Rezultaty wyszukiwania dla :

gra audiosurf

Empire: Total War
Empire: Total War to dalsza część jednej z najszybciej sprzedających się i wysoko ocenianych gier strategicznych naszych czasów umieszcza grającego w czasach ekspansji kolonialnej. Obie Ameryki, Indie i Afryka będą areną działań królestw Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Francji oraz Kolonii Ameryki Północnej. Pamiętaj dowodzenie ogromnymi okrętami wymaga sporego doświadczenia i szczegółowego poznania reguł bitw na wodach.

Brothers in Arms: D-Day
Prezentowana gra podobnie jak poprzednie części, daje możliwość nam wcielić się w wojsko, podejmujące udział w desancie w Normandii. W swoje ręce bierzemy życie alianckich wojsk i razem z Mattem Bakerem i Joegem „Reda” Hartsockiem, bierzemy udział w historycznym działaniu wojennym. Wszelkie|Wszystkie pola działań są autentycznymi mapami lotniczymi z okresu II Wojny Światowej.

Grand Theft Auto 4
Kolejna część Grand Theft Auto to jedna z najbardziej oczekiwanych gier 2008 roku. Wspaniała, bestsellerowa seria o GTA stała się kultowym zjawiskiem. Gra dostała zmieniony silnik graficzny R.A.G.E., który daje bogata ilość tekstur i szczegółów oraz nowy system misji. Głównym bohaterem GTAIV jest Niko Bellic, który marzy o wypełnieniu amerykańskiego snu jako gangster.

Symulator Demolki
Opisana gra to następna, po Symulatorze Farmy, gra niemieckiej firmy GIANTS Software, w której możemy poczuć, jak prezentuje się praca w ciekawym rozpoznawalnym zawodzie. W tym wypadku zamiast doglądać własne ziemie jako rolnik, dbamy o funkcjonowanie firmy wyspecjalizowanej w burzeniu budynków. Tytuł składa się 30 misji w różnych częściach przemysłowych miasta.

Metro 2033
Produkcja to gierka typu FPS, obejmująca mnogie elementy charakterystyczne dla survival horroru i cRPG. Położona w relatywnie niedalekiej przyszłości historia mówi o nuklearnej zagładzie, wskutek której populacje wszystkich miast uległa anihilacji, zaś same otoczenie zostało napromienione i zniszczone. Ocalała jedynie nieduża gromada ludzi, która akurat w momencie apokalipsy była w moskiewskim metrze, największym schronie przeciwatomowym. Dopiero teraz rozpoczyna się walka o życie.

Street Racer Europa
Opisany tytuł to gra motoryzacyjna, w której bierzemy uczestnictwo w zawodach rozgrywanych w sześciu europejskich miastach – Warszawie, Petersburgu, Moskwie, Amsterdamie, Pradze i Barcelonie. Producent do naszej dyspozycji daje kilkanaście rodzajów pojazdów, a także kilka motocykle. Maszyny te podobne są wyglądem realistyczne samochody, np. Renault Megane, Opla Astrę czy Lexusa IS.

The Sims 3: Kariera
The Sims 3: Kariera to rozszerzenie do jednej z najlepszych serii gier społecznościowych. W tej produkcji przewodnim tematem rozszerzenia jest kariera zawodowa lubianych bohaterów gry. Dostajemy wiele zawodów, w których możemy podjąć pracę, a następnie awansować na coraz lepsze stanowiska, by zdobyć więcej pieniędzy i muc np. rozbudować własne mieszkania.

Over The Rock
Wybierz swojego ulubionego monster truck i wystartuj w wyścigu przez przeszkody oczywiście liczy się szybkość przejazdu.

HUNT: Stay Alive Project
Ta gra to strzelanka typu kill-all-zombie, w której można użyć 6 rodzajów broni do eksterminacji 24 rodzajów zombie w 5 poziomów. Zobacz czy zdołasz przetrwać?

Just Shut Up & Drive
Przejażdżka tak szybko jak sobie nawet nie wyobrażasz, pokonaj rywali w tym wyjątkowym Outrun 3d! Ukończ wyścig przed upływem czasu, zyskuj dodatkowe punkty wyprzedzając inne samochody.

Monster Truck Trip
Kup swojego Monster Trucka i weś udział w wyścigu przez pustynię, przez samochody i inne przeszkody przy zachowaniu równowagi ciężarówki. Zdobądź więcej punktów, zbierając po drodze gwiazdki.

littleSkywire2
Little Skywire to fajna gra zapewniająca 11 poziomów, wiele różnych scenariuszy rozgrywek.Darmowe Gry Online :


Vacation House Escape

Twin Cat Warriorn 2

Smash and Dash 2: The Amazon Jungle

Continuum

Subject

Coaster Cars: Twist track

Karrmageddon

Coaster Cars: Bridges track

Spider Shot

Tank Rampage 2012

Last Line Of Defense

Crazy Snakes

Gry Komputery / Konsole :

World of Warcraft: Cataclysm
World of Warcraft: Cataclysm to kolejny dodatek do niesamowitej gry MMO początku XXI wieku. Świat napotkał katakliz ...
Uzyskanych glosów : 18
Symulator Farmy 2011
Prowadzenie farmy to nie proste zajęcie. Dzięki dalszej odsłonie gry Symulator Farmy 2011 m ...
Uzyskanych glosów : 23
NBA 2K11
Prezentowana gra to następna, dwunasta już wersja znanego cyklu gier sportowych, dającego możliwość branie udziału ...
Uzyskanych glosów : 25
Metro 2033
Produkcja to gierka typu FPS, obejmująca rozliczne elementy charakterystyczne dla survival horroru i cRPG. Umieszczona ...
Uzyskanych glosów : 19
Castlevania: Lords of Shadow
Zaprezentowana gra to najnowsza odsłona znanej przygodówki, która została przygotowana z myślą o fanach tego typu gie ...
Uzyskanych glosów : 12
WRC: FIA World Rally Championship
Prezentowany tytuł to gra wyścigowa, w której ścigamy się w rajdowych mistrzostwach świata WRC FIA, czyli Między ...
Uzyskanych glosów : 11
Gry na komórkę :

Odpicuj Furę

Zaawansowana wersja popularnych na blaszakach gierek wyścigowo-tuningowych. User może dowolnie modyfikować swoje auto, uczestniczyć w zorganizowanych wyścigach, podrywać la ...
Kreatorka mody

Wejdź do kolorowego świata kreatorów mody, pełnego blichtru, błysku fleszów i sławy. A to dopiero początek! Pokazuj na wystawach swoje ubrania do konkursu z innymi k ...
Gry okładki :

Star Wars: The Force Unleashed

Brothers in Arms: D-Day

James Bond: Blood Stone

Metro 2033

Resident Evil 5

Red Dead Redemption: Undead Nightmare