Rezultaty wyszukiwania dla :

gra airwolf

Final Fantasy XIV
Jakiś czas temu, państwa-miasta toczyły walki wzajemnie ciągle o dominację. Przynosząc śmierć, bestialskie plemiona bardzo mocno spustoszyły ziemie, pozostawiając jedynie niebywałą destrukcję. Niedostrzegalni wrogowie czają się za rogiem, uderzając we wszystko i wszystkich. Historia gry jest utkana z wojnę i konflikt, poplamiony krwią.

ArmA 2: Armed Assault 2
ArmA 2: Armed Assault 2 tak samo jak część poprzednia jest niezapomnianą strzelanką FPP. Wszelkie misje toczą się na wielkich obszarach, gdzie grający tak jak chce może się chodzić. Oprócz ataków piechoty możemy także skorzystać z dużej liczby różnych pojazdów. ArmA 2: Armed Assault 2 przenosi nas na realne pole bitwy zapewniając nie tylko zabawę w pojedynkę, lecz także opcję multiplayer.

Crysis 2
Akcja produkcji rozpoczyna się trzy lata po wydarzeniach, których obserwatorami byliśmy w pierwszej części. Przez ten czas obcy zniszczyli znaczną część ziemskiej planety przemieniając ją w pole walk. Ogromne miasta świata np. Rio de Janeiro, Londyn, Tokio, zmieniły się w ruiny, których ulicami błąkają się obcy, a przestrzeń nad nimi kontrolują okręty kosmiczne. Gracz jest wysłany w samo centrum zrujnowanego Nowego Jorku, gdzie musi stawić opór rzeczywistości

WWE SmackDown vs. Raw 2011
Opisana gra to następna odsłona ukazującej się od lat serii gier mówiącej o wrestlingu. Ten typ walki najszerzej popularny jest w USA i Japonii, a największe znaczenie prezentuje w nim tak naprawdę oddanie jak najwyżej zadziwiającego show na ringu, a rywalizacja sportowa idzie na drugi plan. Tytuł zezwala wpasować się w rzeczywistych wrestlerów znanych z walk miedzy innymi w takie gwuazdy jak Randy Orton, Chris Jericho, The Miz czy The Undertaker.

Brothers in Arms: D-Day
Prezentowany tytuł podobnie jak poprzednie części, zezwala nam wkomponować się w żołnierzy, biorących działania w desancie w Normandii. W swoje ręce przyjmujemy życie podległych nam wojsk i razem z Mattem Bakerem i Joegem „Reda” Hartsockiem, bierzemy udział w niezwykłym wydarzeniu. Wszelkie|Wszystkie obszary starć są realistycznymi mapami lotniczymi z okresu II Wojny Światowej.

Empire: Total War
Prezentowana gra to dalsza część jednej z najdoskonalej sprzedających się i najwyżej ocenianych gier strategicznych świata wysyła gracza w czasach wielkości kolonialnej. Obie Ameryki, Indie i Afryka będą areną zmagań królestw Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Francji oraz Kolonii Ameryki Północnej. Pamiętaj dowodzenie wielkimi okrętami wymaga długiego treningu i szczegółowego przyswojenia zasad walki na morzu.

NBA Live 10
NBA Live 10 to giera na nowo ukazująca grupę symulacji koszykówki poprzez efekty graficznej i doskonalenie kierowania do systemu Dynamic. NBA LIVE 10 zapewnia z większym natężeniem płynną i rewelacyjna rozgrywkę na sportowych mistrzostwach. Tak znakomitej produkcji jeszcze nie było! Zaskakujące poruszanie zawodników na parkiecie, podania, strzały, bloki, wsady i drybling wszystko na wysokim poziomie.

Monster Tyre Car
To jest super gra samochodowa. Podczas jazdy w mieście, możesz pokazywać swój samochód innym. Zbieraj złote monety w czasie prowadzenia auta, jadąc tak szybko jak to tylko możliwe. Użyj gazu Nitro przyspieszenia prędkości w trybie turbo. Masz ograniczenia czasu! Miłej jazdy ekstra samochodem.

war of money 2
Kolejna część niesamowitej gry wojna i pieniędzy 2.

Maze 7.0
Ta gra jest klasyczną grę Maze.

Arcade Race Extreme
Darmowa gra wyścigowa z elementami strzelczanki wykonana przez Play-Free-Arcade.com Weź udział w tej fascynującej grze, strzelaj do przeciwników, unikaj kul i bomb i bądź pierwszym na mecie. Zbieraj bonusy: przyspieszenie, pieniądze i naprawiaj samochody. Nie zapomnij o czasie przejazdu.

Zombie Racers Score Attack 2.1
Kolejna część gry Zombie Racers Score Attack Co nowego!! - 3 nowe misje, szeroki zakres snajpera, bonusDarmowe Gry Online :


Coaster Cars: Bridges track

SkyRace

Tank Rampage 2012

Maze 11.0

TriBall

war of money 2

Slug Racing

Park it!

Disruptive Ride

Burger XXL Restaurant

Snow White Difference

gra pinball Bloczki

Gry Komputery / Konsole :

Resident Evil 5
Gra mówi o innym zagrożeniu Które przyczaiło się w tajemniczych miejscach świata. Zaraz po walkach z poprzedni ...
Uzyskanych glosów : 23
Patapon 2
Patapon 2 to następca wielkiego przeboju z początku 2008 roku. Tytuł łączy wiele różnych kategorii gier, w ty ...
Uzyskanych glosów : 12
Planet Horse
Planet Horse to gierka dla sympatyków jazdy konno, w której pomimo rozmaitych ras koni dosi ...
Uzyskanych glosów : 15
BioShock 2
Bioshock 2 to poszerzona rozrywka rodzaju akcji FPP z elementami innych gatunków, stanowiąca kontynu ...
Uzyskanych glosów : 11
Need For Speed: Hot Pursuit
Need For Speed: Hot Pursuit ewaluuje rozpoznawany cykl gier samochodowych, choć tym razem pod patronat ...
Uzyskanych glosów : 25
Taxi 3 - Extreme Rush
Opisywana gra to znakomita ściganka. Trafił się bardzo mocno zły dzień, a co gorsze właśnie złodziej zabrał Twoją ...
Uzyskanych glosów : 25
Gry na komórkę :

Odpicuj Furę

Rozbudowana wersja znanych na komputerach gierek rajdowo-tuningowych. Gracz może modyfikować własne auto, startować w wyścigach, podrywać dziewczyny i respekt na mieście. O ...
Kreatorka mody

Dołącz do nadzwyczajnego świata kreatorów mody, pełnego blichtru, błysku aparatów i sławy. A to dopiero początek! Sprzedawaj swoje ciuchy do rywalizacji z innymi kreatorkami, sp ...
Gry okładki :

World of Warcraft: Cataclysm

Napoleon: Total War

Divinity II: The Dragon Knight

ArmA 2: Armed Assault 2

StarCraft 2: Wings of Liberty

Symulator Demolki