Rezultaty wyszukiwania dla :

gra alex gordon pełna wersja

Splatterhouse
Nowa wersja gry Splatterhouse, która królowała w 1988 roku na japońskich automatach w postaci krwawego beatem upa. Tak samo jak w pierwowzorze, w odświeżonej odsłonie Splatterhouse przeistaczamy się w postać Ricka Taylora, mężczyznę pragnącego odzyskać swoją ukochaną, imieniem Jennifer, która zaginęła po wejściu do tajemniczej posiadłości. Pomocna w jego walce z zamieszkującymi ją stworami może być dramatyczna propozycja maski zapewniającej mu ogromną moc.

Castlevania: Lords of Shadow
Prezentowana gra to nowa odsłona znanej przygodówki, która została stworzona z myślą o entuzjastach tego typu gier. Rozgrywkę dostrzegamy z widoku trzeciej osoby. Przeistaczamy się w Gabriela, członka Bractwa Światła i walczymy naprzeciw zgrają przeciwników i bezwzględnym bossom by ukrócić władcze marzenia tytułowych Lords of Shadow.

Test Drive Unlimited 2
Prezentowana gra to kolejna wersja znanego łańcucha ściganek samochodowych, za której stworzenie odpowiada firma Eden Studios. Twórcy zadali sobie wiele trudu aby rozszerzyć najlepsze składowe części pierwszej oraz usunięcia z niej najbardziej niedoróbek. Gra również pozwala rywalizować w Internecie wielu użytkownikom jednocześnie.

Star Wars: The Force Unleashed
Star Wars: The Force Unleashed Ultimate Sith Edition to specjalna wersja gry akcji, umieszczonej w znanym uniwersum Gwiezdnych Wojen. Gra ma trzy nowe poziomy, które ukazują wydarzenia, jakie miały miejsce pomiędzy teraźniejszą a dawną trylogią kinową. Całość gry to niezapomniany konflikt pomiędzy siłami Imperium Galaktycznym, a mocami Sojuszu Rebeliantów. W produkcji wcielamy się w ucznia Dartha Vadera i wraz z mistrzem szerzymy ciemne strony Mocy.

WWE SmackDown vs. Raw 2011
WWE SmackDown vs. Raw 2011 to dalsza odsłona rozpoznawanej od lat serii gier mówiącej o wrestlingu. Ten rodzaj walki najbardziej popularny jest w USA i Japonii, a niebywałe znaczenie prezentuje w nim tak naprawdę odegranie jak najbardziej efektownego show na ringu, a rywalizacja sportowa schodzi na drugi plan. Tytuł pozwala wpasować się w realnych wrestlerów rozpoznawanych z walk miedzy innymi w takie sławy jak Randy Orton, Chris Jericho, The Miz czy The Undertaker.

God of War: Chains of Olympus
zaprezentowana gra to aktualna edycja serii God of War, gdzie tak samo jak pierwsze części ukazuje dzieje niebywałego żołnierza Kratosa. prezentowany ludek po zostaje wezwany do służenia bogom Olimpu. Kiedy jest na ich usługach zmaga się z wieloma bestialskich, mitycznych potworów wykorzystując wiele nieznanych broni oraz moce specjalne, otrzymane od bogów.

NBA 2K11
Prezentowana gra to dalsza, dwunasta już odsłona znanego cyklu produkcji sportowych, dającego możliwość branie udziału w meczach najlepszej koszykarskiej ligi świata NBA. Gierka została stworzona w studiu Visual Concepts we kooperacji z 2K Games, a jej patronem został Michael Jordan, jeden z najlepiej znanych zawodników naszej ery. Na wstępie gry wybieramy drużynę, którą będziemy dalej przeprowadzać do zwycięstwa, kierując nią przez wszystkie rozgrywki, mamy możliwość również zwiększyć grę o liczne opcje menadżerskie – tak, by wiedzieć realnie o wszystkim.

Patapon 2
Prezentowana gra to ciąg dalszy bardzo dużego przeboju z początku 2008 roku. Gierka złącza mnóstwo przeróżnych kategorii gier, w tym produkcję muzyczną oraz strategię, wymagając czucia rytmu, zręczności i ogromnego refleksu. Pataponi to w radosne, aczkolwiek waleczne stworki. Aktualna wersja ich przygód kontynuuje dzieje poprzedniej wersji, gdzie czołowi rozbójnicy wyruszyli w poszukiwaniu nowej siedziby. Jednak, po ataku morskiego stwora radosna ekipa znalazła się na obcym lądzie, opanowwanym przez plemię Kameponów.

Ghost chemist 2
Kolejna wersja gry Chemik Ghost, zapewniająca mnóstwo nowych funkcji. Więcej reakcji chemicznych, oraz ogromną liczbę wyzwań.

BioShock 2
Opisywana gra to poszerzona rozrywka rodzaju akcji FPP z składowymi innych gatunków, stanowiąca kontynuacją obromnego przeboju wytworzonego przez 2K Boston, 2K Australia i 2K Marin w 2007 roku. Następną wersją zajmowała się 2K Marin z prezentowanych firm. W następnej wersji Bioshocka, rozgrywającej się kilka lat po wydarzeniach rozpoznawanych z pierwszej części, po raz kolejny wracamy do podwodnego miasta Rapture. Niesamowita metropolia miała być realną utopią i rajem, w którym nauka nie jest ograniczana moralnością czy strachem. Jednakże okazało się jak mocno rozminięto się to z celem.

