Rezultaty wyszukiwania dla :

gra armia

The Sims 3: Kariera
The Sims 3: Kariera to rozszerzenie do jednej z najpopularniejszych serii gier społecznościowych. teraz przewodnim tematem uzupełnienia jest kariera zawodowa lubianych bohaterów gry. Dostajemy szereg zawodów, w których możemy pracować, a następnie awansować na coraz lepsze stanowiska, by zdobyć więcej pieniędzy i muc np. remontować własne mieszkania.

Killzone 2
Killzone 2 gdzie działanie wojenne zaczyna się wraz z wydaniem Killzone 2. Producent wysyła starcia wojenne na ziemie Helghastów realizując frontalnego ataku na wroga. Zmagania będą jeszcze bardziejzaskakujące, przeciwnicy doskonalej walczą a wojna wciąż trwa. Już niedługo pochłonie Cię realistycznie zobrazowany plan zmagań wojennych.

Splatterhouse
Nowsza wersja gry Splatterhouse, która królowała w 1988 roku na japońskich automatach w postaci krwawego beatem upa. Podobnie jak w pierwszej grze, w odświeżonej wersji Splatterhouse przeistaczamy się w osobę Ricka Taylora, chłopaka pragnącego uwolnić swoją dziewczynę, imieniem Jennifer, która zaginęła po wkroczeniu do mrocznej posiadłości. Pomocna w jego walce z zamieszkującymi ją istotami wydaje się być niezwykła propozycja maski obiecującej mu niesamowitą moc.

Killzone: Liberation
Zaprezentowana gra, to niesamowite poszerzenie wydarzeń przedstawionych dwa lata temu w pierwszej części serii, wydanej na PlayStation 2. Grający znowu posteruje Janem Templarem, i będzie musiał spożytkować własne możliwości na arenie bitwy, aby pokrzyżować plany obcych wojsk. Wracają także inni znajomi: Luger, oraz brat walki Rico, który pomoże ci w sytuacjach wymagających znacznej siły rażenia.

BioShock 2
Prezentowana gra to poszerzona rozrywka typu akcji FPP z składowymi innych podgatunków, będąca kontynuacją obromnego przeboju wytworzonego przez 2K Boston, 2K Australia i 2K Marin w 2007 roku. Drugą wersją zajęła się 2K Marin z wymienionych firm. W następnej wersji Bioshocka, toczącej się kilka lat po wydarzeniach rozpoznawanych z pierwszej części, kolejny raz powracamy do podwodnego miasta Rapture. Tajemnicza zdobycz technologii miała być realną utopią i rajem, gdzie nauka nie jest hamowana moralnością czy strachem. jednak okazało się jak bardzo minęło się to z celem.

Police Supercars Racing
Miasto przyszłości, obfitujące nowoczesne technologie i niebywałą infrastruktura czyniące to miejsce idealnym do przeprowadzki. Jest jednakże ważny problem bardzo duży wzrost przestępczości. Aby go wyplenić wymyślono specjalną grupę policji, mającą superszybkie radiowozy, której pracą jest energiczne niszczenie przestępczości. Już teraz masz szansę wkroczyć do tej elitarnej jednostki i brać udział w trudnych misjach, siądź za kierownicą superradiowozu.

Lara Croft and the Guardian of Light
zaprezentowana gra przedstawia o identycznych przygodach głównej bohaterki i bojownika Majów o imieniu Totec. Gierka zapewnia lekką i pełną humoru historia rodem z filmów przygodowych. Fabuła produkcji toczy się wokół nieznanego artefaktu nazywanego Mirror of Smoke (Lustro Dymu). Przyłączmy się do gry i zwalczajmy hordy zmarłych wojowników, wielkie salamandry i inne potwory.

Maze 10.0
Ta gra jest klasyczną grę Maze.

Burger Quest
Wyjątkowa gra, która łączy audiobook i własną mechanikę gry przygodowej! Oferuje w pełni niepowtarzalne audio, cztery końcówki i rozgrywkę, która da wiele radości! Pozatym gwarantuje humorystyczne opowiadania Jeffa Girea. Głosu użyczył Shen Alexander, Kay Josana, Sood Rishi i Gire Jeff. Opracowane przez Shen Games.

Parker 2
Spróbuj zaparkować samochód na parkingu tak szybko jak to tylko możliwe. Uważaj, aby nie uderzyć innych pojazdów lub przeszkód.

SocioTown: The Uninvited Guests
Pomóż Toby pozbyć się nieproszonych gości ze swojego mieszkania w tej wyjątkowej gry przygodowej oferuje szczegółowe efekty grafiki 3D

Maze 5.0
Ta gra jest klasyczną grę Maze.Darmowe Gry Online :


Strzelaj Moco

Space Rocks

Driving puzzle

Trippy Ballz: Flash Version

Tank Rampage 2012

Super Laser Tank vs The Robot Invasion

Burger XXL Restaurant

Parker 2

War of the Words

The 19th: Hospital

Park it!

Karrmageddon

Gry Komputery / Konsole :

Brothers in Arms: D-Day
Prezentowany tytuł podobnie jak poprzednie serie, zezwala nam wcielić się w wojsko, biorących działania w desancie w ...
Uzyskanych glosów : 16
Metro 2033
Produkcja to giera typu FPS, zawierająca mnogie elementy charakterystyczne dla survival ho ...
Uzyskanych glosów : 10
Patapon 2
Prezentowana gra to kontynuacja ogromnego hitu z początku 2008 roku. Gierka złącza bardzo dużo przeróżnych gatunk ...
Uzyskanych glosów : 25
Symulator Autobusu
Jesteś kierowcą autobusu! Wybierasz jeden z kilkunastu podanych samochodów, od autobusów przegubowych, ...
Uzyskanych glosów : 15
Killzone 2
Niezwykła gra gdzie starcie zaczyna się wraz z wydaniem Killzone 2. ISA przenosi starcia wojenne na obszary Helghastów ...
Uzyskanych glosów : 15
Metal Gear Solid: Peace Walker
Prezentowana gra przedstawia dalsze historie oszukanego przez rząd Big Bossa. Fabuła gry przenosi nas ...
Uzyskanych glosów : 11
Gry na komórkę :

Odpicuj Furę

Bardzo zaawansowana wersja popularnych na blaszakach gier rajdowo-tuningowych. Użytkownik może zmieniać własne auto, uczestniczyć w zorganizowanych wyścigach, wyrywać laski i uznani ...
Kreatorka mody

Wejdź do nieznanego świata modelek, pełnego blichtru, błysku aparatów i gwiazd. A to dopiero początek! Pokazuj na wystawach swoje ciuchy do konkursu z innymi graczami, ...
Gry okładki :

WWE SmackDown vs. Raw 2011

God of War: Ghost of Sparta

Gran Turismo 5

God of War: Chains of Olympus

Resident Evil 5

Street Racer Europa