Rezultaty wyszukiwania dla :

darmowa gra amazonia

Arcade Race Extreme
Darmowa gra wyścigowa z elementami strzelczanki wykonana przez Play-Free-Arcade.com Weź udział w tej fascynującej grze, strzelaj do przeciwników, unikaj kul i bomb i bądź pierwszym na mecie. Zbieraj bonusy: przyspieszenie, pieniądze i naprawiaj samochody. Nie zapomnij o czasie przejazdu.

Ultimate Motocross
Wyścigi na motorze dotąd nigdy nie dawała tyle rozrywki! Prezentowany tytul to prosta w sterowaniu gierka, za sprawą której poznasz prędkość i esencję zrobienia niebywale wypasionych akrobacji. Pokonaj jedną z mnóstwa rewelacyjnych tras. Uwaga, liczy się zwinność i dobre oko.

NBA 2K11
Prezentowana gra to kolejna, dwunasta już wersja rozpoznawalnego cyklu gier sportowych, dającego możliwość wzięcie udziału w rozgrywkach najlepszej koszykarskiej ligi świata NBA. Produkcja została stworzona w studiu Visual Concepts we partnerstwie z 2K Games, a jej zwierzchnikiem został Michael Jordan, jeden z najlepiej rozpoznawanych zawodników świata. Na początku rozgrywki wybieramy drużynę, którą będziemy w dalszej cześć przeprowadzać do zwycięstwa, kierując nią przez wszystkie rozgrywki, możemy także wzbogacić zabawę o liczne dodatki menadżerskie – tak, by decydować praktycznie o wszystkim.

Dantes Inferno
Dantes Inferno to produkcja stworzenia na podstawie epickiej Boskiej Komedii Dante Alighieriego. Nie jest to jednakże tytuł o charakterze edukacji, lecz ciemna gra akcji, w której oczekuje na gracza realistyczna podróż do bram piekielnych. Gracz musi przejść dziewięć kręgów Piekła, spotykając dusze zesłanych za najcięższe grzechy.

Rajd na Berlin: Oddziały Specjalne
Tytuł oferuje 10 poziomów dla graczarozgrywającego, położonych na polach najznakomitszych walk tego globalnego konfliktu wojennego. Prezentowane misje są na terenie Europy, a grający ma szansę wziąć udział w akcjach Operacja Market Garden, Niemiecka kontrofensywa w Ardenach, oraz na rzece Ren. Fabuła gierki polega na obronie swoich bądź zdobytych pozycji, i pozostaniu przy życiu, pośród wojennych kul.

Empire: Total War
Empire: Total War to kolejna część jednej z najlepiej sprzedających się i bardzo dobrze komentowanych gier strategicznych świata umieszcza gracza w czasach ekspansji kolonialnej. Obie Ameryki, Indie i Afryka staną się areną działań możnowładców Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Francji oraz Kolonii Ameryki Północnej. Pamiętaj kierowanie wielkimi okrętami wymaga sporego doświadczenia i dokładnego przyswojenia reguł walki na morzu.

Crysis 2
Akcja produkcji zaczyna się trzy lata po zdarzeniach, których obserwatorami jesteśmy w poprzedniej części. Przez ten okres obcy zniszczyli wielką część naszej planety przeobrażając ją w pole walk. Największe miasta świata np. Rio de Janeiro, Londyn, Tokio, zmieniły się w ruiny, których uliczkami błąkają się obcy, a przestrzeń nad nimi kontrolują okręty kosmiczne. Grający zostaje umieszczony w samo serce zrujnowanego Nowego Jorku, gdzie musi stawić czoło panującym tam realiom

The Sims 3: Szybka jazda
The Sims 3: Szybka jazda jest rozszerzeniem to do 3 części serii The Sims. teraz umożliwia on grającym skorzystanie z dobrodziejstw rozpoznawanych ponadto z szybkiego sposobu życia, bez zbędnych trosk i zmartwień. Za pośrednictwem Szybkiej jezdy Simy, które maja kase, dobyte fundusze mogą wykorzystać na zachcianki niedostępne dla zwykłego, człowieka. Nowe dodatki są więc dedykowane przede wszystkim miłośnikom motoryzacji, a także luksusowego życia.

