Rezultaty wyszukiwania dla :

gra anioła film

Rajd na Berlin: Oddziały Specjalne
Program oferuje 10 misji dla graczarozgrywającego, położonych na polach najsławniejszych walk tego światowego konfliktu wojennego. Wszystkie zadania są na terytorium Europy, a grający ma szansę wziąć udział w operacjach Operacja Market Garden, Niemiecka kontrofensywa w Ardenach, oraz na rzece Ren. geneza gry polega na obronie własnych lub zdobytych pozycji, i pozostaniu przy życiu, pośród wojennych kul.

Braid
osoba grająca wciela się w postać młodego chłopaka i zajmuje się przemierzaniem wyprodukowanych przez producentów gry plansz. Poziomy skonstruowano w podobny dla dwuwymiarowych gier sposób. Trzeba więc skakać na powyżej wstawione platformy, zbierać różnego rodzaju bonusy i wyniszczać przeciwników, oraz unikać zagrożeń np. ognia czy wystających z ziemi kolców.

Crysis 2
Geneza gierki zaczyna się trzy lata po wydarzeniach, których świadkami byliśmy w pierwszej części. Przez ten okres obcy zniszczyli ogromną część ziemskiej planety przeobrażając ją w pole walk. Największe miasta świata np. Rio de Janeiro, Londyn, Tokio, przemieniły się w ruiny, których ulicami wałęsają się obcy, a przestrzeń nad nimi kontrolują okręty kosmiczne. Gracz zostaje umieszczony w samo serce zniszczonego Nowego Jorku, gdzie musi stawić czoło rzeczywistości

Splatterhouse
Remake gry Splatterhouse, która królowała w 1988 roku na japońskich automatach w postaci krwawego beatem upa. Tak samo jak w pierwszej grze, w aktualnej odsłonie Splatterhouse przeistaczamy się w osobę Ricka Taylora, chłopaka próbującego uratować swoją ukochaną, imieniem Jennifer, która zaginęła po wejściu do mrocznej posiadłości. Pomocna w jego walce z zamieszkującymi ją istotami jest kusząca propozycja maski zapewniającej mu wielką moc.

Planet Horse
Tytuł to gra dla miłośników jazdy konno, w której oprócz rozmaitych ras koni dosiadamy również zebry czy jednorożce. Zwiedzamy w szczególności leśne polany oraz liczne amerykańskie stepy. Planet Horse to produkcja przygotowana z myślą o młodszych sympatykach jeździectwa, która w mocno dużym stopniu przypomina takie gry jak Horsez czy My Horse and Me.

Front Mission Evolved
Front Mission Evolved mówi o walkach ogromnych maszyn bojowych z perspektywy trzeciej osoby. osoba która gra ma tutaj możliwość dowodzenia jednym z takich robotów. Choć twórcy gry na początku pragnęli zrobić z FME strategię, wytworzyli tytuł z gatunku akcji, trzymanej w klimacie całej serii Front Mission rozgrywanej w 2171 roku.

Sniper: Ghost Warrior
Sniper: Ghost Warrior jest rewelacyjną grą akcji, w której grający przeistacza się snajpera. W gierce mamy przede wszystkim być czujnymi i systematycznie niszczyć wrogów z ukrycia. Fabuła gry jest o tyle zaskakująca, że mamy możliwość wcielić się w komandosa posługującego się karabinem snajperskim.

LL City Parking
Zaparkuj samochód jak najdokładniej w oznaczone miejsce. Nie uderzaj innych samochodów lub innych przeszkód, w przeciwnym razie samochód będzie uszkodzony. Gdy zaparkujesz naciśnij klawisz spacji.

Marine Dodger
Jesteś morskim cwaniakiem i musisz unikać inne łodzie. Do pokonania masz 5 trudnych poziomów. Każdy nowy poziom prezentuje więcej jachtów na ominięcia.

Crazy Snakes
Zagraj w szalonego wężyka, uwaga niezwykle wciągająca gra.

Snow White Difference
Gra to tradycyjna bajka o Snow White.

CrashBoard
Skate zapewnia drogę przez 25 poziomów gry. Musisz pozatym zniszczyć co najmniej 50% wszystkich cegieł na każdym poziomie! Zbieraj gwiazdki aby zwiększyć swój wynik!Darmowe Gry Online :


Sheep Sheep Wolf

war of money 2

Maze Attack

Artillery 1.0

Inferno Meltdown

Youda Farmer 2: Save the Village

Scape

TriBall

GrannyCatches

Summoner Saga Endless Chap 1

Tank Rampage 2012

Zoptirik Stunt Biker

Gry Komputery / Konsole :

Braid
osoba grająca wciela się w osobę młodego chłopaka i zajmuje się przechodzeniem wyprodukowanych prz ...
Uzyskanych glosów : 27
Castlevania: Lords of Shadow
Castlevania: Lords of Shadow to nowa wersja znanej przygodówki, która została stworzona z myśl ...
Uzyskanych glosów : 12
Ogniem i mieczem: Dzikie Pola
W produkcji poza opcją dla kilku grających Ogniem i Mieczem: Dzikie Pola przedstawia całkowicie ...
Uzyskanych glosów : 19
F1 2010
F1 2010 to tak naprawdę produkcja aspirująca do tytułu symulacji, jednakże umożliwiająca uruc ...
Uzyskanych glosów : 29
The Sims 3: Kariera
The Sims 3: Kariera to rozszerzenie do jednej z najpopularniejszych serii produkcji społecznościowych. ...
Uzyskanych glosów : 24
Terrorist Takedown: Trylogia
Produkcja to zbiór 3 gier akcji z serii Terroist Takedown. W jego części Trafiają: Terrorist Takedow ...
Uzyskanych glosów : 16
Gry na komórkę :

Odpicuj Furę

Rozszerzona wersja popularnych na komputerach gierek rajdowo-tuningowych. Zawodnik może zmieniać swoje auto, startować w ulicznych wyścigach, podrywać l ...
Kreatorka mody

Dołącz do barwnego świata mody, pełnego blichtru, błysku aparatów i celebrytów. A to tylko początek! Wystawiaj swoje ciuchy do rywalizacji z innymi kreatorkami, sprzedawaj ...
Gry okładki :

Shift 2 Unleashed

Black Mirror II

Fable 3

Apache: Air Assault

Lowrider Extreme

Ultimate Motocross