Rezultaty wyszukiwania dla :

giza gra

Gran Turismo
Gran Turismo posiada dwa rodzaje rozgrywki: arcade oraz tryb symulacyjny, zwany po prostu Gran Turismo. Pierwszy tryb pozwala na szybki dostęp do mnóstwa ściganek, także dla dwóch graczy. W rodzaju symulacyjnym grający, aby się ścigać, musi uzyskać kolejne poziomy licencji kierowcy oraz trzeba szukać i zakupywać auta i tuningować by stawały się szybsze, by zwyciężać w różnorodnych wyścigów.

WWE SmackDown vs. Raw 2011
Opisana gra to następna wersja ukazującej się od lat serii gier mówiącej o wrestlingu. Ten sport walki najszerzej rozpoznawany jest w USA i Japonii, a niebywałe znaczenie prezentuje w nim tak naprawdę oddanie jak najwyżej zadziwiającego show na ringu, a walka sportowa idzie na drugi plan. Gra zezwala wcielić się w realnych wrestlerów rozpoznawanych z walk miedzy innymi w takie gwuazdy jak Randy Orton, Chris Jericho, The Miz czy The Undertaker.

Empire: Total War
Prezentowana gra to kolejna część jednej z najlepiej sprzedających się i najwyżej ocenianych produkcji strategicznych świata przenosi grającego w czasach ekspansji kolonialnej. Obie Ameryki, Indie i Afryka staną się areną działań możnowładców Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Francji oraz Kolonii Ameryki Północnej. Pamiętaj kierowanie wielkimi statkami wymaga sporego treningu i dokładnego poznania reguł walki na morzu.

Castlevania: Lords of Shadow
Prezentowana gra to najnowsza wersja znanej przygodówki, która została stworzona z myślą o entuzjastach tego typu gier. Grę dostrzegamy z perspektywy trzeciej osoby. Przeistaczamy się w Gabriela, członka Bractwa Światła i walczymy naprzeciw zgrają przeciwników i wielkim bossom by ukrócić władcze plany tytułowych Lords of Shadow.

Avatar: The Game
Opisywana produkcja Prezentowana produkcja to gra fantasy podparta na motywach z filmu Avatar, przedstawiciela gatunku science fiction. Jest to tytuł, w którym zaprezentowane wydarzenia dostrzegamy z widoku innej osoby. zaangażowanie w procesie twórczym gry miał sam James Cameron. Historia zaprezentowana w grze nie jest identyczna jak ta przedstawiona w filmowym dziele co dodatkowo uatrakcyjnia grę.

Street Racer Europa
Prezentowany tytuł to gra samochodowa, w której bierzemy udział w mistrzostwach rozgrywanych w sześciu europejskich miejscowościach – Warszawie, Petersburgu, Moskwie, Amsterdamie, Pradze i Barcelonie. Wykonawca gry do naszej dyrektywy oddał kilkanaście marek pojazdów, a także trzy motorów. Maszyny te podobne są zewnętrznie faktyczne samochody, np. Renault Megane, Opla Astrę czy Lexusa IS.

Sniper: Ghost
Opisywany tytuł to doskonała gierka akcji, w której gracz przejmuje kontrolę nad doświadczonym snajperem i wyrusza w walki kontra reżimowi politycznemu wyspiarskiego państwa Isla Trueno. Władza Isla Trueno kapituluje. Panowanie przejmuje zła władza wojskowa, co zagraża znacznie bezpieczeństwu ludzi. Grający uczestniczy w szeregu misji o zdobycie, ładu na wyspie.

Youda Farmer 2: Save the Village
Youda Farmer 2: Zapisanie Village, oferuje świetne nowe przygody hodowli! Big Boss zniszczył prawie wszystko, więc teraz do Ciebie należy, aby odbudować to wszystko. Zarabiaj i inwestować swoje pieniądze mądrze, Big Boss wyłapie każdą okazję do realizacji swoich niecnych planów!

SkyRace
SkyRace to wciągająca gra wyścigowa o najwyższe miejsca. Postaraj się dotrzeć do wyznaczonego punktu przed upływem czasu.

Monster Truck Trip
Kup swojego Monster Trucka i weś udział w wyścigu przez pustynię, przez samochody i inne przeszkody przy zachowaniu równowagi ciężarówki. Zdobądź więcej punktów, zbierając po drodze gwiazdki.

Disruptive Ride
Trzęsienie ziemi goni Cię ... Uciekaj jak najszybciej i wydostać się z miasta i autostrady.

Ice Rider
Jeździsz na rowerze w Śniegu i po lodzie, balansuj kołami, wykonując powierzone ci zadania.Darmowe Gry Online :


Zombie Mart

Burger Quest

Marine Dodger

Subject

Maze 6.0

Over The Rock

Maze 10.0

Zombie Racers Score Attack 2.1

Monster Truck Trip

war of money 2

Maze 11.0

Supreme Drifiting

Gry Komputery / Konsole :

Killzone: Liberation
Prezentowana gra, to rewelacyjne poszerzenie wydarzeń opowiedzianych dwa lata temu w pierwszej części serii, w ...
Uzyskanych glosów : 15
Skate 3
W tej produkcji najcenniejsza jest współpraca skaterska. Grający wciąż znajduje się co prawda w środku zdarz ...
Uzyskanych glosów : 23
Shift 2: Unleashed
Zostań realnym kierowcą w niezwykłej grze wyścigowej na świecie. Jeździj z najlepszymi osobami świata w różnorodnych w ...
Uzyskanych glosów : 21
Gran Turismo
Zaprezentowany tytuł ma dwa rodzaje rozgrywki: arcade oraz tryb symulacyjny, zwany po prostu Gran Turi ...
Uzyskanych glosów : 17
Heavy Rain
Prezentowany tytuł daje możliwość przemienić się w rolę wybranych kluczowych dla gry postaci. Każda ma drastyczni ...
Uzyskanych glosów : 22
Patapon 2
Patapon 2 to kontynuacja wielkiego hitu z początku 2008 roku. Produkcja złącza mnóstwo rozmaitych gatunków, w ty ...
Uzyskanych glosów : 21
Gry na komórkę :

Odpicuj Furę

Zaawansowana wersja popularnych na popularnych blaszakach gier rajdowo-tuningowych. Użytkownik może dowolnie rozbudowywać własne auto, startować w zorganizowanych wyścigach, podrywać ...
Kreatorka mody

Dołącz do nieznanego świata modelek, pełnego blichtru, błysku aparatów i sławy. A to tylko początek! Wystawiaj swoje kreacje do rywalizacji z innymi dz ...
Gry okładki :

Need For Speed: Hot Pursuit

The Sims 3: Szybka jazda

Metal Gear Solid: Peace Walker

Assassins Creed 2

Tekken 6

The Sims 3