Rezultaty wyszukiwania dla :

gra anno 1602

Gran Turismo 5
Gran Turismo 5 jest kontynuacją wyścigów samochodowych bardzo znanej serii tego tupu gier. Gra cechuje się przede wszystkim dopracowanym, faktycznym rodzajem Kierowania autem zmienianym w zależności z rodzajem pojazdu oraz jego rozbudowaniem. Gra oferuje wielu wyścigów w zróżnicowanych zawodach zapewniających lubiącym motoryzacji liczne godzin rewelacyjnej zabawy.

Red Dead Redemption: Undead Nightmare
Główna postać budzi się w swoim mieszkaniu na odludziu i spostrzega że świat oszalał. Hordy przeklętych przejęły miasta na Dzikim Zachodzie. W desperackiej próbie odnalezienia swej rodziny, Marston musi przechodzić, ujęty w chaosie i zniszczeniu świat, po to aby odnaleźć lekarstwo i ratować bliskich.

Gran Turismo
Zaprezentowany tytuł posiada dwa tryby rozgrywki: arcade oraz tryb symulacyjny, zwany po prostu Gran Turismo. Pierwszy tryb pozwala na bezpośredni dostęp do dużej liczby wyścigów, również dla dwóch graczy. W trybie symulacyjnym gracz, aby się wyścigować, musi uzyskać następne stopnie licencji kierowcy oraz należy szukać i zakupywać auta i tuningować by stawały się szybsze, by wygrywać w różnorodnych wyścigów.

NBA 2K11
Ukazana gra to następna, dwunasta już seria popularnego cyklu produkcji sportowych, dającego możliwość wzięcie udziału w meczach najznakomitszej koszykarskiej ligi świata NBA. Gierka powstała w studiu Visual Concepts we kooperacji z 2K Games, a jej patronem stał się Michael Jordan, jeden z najbardziej rozpoznawanych zawodników świata. Na początku gry wybieramy drużynę, którą będziemy dalej przeprowadzać do zwycięstwa, kierując nią przez cały sezon, mamy możliwość również powiększyć zabawę o liczne opcje menadżerskie – tak, by wiedzieć realnie o wszystkim.

Dantes Inferno
Dantes Inferno to gra wytworzona na podstawie epickiej Boskiej Komedii Dante Alighieriego. Nie jest to jednakże produkcja o wymiarze edukacji, lecz ciemna gra akcji, w której oczekuje na grającego autentyczna wyprawa do bram piekielnych. Gracz ma zadanie przemierzyć dziewięć bram Piekła, napotykając dusze zesłanych za najcięższe grzechy.

Skate 3
W grze ważna jest współpraca skaterska. Pojedynczy gracz dalej jest co prawda w środku zdarzeń, lecz inne istotne składowe zabawy umieszczone są wokół zmagań skaterskich teamów. Na grającego oczekuje bowiem frajda, w ramach wspólnego działania w konkursach drużynowych przeciwko innym skaterskim teamom. A wszystko to w gruntownie zmienionym środowisku. San Vanelona bowiem zastąpiono na Port Carverton raj skateboardowy.

StarCraft 2: Wings of Liberty
StarCraft II przypomina pierwowzór, ponieważ nie uległo zmianie sedno zabawy. Wings of Liberty jest pierwszą i główną częścią StarCrafta II, rozpoczynającą trylogię. Naszym zadaniem jest doprowadzić naszą rasę do zwycięstwa, budując bazę, zbierając surowce, ulepszając możliwości technologiczne oraz pokonując przeciwnika. Gry składa się z wielu misji, w których poznajemy pełną niezwykłych akcji historię konfliktu.

Marine Dodger
Jesteś morskim cwaniakiem i musisz unikać inne łodzie. Do pokonania masz 5 trudnych poziomów. Każdy nowy poziom prezentuje więcej jachtów na ominięcia.

The Slide Master - Porsche
Zabawne puzzle z pięknego Porsche! Aby wygrać grę należy ułożyć wszystkie obrazki.

Twin Cat Warriorn 2
Złap wszystkie kamienie i bezpiecznie dotrzyj do pozycji terminala aż do końca poziomu. Należy unikać wody i kolców bo umrzesz!

Book of Mages: The Dark Times
Book of Mages to gra RPG z wielką historią, wielu zakończeń oraz kompleksem turowym systemu walki. Wybierz z kim chcesz być w świecie magów. Czy dołączysz do zła, lub sprawiedliwych? Czy chcesz może stać się zdrajcą, pustelnikiem, a nawet Magiem? Jest to gra, która będzie Cię bawić przez wieki. Ma wielki zmysł przygody i ogromną ilość szczegółów. Posiada wiele zakończeń i 6 klanów do wyboru.

Zombie Mart
Zombi zasiedliły twoje miasto. Jesteś głodny i musisz iść na zakupy. Weź wózek ze Słodyczami i przejedź hordy nieumarłych w walce o jedzenie.Darmowe Gry Online :


Coaster Cars: Bridges track

Little Warrior

Truck Trial

Zoptirik Stunt Biker

Formula One

Daft Blox

Tank Rampage 2012

Archery Training

Park it!

Maze 10.0

CrashBoard

The Slide Master - Porsche

Gry Komputery / Konsole :

Call of Duty: Black Ops
Call of Duty: Black Ops jest następną częścią jednej z najznakomitszych serii FPS-ów. W tym przyp ...
Uzyskanych glosów : 22
Planet Horse
Tytuł to gra dla sympatyków jeździectwa, w której oprócz różnych ras koni możemy wybrać także zebry c ...
Uzyskanych glosów : 16
Lowrider Extreme
Zostań władcą przedmieścia w nowej, zdumiewającej gierce motoryzacyjnej. Zakup samochód, z którego zrobisz w ...
Uzyskanych glosów : 19
God of War: Ghost of Sparta
God of War: Ghost of Sparta to następna krwawa gierka akcji z serii God of War. Uzyskanych glosów : 18
Lost Planet 2
Akcja gierki toczy się dziesięć lat po zdarzeniach z pierwszej części gry. Przez tenokres plansza akcji odmieni ...
Uzyskanych glosów : 14
Harry Potter i Insygnia Śmierci
W Grze gracz musi podjąć walkę z samym Lordem Voldemortem, który niesie spustoszenie tak ...
Uzyskanych glosów : 15
Gry na komórkę :

Odpicuj Furę

Bardzo zaawansowana wersja lubianych na komputerach gierek rajdowo-tuningowych. Użytkownik może rozbudowywać własne auto, startować w zorganizowanych ...
Kreatorka mody

Dołącz do kolorowego świata kreatorów mody, pełnego blichtru, błysku fleszów i gwiazd. A to dopiero początek! Wystawiaj swoje ciuchy do konkursu z innymi użytkow ...
Gry okładki :

Shift 2 Unleashed

StarCraft 2: Wings of Liberty

BioShock 2

Kingdom Hearts: Birth by Sleep

ArmA 2: Armed Assault 2

Rajd Polski