Rezultaty wyszukiwania dla :

gitara gra ze słuchu

Resident Evil 5
Gra mówi o innym niebezpieczeństwie Które przyczaiło się w mrocznych miejscach świata. Zaraz po wydarzeniach z poprzedniej części gierki, nadszedł czas niezwykle nowego terroru. Główna postać filmu powraca by ścigać zło w zupełnie innej armii. Jest oddelegowany do Afryki, gdzie drastyczne błędy bioterrorystów przemieniają wszystkich w zombi z którymi Chris oczywiście będzie musiał dać sobie rady.

Mass Effect 2
Mass Effect 2 zagrożone jest życie naszej ludzkości. Niedawno po tym, jak Komandorbohater gry Shepard odparł inwazję bandytów chcących zlikwidować całe organiczne życie, pojawia się nowe, tajemnicze zagrożenie. Na obrzeżach kosmosu giną ludzkie kolonie. Jedynym który może powstrzymać to przerażające zjawisko jest Shepard udowadniając że jest niebywałym wojownikiem.

Heavy Rain
Gra zezwala przemienić się w rolę wybranych kluczowych dla gry bohaterów. Każda będzie miał całkowicie odmienną historię oraz steruje nim odmienne motywy. Historia pokazuje się w taki sposób, by na pozór niepowiązane ze sobą składowe pod koniec tworzyły spójną całość. Podczas grania mamy możliwość zobaczyć postacie w bardzo realistyczny sposób oddając ich uczucia. Również wybuchy, wypadki samochodów oraz zjawiska atmosferyczne przedstawiają wysoki poziom i świadczą o ogromnym potencjale gry.

X-PLANE 9
Gra jest w największym stopniu rozbudowanym symulatorem lotu dostępnym w postaci gry. X-Plane 9 to symulator lotu maszyn powietrznych: od jedno silnikowych po wielosilnikowe odrzutowce; od szybowców po sterowce; od helikopterów poprzez statków kosmicznych. Stosując przepisów\wytycznych teorii napędów śmigłowych, gierka dokładnie umożliwia właściwości aerodynamiczne dając realistyczne odwzorowanie dynamiki lotu.

Crash Time IV: The Syndicate
Crash Time IV to kolejna odsłona znanego, cyklu samochodowych gier akcji, rozpoznawanego także pod tytułem Alarm for Cobra 11. Jej twórcą jest studio Synetic, a dystrybutorem firma dtp entertainment. Giera wzoruje się na znanym, niemieckim serialu kryminalnym Cobra: Oddział Specjalny, wyemitowanym przez niemiecką stację RTL.

Sid Meiers Civilization V
W Sid Meiers Civilization V zaszły spore zmiany największe w samym interfejsie, który trzeba nazwać mianem czytelnego, a co za tym idzie przyjaznego rozgrywającemu. Nawet te ukryte opcje można dostać jednym kliknięciem myszki. Powiadomienia mają aktualnie postać ikon, co upraszcza ich odszukanie. Wszystkie te zmiany posłużyły ułatwieniu sterowania i daniu większej satysfakcji z gry.

Lost Planet 2
Fabuła Lost Planet 2 rozgrywa się dziesięć lat po zdarzeniach z pierwszej części gry. Przez tenczas plansza akcji zmieniła się mocno. Gracze będą prowadzić swoich bohaterów przez różnorodne wątki akcji tworzące niezwykłe doznania. Producenci gry gwarantują, że dzięki ukazaniu akcji z perspektyw różnych miejsc i bohaterów będzie ona niezwykła.

SocioTown: The Uninvited Guests
Pomóż Toby pozbyć się nieproszonych gości ze swojego mieszkania w tej wyjątkowej gry przygodowej oferuje szczegółowe efekty grafiki 3D

4th and Goal 2011
Przygotuj się na Super Bowl z 4 i Goal 2011 roku! Podobnie jak oryginał, gra ta została opracowana z udziałem obecnych zawodników, trenerów i byłych piłkarzy zawodowych. W tegorocznej edycji jest więcej biegania, i działania. Możesz przechwycić piłkę, lub spowodować fumbles poprzez Big Hits!

Ice Rider
Jeździsz na rowerze w Śniegu i po lodzie, balansuj kołami, wykonując powierzone ci zadania.

Supreme Drifiting
Wybierz odpowiednie opony i przygotuj się do wyścigu. Pamiętaj drifting jest najwyższy.

Just Shut Up & Drive
Przejażdżka tak szybko jak sobie nawet nie wyobrażasz, pokonaj rywali w tym wyjątkowym Outrun 3d! Ukończ wyścig przed upływem czasu, zyskuj dodatkowe punkty wyprzedzając inne samochody.Darmowe Gry Online :


Burger Quest

Little Warrior

Alien Spaceship Shooter

Spider Shot

war of money 2

gra pinball Bloczki

GrannyCatches

SkyRace

StuntBiker

Drake And The Wizards

LL City Parking

MicroVenture 1: Ratlings

Gry Komputery / Konsole :

Rajd na Berlin: Oddziały Specjalne
Program zapewnia 10 misji dla graczarozgrywającego, położonych na polach najznakomitszych starć ...
Uzyskanych glosów : 19
Taxi 3 - Extreme Rush
Opisywana gra to świetna ściganka. Masz niebywale zły dzień, a co gorsze przed momentem złodziej ...
Uzyskanych glosów : 13
Skate 3
W SKATE 3 najcenniejsza jest współpraca skaterska. Grający dalej jest co prawda w środku wydarzeń, j ...
Uzyskanych glosów : 12
Shift 2 Unleashed
Shift 2: Unleashed jest dalszą cześcią zrealizowanej w 2009 roku gry wyścigowej będącej cz ...
Uzyskanych glosów : 25
F1 2010
Gra to tak naprawdę produkcja startująca do miana symulacji, tym samym pozwala na włączenie zaskakująco wiel ...
Uzyskanych glosów : 22
Ultimate Motocross
Jazda na motocyklach dotąd nigdy nie zapewniała tyle rozrywki! Opisywana produkcja to nieskompli ...
Uzyskanych glosów : 20
Gry na komórkę :

Odpicuj Furę

Rozbudowana wersja znanych na komputerach PC gierek wyścigowo-tuningowych. User może modyfikować własne auto, uczestniczyć w ulicznych wyścigach, podrywać d ...
Kreatorka mody

Wejdź do oszałamiającego świata mody, pełnego blichtru, błysku aparatów i celebrytów. A to dopiero początek! Pokazuj swoje ciuchy do rywalizacji z innymi dziewczynami, sprzedawaj swo ...
Gry okładki :

Ogniem i mieczem: Dzikie Pola

Divinity II: The Dragon Knight

Gear grinder

Tom Clancys Ghost Recon Future Soldier

Test Drive Unlimited 2

Gran Turismo 5