Rezultaty wyszukiwania dla :

gra animki

Lost Planet 2
Fabuła Lost Planet 2 toczy się kilka lat po wydarzeniach z starszej części gry. Przez tenczas sceneria akcji odmieniła się bardzo mocno. Grający będą prowadzić swoich bohaterów przez różnorodne szczegóły fabuły tworzące niezapomniane wrażenia. Twórcy gry zapowiadają, że dzięki przedstawieniu akcji z perspektyw różnych miejsc i bohaterów będzie ona doskonała.

Avatar: The Game
Opisywana produkcja Prezentowana produkcja to gierka fantasy podparta na wzorze z filmu Avatar, przedstawiciela filmów science fiction. Jest to produkcja, w którym wszelkie wydarzenia obserwujemy z widoku innej osoby. Udział w etapie twórczym gry miał sam James Cameron. Historia zaprezentowana w grze nie jest taka sama jak ta przedstawiona w filmowym obrazie co dodatkowo uatrakcyjnia grę.

God of War III
Wyposażony w 2 ostrza spięte łańcuchem, główy bohater wyrusza przeciwko najgorszym kreaturom mitologi. Kierowane przez centaurów-generałów wojska zombi utrudniają długa droga, którą fragmentami może przyspieszyć sobie poprzez kierowanie tytanem. Kroi się niebywała walka w której ma znaczenie spryt i prawidłowe wykorzystanie wielu innych bestii. Ciosy wymierzone rodzą ból, który rodzi niesamowity szał.

Metal Gear Solid
Opisywana produkcja obrazuje kolejne historie oszukanego przez rząd Big Bossa. Fabuła gry odsyła nas w lata 1974 roku do Puerto Rico, gdzie główny bohater wraz z prowadzoną przez siebie armią najemników ma za cel dowiedzieć się, z jakich powodów tamtejszy rząd oraz CIA zbroją tajemnicza grupę militarną. I to wbrew konstytucji tego małego państwa.

Red Dead Redemption: Undead Nightmare
John Marston budzi się w swoim mieszkaniu na farmie i odkrywa że świat oszalał. Armie obłąkanych zniszczyły miasta na Dzikim Zachodzie. W rozpaczliwej próbie uratowania ukochanej rodziny, Marston musi przemierzać, pogrążony w chaosie i zniszczeniu świat, po to aby odnaleźć lekarstwo i odzyskać bliskich.

Tom Clancys Splinter Cell: Conviction
Opisana gra jest ogromnie oczekiwaną kontynuacją serii Splinter Cell. Dochodzenie w sprawie zabójstwa córki toczy agenta Sama Fishera do uzyskania prawdy o zdradzie jakiej dopuścił się jego poprzedni pracodawca - Third Echelon. Teraz, jako renegat, nasz bohater musi zdemaskować intrygę terrorystów grożących życiu milionów ludzi. W produkcji wszystkie działania są dozwolone.

Tom Clancys Ghost Recon Future Soldier
Akcja tytułu po raz kolejny zostanie umieszczona w dalekiej przyszłości. Tym razem staniemy do zmagań przeciwko rosyjskim ultranacjonalistom, którzy po uzyskaniu panowania w kraju doprowadzą do ataku na teren Norwegii. Sytuacja globalnej równowagi wymusi na USA interwencję i wysłanie za front znanej formacji duchów.

Artillery 1.0
Ogniem artylerii przez inwazji sił zbrojnych postaraj się uzyskać najlepszy wynik, przekraczając linie wroga.

Drake And The Wizards
Strzeż się potężnej mocy smoka! Niezwykła gra w której czeka cię sporo niezapomnianych wrażeń.

Continuum
Continuum jest zachowana w stylu gry Arkanoid. Musisz w swój sposób niszczyć cegły z Power Ball! Użyj dopalaczy, które pomogą Ci w Twojej misji.

war of money 2
Kolejna część niesamowitej gry wojna i pieniędzy 2.

Zombie Zjooter - TAOFEWA Ninja Shooter
Kill Zombies, zanim dotrą do Ciebie zmierz się w szalonej walce, gdzie twoje umiejętności będą testowane na pewno. Kontrola TAOFEWA. Pamiętaj, aby zwrócić uwagę na niebo, niektóre z tych nieumarłych używają spadochronów!Darmowe Gry Online :


Maze 10.0

Nanobot Healer 5000

Book of Mages: The Dark Times

cow vs zombie

Twin Cat Warriorn 2

Salve o Brasil das Enchentes

Continuum

Ice Rider

SkyRace

Arm of Revenge

GrannyCatches

Spider Shot

Gry Komputery / Konsole :

Black Mirror II
Akcja ukazanej gry rozgrywa się w 1993 roku, a więc kilkanaście lat po zdarzeniach z poprzedniej części The Black Mi ...
Uzyskanych glosów : 27
Shift 2: Unleashed
Zostań prawdziwym kierowcą w niesamowitej grze wyścigowej na rynku. Ścigaj z najznakomitszymi oso ...
Uzyskanych glosów : 11
StarCraft 2: Wings of Liberty
StarCraft II przypomina pierwowzór, ponieważ nie zmieniło się sedno zabawy. Wings of Liberty ...
Uzyskanych glosów : 21
Killzone: Liberation
Ukazana produkcja, to niesamowite rozszerzenie wydarzeń przedstawionych dwa lata temu w starszej części serii, zapre ...
Uzyskanych glosów : 24
James Bond: Blood Stone
Opisana produkcja nie jest połączona z fabułą przedstawioną w filmach jest to całkowicie różna opowieść. Ponownie głó ...
Uzyskanych glosów : 28
Gran Turismo 5
Gran Turismo 5 jest odwzorowaniem wyścigów motoryzacyjnych niezwykle rozpoznawalnej serii tego tupu gier. Produk ...
Uzyskanych glosów : 14
Gry na komórkę :

Odpicuj Furę

Rozszerzona wersja lubianych na konsolach gierek wyścigowo-tuningowych. Użytkownik może rozbudowywać swoje auto, startować w zorganizowanych wyścigach, ...
Kreatorka mody

Dołącz do kolorowego świata kreatorów mody, pełnego blichtru, błysku aparatów i gwiazd. A to dopiero początek! Sprzedawaj swoje kreacje do konkursu z ...
Gry okładki :

Auta : Złomka bujdy na resorach

Street Racer Europa

God of War III

NHL 11

Patapon 2

Metro 2033