ludzi. Gracz uczestniczy w szeregu misji o zdobycie, ładu na wyspie.

Gta Chinatown Wars
Wspomniana gra przenosi nas na ulice wspaniale znanego graczom, zmyślonego miasteczka Liberty City, a my przekształcamy się w postać Huang Lee, człowieka chińskiej grupy mafijnej usiłującego ukazać przed rodziną własną wartość, tym samym odzyskać cenny miecz będący od pokoleń reliktem honoru rodziny Lee. W trakcie rozgrywki przemierzamy ulice odkrywając świat mafii i nienawiść w jej szeregach.

Divinity II: The Dragon Knight
Prezentowana gra to ponowna prezentacja grupy gier cRPG. Gra przedstawia losy, które na umieszczają nas w ziemie Rivellon, do czasów na 50 do 100 lat po zdarzeniach znanych z Beyond Divinity. W gierce wcielamy się w likwidatora smoków, który wraz z upływem wydarzeń staje się Dragon Knight i sam może przeistaczać się w smoka.

Taxi 3 - Extreme Rush
Prezentowana gra to świetna ściganka. Trafił się naprawdę zły dzień, a co gorsze przed chwilą złodziej podkradł Twoją super taksówkę. Otrzymałeś jednakże wspaniałą propozycję. Zostałeś przyjęty do nielegalnych wyścigów, w których można zarobić olbrzymie kasy. Zaczyna się zaskakująca walka na ulicach miasta.

Symulator Demolki
Opisana gra to następna, po Symulatorze Farmy, produkcja niemieckiej stajni GIANTS Software, w której możemy poczuć, jak przedstawia się praca w niezwykłym rozpoznawalnym zawodzie. Tym razem zamiast doglądać własne gospodarstwo jako rolnik, dbamy o funkcjonowanie ekipy wyspecjalizowanej w burzeniu budynków. Produkcja składa się 30 misji w rozmaitych częściach przemysłowych miasta.

Patapon 2
Prezentowana gra to kontynuacja ogromnego przeboju z przed 2008 roku. Gierka złącza wiele różnych gatunków, w tym produkcję muzyczną oraz strategię, oczekującą wyczucia rytmu, szybkości i ogromnego refleksu. Pataponi to w wesołe, ale również wojownicze postacie. Aktualna wersja ich przygód kontynuuje fabułę poprzedniej wersji, w której tytułowi awanturnicy wyruszyli w poszukiwaniu nowej siedziby. Jednakże, po napaści morskiego stwora wesoła brygada wylądowała na nieznanym lądzie, opanowwanym przez plemię Kameponów.

Black Mirror II
Akcja ukazanej produkcji rozgrywa się w 1993 roku, a więc dwanaście lat po wydarzeniach z pierwszej sagi The Black Mirror. W tym wypadku gracz przeistacza się w sylwetkę mężczyzny imieniem Darren, a zabawa zaczyna się w małym mieście Biddeford, zlokalizowanym w Nowej Anglii. Główny gracz poznaje tu Angelinę, którą szuka niebezpieczna osoba, najprawdopodobniej nie mająca wobec niej pokojowych intencji.

HUNT: Stay Alive Project
Ta gra to strzelanka typu kill-all-zombie, w której można użyć 6 rodzajów broni do eksterminacji 24 rodzajów zombie w 5 poziomów. Zobacz czy zdołasz przetrwać?

Little Warrior
Pokonaj zło czerwonych najeźdźców zagrażających światu, którzy wprowadzają wojny i konflikty. Uzbrojony w tarczę i miecz mały wojownik wyrusza, by bronić swoją ojczyznę.

Strzelaj Moco
Strzelaj Moco to gra strzelanka opowiadająca o zielonym stworku, które, musi zlikwidować wszystkich wrogów.

Zombie Mart
Zombi zasiedliły twoje miasto. Jesteś głodny i musisz iść na zakupy. Weź wózek ze Słodyczami i przejedź hordy nieumarłych w walce o jedzenie.

Burger Quest
Wyjątkowa gra, która łączy audiobook i własną mechanikę gry przygodowej! Oferuje w pełni niepowtarzalne audio, cztery końcówki i rozgrywkę, która da wiele radości! Pozatym gwarantuje humorystyczne opowiadania Jeffa Girea. Głosu użyczył Shen Alexander, Kay Josana, Sood Rishi i Gire Jeff. Opracowane przez Shen Games.Darmowe Gry Online :


Ice Rider

Zoptirik Stunt Biker

Disruptive Ride

Tank Rampage 2012

Intelligence - The new enemy

Spider Shot

Parker 2

SocioTown: The Uninvited Guests

Super Buddy 2

war of money 2

Zombie Zjooter - TAOFEWA Ninja Shooter

gra pinball Bloczki

Gry Komputery / Konsole :

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Heroes 3
zaprezentowana produkcja, jak wszelkie starsze części tej gry jest bijatyką, w której obojętnie ...
Uzyskanych glosów : 16
Prince of Persia: Zapomniane Piaski
Produkcja rozpoczyna się tuż po wydarzeniach pamietanych z Piasków Czasu. W momencie wyczerpującej ...
Uzyskanych glosów : 25
ArmA 2: Armed Assault 2
ArmA 2: Armed Assault 2 podobnie jak część poprzednia jest niesamowitą strzelanką FPP. Wszelkie m ...
Uzyskanych glosów : 23
Symulator Farmy 2011
Bycie właścicielem farmy to nie proste zajęcie. Dzięki kolejnej odsłonie gry Symulator Farmy 2011 możesz zobaczyć ...
Uzyskanych glosów : 26
Terrorist Takedown: Trylogia
Tytuł to zestaw trzech gier akcji z serii Terroist Takedown. W jego składowe wchodzą: Terrorist Takedown: Konflikt Na B ...
Uzyskanych glosów : 16
Crash Time IV: The Syndicate
Crash Time IV to czwarta realizacja rozpoznawanego, cyklu motoryzacyjnych gier akcji, znanego również ...
Uzyskanych glosów : 21
Gry na komórkę :

Odpicuj Furę

Rozbudowana wersja lubianych na komputerach gierek wyścigowo-tuningowych. Zawodnik może dowolnie modyfikować swoje auto, startować w zorganizowanych wyścigach, podrywać dziew ...
Kreatorka mody

Dołącz do nieznanego świata mody, pełnego blichtru, błysku fleszów i celebrytów. A to tylko początek! Wystawiaj swoje ciuchy do konkursu z innymi dziewczynami, sprzedaw ...
Gry okładki :

Taxi 3 - Extreme Rush

Hearts of Iron 3

SOCOM: U.S. Navy SEALs Fireteam Bravo 2

Brothers in Arms: D-Day

Rajd Polski

Planet Horse