Shift 2 Unleashed
Shift 2: Unleashed jest dalszą cześcią wykonanej w 2009 roku gierki wyścigowej będącej składem serii Need for Speed. W tym przypadku postanowiono w pewien sposób odciąć się od popularnej serii i poprzestać na rozbudowie sławnych elementów Shifta, stawiając na realistyczny model jazdy i fizykę, również dla słabiej doświadczonych graczy pozostawiono kilka zręcznościowych trików.

Sniper: Ghost Warrior
Sniper: Ghost Warrior jest wyśmienita grą akcji, gdzie grający przeistacza się snajpera. W produkcji mamy w głównej mierze być czujnymi i pokoleji eliminować wrogów z zasadzki. Fabuła produkcji jest o tyle oryginalna, że mamy możliwość wcielić się w żołnierza posługującego się karabinem snajperskim.

Dead Space 2
Prawdziwym celem gracza jest przetrwanie. Wypełnienie tego jest możliwe walcząc z mutantami z widoku trzeciej osoby. Tytuł stworzyło studio Visceral Games, twórcy m.in. pierwszego Dead Space oraz Dantes Inferno. Od ukazania mrocznym monumentem o nazwie Marker i znajdującymi się pod jego wpływem Necromorphami mijają trzy lata. Po trudnej wyprawie Isaac Clarke ląduje w Sprawl, gdzie jest osada górnicza. I od teraz zaczyna się walka ze złem.

Terrorist Takedown: Trylogia
Produkcja to zestaw trzech gier akcji z serii Terroist Takedown. W jego skład Trafiają: Terrorist Takedown: Konflikt Na Bliskim Wschodzie, Terrorist Takedown: Payback oraz Terrorist Takedown: Konflikt w Mogadiszu. Gracz steruje postacią żołnierza sławnej jednostki wojskowej. Jego misją jest dokonanie czystek pośród grup terrorystycznych.

Castlevania: Lords of Shadow
Prezentowana gra to nowa odsłona znanej przygodówki, która została wytworzona z myślą o entuzjastach tego typu gier. Rozgrywkę dostrzegamy z perspektywy trzeciej osoby. Wcielimy się w Gabriela, członka Bractwa Światła i walczymy naprzeciw hordom przeciwników i wielkim bossom aby skrócić władcze plany tytułowych Lords of Shadow.

Dragon Ball: Raging Blast 2
Dragon Ball: Raging Blast 2 to bijatyka, w której grający przeistacza się w postacie znanych z mocno rozpoznawanej marki Dragon Ball i uczestniczy w efektownych, fabularyzowanych starciach. Gra jest dalszą częścią niezbyt rozgrywanej gry z 2009 roku.Jest klasycznym reprezentantem produkcji tego typu. Gracz dostaje tu przychylność brania udziału w wielu starciach przeplatanych komunikatami wyjaśniającymi problemy fabularne.

Maze Attack
Ta gra jest klasyczną grę Maze z przeszkodami.

Artillery 1.0
Ogniem artylerii przez inwazji sił zbrojnych postaraj się uzyskać najlepszy wynik, przekraczając linie wroga.

Archery Training
Prosta i wciągająca gra online w której naszym zadaniem jest strzelanie z łuku.

Slug Racing
Nowa i ekscytująca gra wyścigowa, ze ślimakiem!

LL City Parking
Zaparkuj samochód jak najdokładniej w oznaczone miejsce. Nie uderzaj innych samochodów lub innych przeszkód, w przeciwnym razie samochód będzie uszkodzony. Gdy zaparkujesz naciśnij klawisz spacji.Darmowe Gry Online :


Formula One

War of the Words

Marine Dodger

TriBall

Crazy Snakes

Ghost chemist 2

The Slide Master - Porsche

Vacation House Escape

Maze 10.0

SkyRace

Disruptive Ride

Maze 6.0

Gry Komputery / Konsole :

UFC Undisputed 2010
W tej grze podejmujemy współzawodnictwo w walkach toczonych na zamkniętym ringu. Naprzeciw siebie staje para pr ...
Uzyskanych glosów : 25
Dead Space 2
Prawdziwym zadaniem grających jest przeżycie. Dokonujem tego jest możliwe poprzez walkę z obcymi ...
Uzyskanych glosów : 13
Tekken 6
Tekken 6 jest następną częścią rozpoznawanej na całym świecie grą walki, która jest na rynku elektronicznym jes ...
Uzyskanych glosów : 10
Red Dead Redemption: Undead Nightmare
Główny bohater gry budzi się w własnym domu na odludziu i spostrzega że świat napadł szał. Hor ...
Uzyskanych glosów : 16
BioShock 2
Bioshock 2 to rozszerzona rozrywka typu akcji FPP z składowymi innych gatunków, stanowiąca kontynuacją wielkieg ...
Uzyskanych glosów : 28
Red Dead Redemption
Prezentowany tytuł to kontynuacja gry akcji toczącej się na dzikim zachodzie, gdzie wcielamy się w osobę Johna Marst ...
Uzyskanych glosów : 27
Gry na komórkę :

Odpicuj Furę

Bardzo zaawansowana wersja lubianych na popularnych blaszakach gierek rajdowo-tuningowych. Gracz może dowolnie rozbudowywać swoje auto, startować w zorgani ...
Kreatorka mody

Wejdź do kolorowego świata kreatorów mody, pełnego blichtru, błysku aparatów i gwiazd. A to dopiero początek! Pokazuj swoje ciuchy do rywalizacji z innymi użytkownikami, sprzedawaj swoje U ...
Gry okładki :

Lara Croft and the Guardian of Light

Divinity II: The Dragon Knight

Test Drive Unlimited 2

X-PLANE 9

BioShock 2

Fallout: New Vegas