Rezultaty wyszukiwania dla :

darmowa gra hugo

Arcade Race Extreme
Darmowa gra wyścigowa z elementami strzelczanki wykonana przez Play-Free-Arcade.com Weź udział w tej fascynującej grze, strzelaj do przeciwników, unikaj kul i bomb i bądź pierwszym na mecie. Zbieraj bonusy: przyspieszenie, pieniądze i naprawiaj samochody. Nie zapomnij o czasie przejazdu.

Empire: Total War
Prezentowana gra to kolejna część jednej z najszybciej sprzedających się i bardzo dobrze komentowanych gier strategicznych świata przenosi gracza w czasach wielkości kolonialnej. Obie Ameryki, Indie i Afryka będą areną walk potęg Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Francji oraz Kolonii Ameryki Północnej. Pamiętaj dowodzenie wielkimi statkami wymaga sporego treningu i szczegółowego przyswojenia reguł bitw na morzu.

The Sims 3: Kariera
The Sims 3: Kariera to uzupełnienie do jednej z najznakomitszych serii gier społecznościowych. W tej produkcji przewodnim tematem uzupełnienia jest kariera zawodowa znanych bohaterów gry. Dostajemy dużą liczbę zawodów, w których możemy pracować, a następnie piać się na coraz poważniejsze stanowiska, by zdobyć więcej pieniędzy i muc np. rozbudować własne mieszkania.

Fable 3
Prezentowana gra to kolejna, trzecia już edycja ukazana w krainie Albionu wytworzona przez Petera Molyneux i ekipę Lionhead. Podobnie jak jej poprzedniczki, jest rozpoznawalnym erpegiem, w którym akcję widzimy z widoku trzeciej osoby, a o ciągu akcji decydują podjęte przez nas wybory. Teraz jednak, w odróżnieniu od pierwowzoru, nie musimy stopniowo, w miarę zdobywania doświadczenia stawać się bohaterem, aktualnie po rozpoczęciu zabawy zostaniemy królem całego królestwa

Final Fantasy XIV
dawno temu, państwa-miasta walczyły ze sobą niestrudzenie o uznanie. Zostawiając śmierć, bezwzględne plemiona znacznie zniszczyły ziemie, zostawiając jedynie totalną destrukcję. Niewidzialni wrogowie czają się za rogiem, uderzając we wszystko i wszystkich. Geneza gry jest utkana z wojnę i konflikt, poplamiony krwią.

NHL 11
NHL 11 to następna edycja symulatorów sportowych, tworzonych i wydawanych przez firmę Electronic Arts. gra daje mozliwosć wcielenie się w jakiś team i przeprowadzenie go do pucharu w pojedynczych meczach oraz mistrzostwach. W grze chciano pokazać realia hokeja gdzie gracz może również angażować się w walki hokeistów.

Sniper: Ghost
Sniper: Ghost Warrior to wyśmienita gra akcji, w której grający przejmuje kontrolę nad doświadczonym snajperem i podąża w walki przeciwko porządkowi ustrojowemu małego kraju Isla Trueno. Rząd Isla Trueno upada. Panowanie przejmuje bestialska władza wojskowa, co zagraża znacznie bezpieczeństwu ludzi. Gracz uczestniczy w szeregu misji o odzyskanie ładu na wyspie.

Planet Horse
Tytuł to gra dla fanów jazdy konnej, w której prócz rozmaitych ras koni dosiadamy także zebry czy jednorożce. Odwiedzamy między innymi leśne tereny oraz rozległe amerykańskie stepy. Gra to rozrywka wytworzona z myślą o małych miłośnikach jeździectwa, która w mocno dużym stopniu kojarzy takie gierki jak Horsez czy My Horse and Me.

Vacation House Escape
Zostałeś uwięziony w domu na urlopie, spróbuj dowiedzieć się, jak uciec za pomocą przedmiotów i rozwiązywanie zagadek.

Maze 11.0
Ta gra jest klasyczną grę Maze.

Penguin Racer
Wyścigi narciarskie Penguin slalom. Niedźwiedź trener uruchamia pingwina, steruj przy użyciu strzałek w lewo i w prawo, zbieraj ryby, uchylaj się od jodły i innych przeszkód.

Marine Dodger
Jesteś morskim cwaniakiem i musisz unikać inne łodzie. Do pokonania masz 5 trudnych poziomów. Każdy nowy poziom prezentuje więcej jachtów na ominięcia.

Park it!
Myślisz, że jesteś super kierowca? Spróbuj zaparkować wszystkie samochody na specjalnych parkingi!Darmowe Gry Online :


Maze 11.0

Wizardraw

Trippy Ballz: Flash Version

Between

War of the Words

Alien Hunter

Zombie Racers Score Attack 2.1

Grajkowo

Tutankamoto Free

Zoptirik Stunt Biker

littleSkywire2

Maze 6.0

Gry Komputery / Konsole :

Fable 3
Ukazana gra to kolejna, trzecia już przygoda przedstawiona w krainie Albionu przygotowana przez Petera ...
Uzyskanych glosów : 10
FIFA 11
FIFA 11 jest oczekiwaną częścią niebywale znanego cyklu gier piłkarskich od EA Sports. Do gry zost ...
Uzyskanych glosów : 22
BioShock 2
Opisywana gra to poszerzona rozrywka rodzaju akcji FPP z składowymi innych podgatunków, sta ...
Uzyskanych glosów : 21
Aion: Assault on Balaurea
Akcja tytułu rozgrywa się w wirtualnym świecie Atreia, gdzie grający, jako Asmodianie i Elyosi, ...
Uzyskanych glosów : 10
Grand Theft Auto 4
Nowa część Grand Theft Auto to jedna z najbardziej oczekiwanych gier 2008 roku. Wyśmienita, ...
Uzyskanych glosów : 10
Fallout: New Vegas
Gra koncentruje się na przedstawieniu konfliktu trzech nacji: New California Republic, Caesars Legion i mi ...
Uzyskanych glosów : 21
Gry na komórkę :

Odpicuj Furę

Rozbudowana wersja lubianych na blaszakach gier rajdowo-tuningowych. Zawodnik może rozbudowywać własne auto, uczestniczyć w wyścigach, podrywać dziewczyny i uznanie na mieście. Fajna grafi ...
Kreatorka mody

Wejdź do kolorowego świata mody, pełnego blichtru, błysku aparatów i gwiazd. A to tylko początek! Wystawiaj swoje ubrania do konkursu z innymi graczami, ...
Gry okładki :

Dantes Inferno

Red Dead Redemption: Undead Nightmare

Lara Croft and the Guardian of Light

Gta Chinatown Wars

Call of Duty: Black Ops

The Sims 3: Szybka jazda