Summoner Saga Endless Chap 1
Pierwszy rozdział sagi Summoner Endless. Sequel gry RPG Flash bitwy, Summoner Saga! Wiele nowych funkcji dodanych w SSE, to nowa historia, nowe postacie, system lochu, darmowy system rozmów, wielki system opiekuna, itp. Ciesz się grą.

Ghost Catching
Inwazja złych duchów! Postanowieniem faraona, Mage Lew przyszedł do piramid zwalczyć złe duchy. Jednak nieznana siła, te złe duchy są całkowicie odporne na wszelkie formy ataku. Na szczęście Mage Lion ma na to sposób.

Slug Racing
Nowa i ekscytująca gra wyścigowa, ze ślimakiem!

Burger Quest
Wyjątkowa gra, która łączy audiobook i własną mechanikę gry przygodowej! Oferuje w pełni niepowtarzalne audio, cztery końcówki i rozgrywkę, która da wiele radości! Pozatym gwarantuje humorystyczne opowiadania Jeffa Girea. Głosu użyczył Shen Alexander, Kay Josana, Sood Rishi i Gire Jeff. Opracowane przez Shen Games.

cow vs zombie
Użyj klawiszy WSAD do poruszania się myszki do celowania i lewego przycisku myszki, aby strzelać (przytrzymaj lewy przycisk, aby uruchomić rakiet marchew), liczba klucz 03/01 zmiana broni, kliknij ikonę poniżej, aby zbudować produkcji i obrony jednostek, budynków i uruchomić kurnik obory, aby zdobyć pieniądze dla innych jednostek.Darmowe Gry Online :


Over The Rock

Scape

The Slide Master - Porsche

Wizardraw

Steerwheels

Maze Attack

Zombie Mart

Space Rocks

Coaster Cars: Twist track

Spider Shot

Monster Truck Trip

Grajkowo

Gry Komputery / Konsole :

Metro 2033
Tytuł to gierka typu FPS, obejmująca mnogie elementy charakterystyczne dla survival horroru i cRPG. Położon ...
Uzyskanych glosów : 15
Test Drive Unlimited 2
Opisana gra to następna odsłona popularnego cyklu gierek samochodowych, za której powstanie odpow ...
Uzyskanych glosów : 18
Need For Speed: Hot Pursuit
Need For Speed: Hot Pursuit idzie w slady znany cykl gier wyścigowych, choć tym razem pod patronatem inne produc ...
Uzyskanych glosów : 23
Two Worlds II
Gierka jest sequelem rozbudowanej gry cRPG Two Worlds. Zmieniono się przede wszystkim składn ...
Uzyskanych glosów : 10
Hearts of Iron 3
Akcja Tytułu Hearts of Iron 3 rozgrywa się w latach 1936 – 1948. Dano nam 3 lata na zorganizowanie wybran ...
Uzyskanych glosów : 19
The Sims 3: Szybka jazda
The Sims 3: Szybka jazda jest dodatkiem to do 3 części serii The Sims. W tym wypadku oddaje on graczom korzy ...
Uzyskanych glosów : 28
Gry na komórkę :

Odpicuj Furę

Rozszerzona wersja znanych na komputerach gierek wyścigowo-tuningowych. Użytkownik może rozbudowywać swoje auto, startować w zorganizowanych wyścigach, zdobywać dziewczyny i respekt ...
Kreatorka mody

Wejdź do nieznanego świata kreatorów mody, pełnego blichtru, błysku fleszów i celebrytów. A to tylko początek! Wystawiaj na wystawach swoje ubrania do ...
Gry okładki :

gra Mafia 2

Terrorist Takedown: Trylogia

Red Dead Redemption: Undead Nightmare

Lara Croft and the Guardian of Light

FIFA 11

Black Mirror II