Rezultaty wyszukiwania dla :

darmowa gra skarby atlantydy

MicroVenture 1: Ratlings
Oto krótka gra, gdzie celem jest po prostu niszczy legowiska wroga. Podczas tej pierwszej gry z serii skup się na walce wręcz, gra zawiera ponadto także dodatkowe elementy w tym mikstury leczące, skarby, mały system informacji, by gracz mógł uzyskać potrzebne wskazówki.

Gear grinder
Zaprezentowana gra to realistyczna fala destrukcji, połączenie wyścigów ciężarówek i dynamicznej strzelanki utrzymana w zwyczaju doskonale wyposażonych pojazdów. Przejeżdżaj niosąc destrukcję poprzez misje w trybie fabularnym lub zabaw się zwykłą destrukcją w trybie multiplayer.

Police Supercars Racing
Miasto przyszłości, obfitujące nowoczesne technologie i niezwykłą infrastruktura czyniące to miejsce doskonałym do zamieszkania. Spotykamy jednakże poważny problem bardzo duży wzrost przestępczości. Aby go wyplenić powołano elitarną grupę policji, mającą najszybsze auta, której pracą jest szybkie zwalczanie przestępczości. Już teraz masz szansę wkroczyć do tej Niezwykłej grupy i brać udział w trudnych misjach, siądź za sterami superradiowozu.

Need For Speed: Hot Pursuit
Need For Speed: Hot Pursuit idzie w slady niezapomniany cykl gier samochodowych, choć tym razem pod patronatem inne studia, rozpoznawanego przede wszystkim za niezapomnianą serię gry Burnout. Tytuł ten stanowi nieodłączny powrót do korzeni i elementów zastosowanych w pierwszych seriach. Gra oferuje więc wypasione samochody, wyścigi i ucieczki przed władzą, a także bardzo dużo innych super trybów gry.

Final Fantasy XIII
Gra przedstawia konflikt pomiędzy władzami szczęśliwego miasta Cocoon a złoczyńcami przybyłymi z planety Pulse. W grze wcielamy się między innymi w rozpoznawalną ze względu na niezwykły odcień włosów Lightning, pomagając jej w walce z wrogami, poprzez działania fizyczne, stosowanie magii oraz akcje specjalne, dostępne po napełnieniu odpowiedniego wskaźnika.

Divinity II: The Dragon Knight
Divinity II: Ego Draconis to ponowna prezentacja serii gier cRPG. Gra ukazuje dzieje, które na umieszczają nas w krainy Rivellon, do czasów na 50 do 100 lat po zdarzeniach zapamiętanych z Beyond Divinity. W grze wcielamy się w zabójcę smoków, który wraz z upływem zdarzeń staje się Dragon Knight i sam może przeistaczać się w smoka.

God of War III
Uzbrojony w dwa ostrza złączone łańcuchem, główna postać gry rusza naprzeciw niebywałym stworą mitologi. Kierowane przez centaurów-generałów wojska zombi utrudniają długa droga, którą momentami może usprawnić sobie poprzez kierowanie tytanem. Kroi się niebywała walka w której ma znaczenie spryt i umiejętne wykorzystanie bardzo dużej liczny innych bestii. Ciosy wymierzone niosą ból, który rodzi niesamowity szał.

Resident Evil 5
Resident Evil 5 mówi o nowym zagrożeniu Które ukryło się w tajemniczych miejscach świata. Zaraz po zmaganiach z poprzedniej części gry, nastąpił czas niezwykle krwawego terroru. Główny bohater wraca by zniszczyć zło w zupełnie nowej armii. Zostaje skierowany do Afryki, gdzie drastyczne błędy bioterrorystów przemieniają ludzi i zwierzęta w zombi z którymi Chris znowu będzie musiał sobie poradzić.

Toothn Claw
Koty i psy zmierzą się ze sobą w walce o tytuł najlepszych domowych zwierzaków. Dzisiaj, jak co dzień, konkurencja jest trudne, więc trzeba zrobić nieco więcej, aby utrzymać zespół na górze. Im więcej złota zbierzesz, tym więcej będziesz mógł pomóc zespołowi wygrać dodatkowe życie, aby ubiegać się o koronę. Pamiętaj, jutro jest kolejny dzień, a konkurencja wciąż rośnie.

Book of Mages: The Dark Times
Book of Mages to gra RPG z wielką historią, wielu zakończeń oraz kompleksem turowym systemu walki. Wybierz z kim chcesz być w świecie magów. Czy dołączysz do zła, lub sprawiedliwych? Czy chcesz może stać się zdrajcą, pustelnikiem, a nawet Magiem? Jest to gra, która będzie Cię bawić przez wieki. Ma wielki zmysł przygody i ogromną ilość szczegółów. Posiada wiele zakończeń i 6 klanów do wyboru.

littleSkywire2
Little Skywire to fajna gra zapewniająca 11 poziomów, wiele różnych scenariuszy rozgrywek.

Launch!
Graj Rock ile się da!

Scape
Musisz uciec z piekielnego więzienia i zlikwidować policjantów aby dotrzeć do końca.Darmowe Gry Online :


Karrmageddon

Little Warrior

CrashBoard

Maze 12.0

Maze Attack

Vacation House Escape

MicroVenture 1: Ratlings

Formula One

Arcade Race Extreme

Alien Spaceship Shooter

Marine Dodger

Zombie Racers Score Attack 2.1

Gry Komputery / Konsole :

Ogniem i mieczem: Dzikie Pola
W grze poza trybem dla wielu grających Ogniem i Mieczem: Dzikie Pola przedstawia zupełnie ulepszona ...
Uzyskanych glosów : 13
Mass Effect 2
Mass Effect 2 niepewne jest życie całej ludzkości. Niedawno po tym, jak główny bohaterbohater gry Shepard odpar ...
Uzyskanych glosów : 28
Fallout: New Vegas
Gra skupia się na pokazaniu konfliktu trzech frakcji: New California Republic, Caesars Legion i miesz ...
Uzyskanych glosów : 12
ArmA 2: Armed Assault 2
ArmA 2: Armed Assault 2 podobnie jak część poprzednia jest niezapomnianą strzelanką FPP. Wszelkie misje toczą się na roz ...
Uzyskanych glosów : 11
Divinity II: The Dragon Knight
Opisywana gra to ponowna prezentacja serii gier cRPG. Gra opowiada losy, które na przenoszą na ...
Uzyskanych glosów : 14
Metal Gear Solid: Peace Walker
Prezentowany tytuł ukazuje kolejne dzieje oszukanego przez władze Big Bossa. Fabuła tytułu wysyła nas w lata ...
Uzyskanych glosów : 29
Gry na komórkę :

Odpicuj Furę

Bardzo zaawansowana wersja lubianych na kompach PC gier rajdowo-tuningowych. Zawodnik może rozbudowywać swoje auto, uczestniczyć w wyścigach, wyrywać dziewczyny i uzna ...
Kreatorka mody

Dołącz do nadzwyczajnego świata mody, pełnego blichtru, błysku fleszów i celebrytów. A to dopiero początek! Wystawiaj na wystawach swoje kreacje do konkursu z innymi dziewczynami, sprzedawaj ...
Gry okładki :

Red Dead Redemption

The Sims 3: Kariera

Tron Evolution

Test Drive Unlimited 2

Dead Space 2

Taxi 3 - Extreme Rush