Rezultaty wyszukiwania dla :

darmowa gra rolnik

Symulator Demolki
Opisana gra to kolejna, po Symulatorze Farmy, produkcja niemieckiej stajni GIANTS Software, w której możemy przekonać się, jak wygląda praca w niezwykłym rozpoznawalnym zawodzie. W tym wypadku nie trzeba doglądać swoje ziemie jako rolnik, dbamy o funkcjonowanie firmy wyspecjalizowanej w rozbiórkach budynków. Produkcja składa się 30 misji w różnych częściach przemysłowych miasta.

Arcade Race Extreme
Darmowa gra wyścigowa z elementami strzelczanki wykonana przez Play-Free-Arcade.com Weź udział w tej fascynującej grze, strzelaj do przeciwników, unikaj kul i bomb i bądź pierwszym na mecie. Zbieraj bonusy: przyspieszenie, pieniądze i naprawiaj samochody. Nie zapomnij o czasie przejazdu.

Fallout: New Vegas
Giera skupia się na ukazaniu konfliktu trzech nacji: New California Republic, Caesars Legion i mieszkańców New Vegas. Gracz wciela się w grze w kuriera/podróżnika którego przed śmiercią ratuje przyjazny robot. Fabuła w Fallout: New Vegas jest dokładnym odzwierciedleniem mechaniki ujętej w Fallout 3. Wśród nowości znalazły się także niedostępne dawniej bronie, jak np. karabin przypominający M4

Killzone: Liberation
Prezentowana gra, to bezpośrednie rozwinięcie zdarzeń zobrazowanych dwa lata temu w poprzedniej części serii, zaprezentowanej na PlayStation 2. Grający ponownie pogra Janem Templarem, i będzie miał zadanie spożytkować własne możliwości na arenie wojny, aby poplątać plany wrogich wojsk. Wracają również inni znajomi: Luger, oraz brat walki Rico, który pomaga ci w walkach wymagających ogromnej siły ognia.

Castlevania: Lords of Shadow
Castlevania: Lords of Shadow to najnowsza odsłona znanej przygodówki, która została stworzona z myślą o entuzjastach tego typu gier. Rozgrywkę obserwujemy z widoku trzeciej osoby. Przeistaczamy się w Gabriela, jednego z Bractwa Światła i walczymy przeciwko watahą przeciwników i potężnym bossom by ukrócić władcze plany tytułowych Lords of Shadow.

Police Supercars Racing
Miasto przyszłości, przepełnione przez najnowsze technologie i niezwykłą infrastruktura czyniące to miejsce wyśmienitym do przeprowadzki. Jest jednak poważny problem wielki wzrost przestępczości. Aby go wyplenić wymyślono elitarną grupę policji, mającą superszybkie samochody, której zadaniem jest energiczne niszczenie przestępczości. Od teraz masz szansę dołączyć do tej elitarnej jednostki i wziąć udział w trudnych misjach, siądź za sterami superradiowozu.

Gran Turismo
Zaprezentowany tytuł ma dwa rodzaje rozgrywki: arcade oraz tryb symulacyjny, nazwany po prostu Gran Turismo. Pierwszy tryb daje możliwość bezpośredni dostęp do dużej liczby ściganek, także dla dwóch grających. W rodzaju symulacyjnym gracz, aby się wyścigować, ma obowiązek zdobyć kolejne stopnie licencji kierowcy oraz trzeba szukać i zakupywać auta i tuningować by stawały się jeszcze lepsze, by wygrywać w różnorodnych wyścigów.

Apache: Air Assault
W Apache: Air Assault gracz dostaje kontrolę nad wieloma modelami helikopterów Apache, wyposażonych w wysokiej klasy sprzęt wojskowy. Naszym zleceniem jest przeciwdziałanie działaniom terrorystycznym w różnych częściach świata Np. wybrzeża Afryki, góry w Środkowej Europie, oraz lasy Ameryki Południowej. Gra oparta na autentycznej topografii tych terenów.

