Rezultaty wyszukiwania dla :

gra na flecie

NHL 11
NHL 11 to niebywała edycja symulatorów hokejowych, stworzonych i sprzedawanych przez firmę Electronic Arts. Tytuł umożliwia wcielenie się w jakiś zespół i przeprowadzenie go do zwycięstwa w pojedynczych meczach oraz mistrzostwach. W grze starano się odwzorować realia hokeja gdzie gracz może również angażować się w walki hokeistów.

Harry Potter i Insygnia Śmierci
W prezentowanej grze gracz musi zmierzyć się z samym Lordem Voldemortem, który niesie niebezpieczeństwo tak jak i światu czarodziejów jak i mugoli, czyli przeciętnych ludzi. Twórcy ukazali wszystkie potrzebne składowe bardzo niebezpiecznej wyprawy młodego i słynnego bohatera, bogacąc je o mini-gierki i łamigłówki.

Crash Time IV: The Syndicate
Crash Time IV to kolejna odsłona popularnego, cyklu motoryzacyjnych gier akcji, rozpoznawanego również pod tytułem Alarm for Cobra 11. Jej sponsorem jest studio Synetic, a wydawcą firma dtp entertainment. Giera wzoruje się na rozpoznawanym, niemieckim serialu kryminalnym Cobra: Oddział Specjalny, wyprodukowanym przez niemiecką stację RTL.

God of War: Chains of Olympus
zaprezentowana gra to nowa edycja serii God of War, gdzie podobnie jak pierwsze części przedstawia historię potężnego wojownika Kratosa. opisany ludek po jest wezwany do służby bogom Olimpu. Gdy jest na ich usługach zmaga się z mnóstwem ciemnych, mitycznych stworów wykorzystując bardzo dużo wypasionych broni oraz moce specjalne, nadane mi od bogów.

Sniper: Ghost
Prezentowana produkcja to znakomita gra akcji, w której gracz przejmuje kontrolę nad doświadczonym snajperem i wyrusza w walki kontra reżimowi politycznemu małego kraju Isla Trueno. Rząd Isla Trueno kapituluje. Kontrolę przejmuje zła junta, co zagraża bardzo mocno bezpieczeństwu ludzi. Grający uczestniczy w szeregu misji o odzyskanie ładu na wyspie.

Shift 2 Unleashed
Shift 2: Unleashed jest kontynuacja zrealizowanej w 2009 roku gierki wyścigowej będącej składem serii Need for Speed. W tym wypadku chciano w pewien sposób odciąć się od popularnej serii i poprzestać na rozbudowie znanych elementów Shifta, stawiając na niezapomniany model jazdy i fizykę, także dla gorzej doświadczonych graczy pozostawiono kilka zręcznościowych trików.

Red Dead Redemption: Undead Nightmare
Główna postać budzi się w własnym domu na farmie i odkrywa że świat oszalał. Grupy przeklętych przejęły miasteczka na Dzikim Zachodzie. W rozpaczliwej próbie odnalezienia swej rodziny, główny bohater musi przechodzić, ujęty w chaosie i zniszczeniu świat, po to aby odnaleźć lekarstwo i odzyskać bliskich.

Zombie Racers Score Attack 2.1
Kolejna część gry Zombie Racers Score Attack Co nowego!! - 3 nowe misje, szeroki zakres snajpera, bonus

Alien Hunter
Alien Hunter. Złap wszystkich obcych panoszących się po planecie.

Zombie Zjooter - TAOFEWA Ninja Shooter
Kill Zombies, zanim dotrą do Ciebie zmierz się w szalonej walce, gdzie twoje umiejętności będą testowane na pewno. Kontrola TAOFEWA. Pamiętaj, aby zwrócić uwagę na niebo, niektóre z tych nieumarłych używają spadochronów!

Twin Cat Warriorn 2
Złap wszystkie kamienie i bezpiecznie dotrzyj do pozycji terminala aż do końca poziomu. Należy unikać wody i kolców bo umrzesz!

Retro Run
Zadanie jest proste: unikać ruchu i zbierać ogniwa paliwowe. Spróbuj dojechać tak daleko jak możesz.Darmowe Gry Online :


Zombie Racers Score Attack 2.1

Just Shut Up & Drive

Escape the Cursed Island

Spider Shot

War of the Words

Park it!

Trippy Ballz: Flash Version

Intelligence - The new enemy

Super Tractor

Vacation House Escape

Strzelaj Moco

SpeedBoat

Gry Komputery / Konsole :

Front Mission Evolved
prezentowana gra prezentuje o walkach potężnych maszyn bojowych z perspektywy trzeciej oso ...
Uzyskanych glosów : 27
World of Warcraft: Cataclysm
World of Warcraft: Cataclysm to trzeci dodatek do znanej gry MMO początku XXI wieku. Świat nadszedł ...
Uzyskanych glosów : 23
Kingdom Hearts: Birth by Sleep
Fabuła tytułu rozgrywa się kilka lat przed zdarzeniami zilustrowanymi w Kingdom Hearts. Birth by Sleep rozdzielona ...
Uzyskanych glosów : 10
NBA Live 10
NBA Live 10 to giera na nowo definiująca gatunek symulacji koszykówki poprzez momenty graficznej i ulepszonego ...
Uzyskanych glosów : 21
Harry Potter i Insygnia Śmierci
W finalnej gracz musi podjąć walkę z samym Lordem Voldemortem, który zagraża tak jak i światu magów jak i mugoli ...
Uzyskanych glosów : 18
God of War: Chains of Olympus
Prezentowany tutuł to pierwsza wersja serii God of War, gdzie tak samo jak pierwsze części opowiada historię ...
Uzyskanych glosów : 26
Gry na komórkę :

Odpicuj Furę

Rozbudowana wersja znanych na konsolach gier wyścigowo-tuningowych. Zawodnik może dowolnie rozbudowywać własne auto, uczestniczyć w wyścigach, wyrywać dziewczyny i uznanie na ...
Kreatorka mody

Dołącz do barwnego świata modelek, pełnego blichtru, błysku aparatów i gwiazd. A to tylko początek! Wystawiaj swoje ciuchy do konkursu z innymi dziewczynami, sprzedawaj swoje U ...
Gry okładki :

Killzone: Liberation

Call of Duty: Black Ops

God of War III

SOCOM: U.S. Navy SEALs Fireteam Bravo 2

StarCraft 2: Wings of Liberty

FIFA 11