Rezultaty wyszukiwania dla :

gra anioł i diabeł

Red Dead Redemption: Undead Nightmare
John Marston budzi się w własnym mieszkaniu na odludziu i spostrzega że świat napadł szał. Grupy przeklętych przejęły miasta na Dzikim Zachodzie. W beznadziejnej próbie odnalezienia ukochanej rodziny, główny bohater postanawia przechodzić, pogrążony w chaosie i zniszczeniu świat, po to aby odnaleźć lekarstwo i odzyskać bliskich.

Napoleon: Total War
Opisana gra opowiada tym razem losy tytułowego Napoleona, lub również jednego z jego przeciwników chcących podbić ówczesny świat. Przeprowadzimy niezwykłe walki w prawdziwych miejscach jak np. w Egipcie czy na froncie Austriackim. Produkcja jest podzielona na 3 krótkie kampanie. Ma to zapewniać wyobrażenie odczucia wielkiej ekspansji wodza. Gra jest oparta na silniku z Empire, jednakże został on porządnie dopakowany nowinkami.

Hearts of Iron 3
Akcja gry Hearts of Iron 3 rozgrywa się w latach 1936 – 1948. Posiadamy 3 lata na formowanie wybranego kraju do II Wojny Światowej. Zależnie od działań będziemy posiadali szansę doświadczyć na sobie niebywale historyczne zdarzenia, które faktycznie miały miejsce w niełatwych czasach. To my decydujemy, czy pragniemy bawić się szczegółami od dobierania armii czy wykonywać ogólniejsze polecenia.

Braid
osoba grająca wciela się w postać młodego chłopca i zajmuje się przechodzeniem przygotowanych przez producentów gry plansz. Poziomy skonstruowano w zwykły dla dwuwymiarowych zręcznościówek sposób. Należy więc przeskakiwać na wyżej wstawione platformy, gromadzić przeróżnego rodzaju przedmioty i wyniszczać przeciwników, oraz unikać pułapek np. ognia czy wystających z podłoża kolców.

The Sims 3
W opisanej grze buduj niepowtarzalne Simy i zaplanuj im życie. Ich wizerunek i charakter uzależniona jest tylko od Ciebie! Buduj swoim Simom posiadłości od luksusowych willi jak do tradycyjnych dworków. Wychodź z nimi na miasto i zabaw się w przepełnionym życiem świecie gry! Świat Simów to cele i marzenia, możesz im je urzeczywistnić.

Terrorist Takedown: Trylogia
Gra to zestaw 3 gier akcji z serii Terroist Takedown. W jego części Trafiają: Terrorist Takedown: Konflikt Na Bliskim Wschodzie, Terrorist Takedown: Payback oraz Terrorist Takedown: Konflikt w Mogadiszu. Rozgrywający kieruje osobą żołnierza elitarnej jednostki specjalnej. Jego zleceniem jest przeprowadzeniu spustoszenia pośród organizacji terrorystycznych.

Skate 3
W SKATE 3 najcenniejsza jest współpraca skaterska. Grający dalej jest co prawda w środku zdarzeń, jednakże wszystkie ważne aspekty gry kręcą się wokół rywalizacji skaterskich teamów. Na grającego czeka więc przygoda, w ramach wspólnego działania w grach drużynowych przeciwko pozostałym skaterskim teamom. A calosc gry w zupełnie przemienionym otoczeniu. San Vanelona bowiem zastąpiono na Port Carverton raj skateboardowy.

Ghost chemist 2
Kolejna wersja gry Chemik Ghost, zapewniająca mnóstwo nowych funkcji. Więcej reakcji chemicznych, oraz ogromną liczbę wyzwań.

Hungry Dino
Możesz być skazany na pożarcie dinozaurów które cię gonić, ukiekaj więc jak najszybciej się da.

Arcade Race Extreme
Darmowa gra wyścigowa z elementami strzelczanki wykonana przez Play-Free-Arcade.com Weź udział w tej fascynującej grze, strzelaj do przeciwników, unikaj kul i bomb i bądź pierwszym na mecie. Zbieraj bonusy: przyspieszenie, pieniądze i naprawiaj samochody. Nie zapomnij o czasie przejazdu.

Alien Spaceship Shooter
Alien Shooter Spaceship. Wejdź w otchłań niekończącej się walki w przestworzach.

Monster Truck Trip
Kup swojego Monster Trucka i weś udział w wyścigu przez pustynię, przez samochody i inne przeszkody przy zachowaniu równowagi ciężarówki. Zdobądź więcej punktów, zbierając po drodze gwiazdki.Darmowe Gry Online :


Intelligence - The new enemy

CrashBoard

Driving puzzle

Trippy Ballz: Flash Version

Steam Cab

Sheep Sheep Wolf

Zombie Mart

Continuum

Burger XXL Restaurant

Zombie Zjooter - TAOFEWA Ninja Shooter

war of money 2

Penguin Racer

Gry Komputery / Konsole :

Braid
osoba grająca wciela się w postać młodego chłopca i podejmuje się przechodzeniem wyprodukowanych prze ...
Uzyskanych glosów : 25
Lost Planet 2
Akcja gry toczy się kilka lat po zdarzeniach z starszej części gry. Przez tenokres plansza akcji odmieniła się mo ...
Uzyskanych glosów : 18
NHL 11
NHL 11 to następna edycja symulatorów hokejowych, zrobionych i wydawanych przez firmę Electronic Arts. Tytuł pozwala ...
Uzyskanych glosów : 28
Gran Turismo
Gran Turismo posiada dwa rodzaje rozgrywki: arcade oraz tryb symulacyjny, zwany po prostu Gran Turismo. Arkade tr ...
Uzyskanych glosów : 15
Sniper: Ghost Warrior
Sniper: Ghost Warrior jest wspaniałą grą akcji, gdzie grający przeistacza się snajpera. W produkc ...
Uzyskanych glosów : 19
Metal Gear Solid
zaprezentowana produkcja obrazuje dalsze dzieje wykiwanego przez rząd Big Bossa. Fabuła gierki prze ...
Uzyskanych glosów : 25
Gry na komórkę :

Odpicuj Furę

Zaawansowana wersja znanych na kompach gier rajdowo-tuningowych. Użytkownik może zmieniać swoje auto, uczestniczyć w wyścigach, zdobywać laski i respekt na ...
Kreatorka mody

Wejdź do nadzwyczajnego świata kreatorów mody, pełnego blichtru, błysku aparatów i gwiazd. A to tylko początek! Wystawiaj swoje ciuchy do rywalizacji z innymi kreatorkami, sprzedawaj zro ...
Gry okładki :

Police Supercars Racing

Planet Horse

Test Drive Unlimited 2

Prince of Persia: Zapomniane Piaski

NBA 2K11

The Sims 3: Szybka jazda