Dragon Ball: Raging Blast 2
Giera to bijatyka, w której gracz przeistacza się w postacie znanych z bardzo popularnej marki Dragon Ball i bierze udział w rewelacyjnych, realistycznych bijatykach. Produkcja jest dalszą częścią nie-bardzo udanej gry z 2009 roku.Jest klasycznym reprezentantem produkcji tego typu. Gracz otrzymuje tu możliwość brania udziału w wielu pojedynkach przerywanymi danymi wyjaśniającymi problemy fabularne.

Zombie Zjooter - TAOFEWA Ninja Shooter
Kill Zombies, zanim dotrą do Ciebie zmierz się w szalonej walce, gdzie twoje umiejętności będą testowane na pewno. Kontrola TAOFEWA. Pamiętaj, aby zwrócić uwagę na niebo, niektóre z tych nieumarłych używają spadochronów!

Super Laser Tank vs The Robot Invasion
HOLD Space: Fire twoja opatentowana super bron laserowa niszcząca wszystkich wrogów.

Steam Cab
Jesteś prostym kierowcą taxi. Mieszkasz i pracujesz w mieście z ogromnych ilością mieszańców, przestępczości, policji na dodatek masz złą żony. Czy uda ci się przetrwać.

Sheep Sheep Wolf
W grze grasz jako wilk przebrany w owczej skórze, z ogromnym apetytem.

War of the Words
Praktykuj i doskonal swoje umiejętności pisania na klawiaturze! Piętnaście poziomów ekstremalnych pisania z mowy!Darmowe Gry Online :


Ghost chemist 2

Monster Tyre Car

cow vs zombie

Steam Cab

Book of Mages: The Dark Times

Escape the Cursed Island

Zombie Mart

Hungry Dino

Nanobot Healer 5000

Grajkowo

Karrmageddon

Super Tractor

Gry Komputery / Konsole :

Silent Hill: Shattered Memories
Ponownie zmieniamy się w Harryego Masona szukającego własnej córki, która zagubiła się w tajemniczych pr ...
Uzyskanych glosów : 12
World of Warcraft: Cataclysm
World of Warcraft: Cataclysm to następny dodatek do populatnej gry MMO początku XXI wieku. Świat na ...
Uzyskanych glosów : 20
Auta : Złomka bujdy na resorach
Auta - Złomka bujdy na resorach to niezapomniany zestaw mini-gier natchnionych rozchwytywanym serialem Disneya o tym ...
Uzyskanych glosów : 13
Gta Chinatown Wars
Fantastyczna fabuła przenosi nas na ulice bardzo dobrze znanego mam, fikcyjnego miasteczka Libe ...
Uzyskanych glosów : 14
Apache: Air Assault
W produkcji grający uzyskuje kontrolę nad różnymi wersjami helikopterów Apache, wyposażonych w najwyż ...
Uzyskanych glosów : 17
SOCOM: U.S. Navy SEALs Fireteam Bravo 2
Akcja tytułu wzorem starszych części skupia się wokół prawdziwych organizacji i wydarzeń. Aktualnie batalion Fok ma zn ...
Uzyskanych glosów : 20
Gry na komórkę :

Odpicuj Furę

Bardzo zaawansowana wersja lubianych na kompach gierek rajdowo-tuningowych. Użytkownik może dowolnie rozbudowywać własne auto, startować w wyścigach, podr ...
Kreatorka mody

Wejdź do nieznanego świata kreatorów mody, pełnego blichtru, błysku aparatów i celebrytów. A to tylko początek! Pokazuj swoje kreacje do rywalizacji z innymi graczami, sprzedawa ...
Gry okładki :

Gta Chinatown Wars

Metal Gear Solid: Peace Walker

Street Racer Europa

StarCraft 2: Wings of Liberty

Napoleon: Total War

German Truck Simulator